Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Barnsteencollier
Startprijs 50 EUR

Collier van ovaal gevormde barnsteenkralen, 2 cm. Lengte 62 cm. Enkelen beschadigd en gebroken. ca 33,7 gr.

Zilveren ring met amethist en lemonkwarts
Startprijs 50 EUR

Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. Nieuw

Twee zilveren broches
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren broches, 925/000. Een kleine broche, halve maan vorm met takbewerking, mat en glimmend, 34x14 mm. En een langwerpige broche met overslag, mat-glimmend. 60 mm. totaal ca 9,3 gram.

Collier van zoetwaterparels
Startprijs 50 EUR

Collier van zoetwaterparels met zilveren veeroog. 11-12 mm. Geknoopt lengte 45 cm.

Edelstalen collier, Moments
Startprijs 50 EUR

Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw

Collier met zilver vergulde hanger met citrien
Startprijs 50 EUR

Zilver verguld collier en hanger, 800/000, met citrien. Ankercollier met een grote hanger met sierlijk bewerkte rand bezet met een ovaal gefacetteeerde citrien. Grootte hanger 56x27 mm, inclusief oog...

Twee zilveren ringen met turkoois
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren ringen met turkoois. Een grote ring met hoorn en turkoois en een ring met een ovale turkoois. Beide ringen zijn vervaardigd uit bewerkt zilver. ø 55 en ø 72. totaal ca 25,6 gr.

Zilveren armband met saffieren
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend model in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armband 4,5-10 mm met bak...

Zilveren armband met rodochrosiet
Startprijs 50 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, met 4 open gewerkte langwerpige schakels, in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen rodochrosiet, ø 10 mm. Voorzien van een bakslot. Lengte 17 cm, breedte 27...

Twee gouden ringen
Startprijs 60 EUR

Twee gouden ringen, 585/000. Een gladde ring, licht bolmodel, breedte 3 mm, ø50 en een ring met bosagaat, ovaal cabouchon, 7,5x12 mm. ø 56. Totaal ca 4 gram.

4 Lange edelstenen colliers
Startprijs 60 EUR

Vier lange colliers met edelstenen, bestaande uit een parelcollier met kleine groene kralen, een collier met turkoois en bergkristal, collier met turkoois en goudsteen en een collier met o.a. turkoois...

2 Bruin lederen etuis met gouden sluiting
Startprijs 60 EUR

Twee bruin lederen etuis met gouden sluiting. Portefeuille met gouden aplique, ovaal met geschulpte rand met medaillon, 11x15x1,5cm. en een etui met gouden sluiting met bloemgravures. 9x13x0,5cm.

Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR

Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr

Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR

Collier met barnstenen. Geknoopt collier met opake barnsteenkralen verlopend in grote. Wat driehoekig geslepen, ø 6-12 mm. ca 33.1 gr Lengte 74 cm

Slavenband, jade.
Startprijs 60 EUR

Jade armband met zilveren accenten, scharnier en sluiting. Ronde armband, ø 9 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 47 gram. ø 60 mm. wat speling in het scharnier, verder in goede staat.

Twee zilveren plaathangers met goudoplage
Startprijs 65 EUR

Twee zilveren plaathangers, 925/000, met vergulding. Eén rechthoekige hanger met rib-decor en voorzien van een vergulde band, 24x40 mm. incl. oog. En een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, voorz...

Gouden hanger met granaat
Startprijs 65 EUR

Geelgouden hanger 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een hanger met geschulpte rand welke versierd is met dubbele getorste randen. Grootte 17 x 22 mm. ca 3....

Gouden ring met camee
Startprijs 70 EUR

Gouden ring, 585/000, met een camee. Ring met een bewerkte opengewerkte rand met een camee, ø 11x15 mm. ø 51 ca 3,7 gr. In goede staat.

Rado dameshorloge
Startprijs 70 EUR

Rado dames horloge, staal met gouden lunette. Quarts, met leren band. Kastnummer: 133.3516.4 en 29850487. ø 32 mm. Enkele krasjes op het glas

Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR

Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.

Barnsteen collier
Startprijs 70 EUR

Collier van barnsteen met verschillende soorten barnsteenkralen in diverse vormen. Lengte 52 cm, ca 37 gram. In goede staat.

Bloedkoraal collier
Startprijs 70 EUR

Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5 mm. Mooie ronde kralen, 2 rijen, bevestigd aan een onedele sluiting. Lengte 42 cm. ca 16,3 gram. In goede staat

Bloedkoraal
Startprijs 70 EUR

Lang snoer bloedkoraaltakjes met gouden bolsluiting, 585/000 met bloedkoraal. Breedte 8-12mm. Lengte 64 cm. ca 32 gr.

3 Rij parel armband + collier met sloten, zilv. achterplaat
Startprijs 75 EUR

Collier en armband van 3 rijen zoetwaterparels, 7-8mm, bevestigd aan een zilver vergulde bloemsluiting met witte en groene stenen. Lengte 18-40 cm.