Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...
Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrpen, oude belastingkeur en amsterdam keur ca 30gr. 9x7x2cm.