Twee Hollandse lithografien, 1 Ype Wenning 1879-1959 dorpsgracht met figuren, 2 A.J van het Hoff 1893-1939 kauwen in de sneeuw 36x48cm. Lithografie op papier Cond;R/G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met saffier en diamant. Witgouden oorhaken bezet met briljant diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 0,21 crt. Onderaan de hak hangt een peervormige pegel ...
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.
Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitsers. Diva, 1896, Fraai gouden horloge met bewerkte kast voorzien van een cartouche versierd met een dame met bloemenmand, aan de achterzijde versierd met een bloem. Gl...
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G
Naar J. Rijlaarsdam, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 46x40cm. Cond;G
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.
Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas
Muntenset "50th anniversary Lady Diana 1961-2011, official commemorative coin set", bestaande uit 4 zilveren (925/000) munten en 1 gouden (999/000) munt.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G
Zilveren miniatuur, 925/000, een antieke fotocamera op standaard. Italië, Arezzo Medusa oro. 4x2x8cm. ca 36 gr. In goede staat
Drie oude bewerkte messing fotolijsten met reproducties, omstreeks 1960, 18-21cm.Cond:G