Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G

Empire pendule
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G

Haan comtoise
Resultaat: 400 EUR

Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G

Klokkenstel met plaquettes
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G

Frans pendulestel ca. 1890
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans klokkenstel met roodmarmer, omstreeks 1880, vrouw met pluimvee en putti op vazen.8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, compositiemetaal, in goede staat 39x46cm.

Staande eiken klok met comtoise uurwerk
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...

Klokkenstel met wit marmeren putti
Resultaat: 325 EUR

Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.

Gouden medaille Juliana
Startprijs 350 EUR

Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat

Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G

Twee houten beelden
Startprijs 350 EUR

Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G

Casette met concertbellen
Resultaat: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G

Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879
Resultaat: 400 EUR

Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G

Bronzen bel 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G

Grote kandelaar met putti
Startprijs 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G

Karas, dames
Resultaat: 360 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G

Van Trirum
Startprijs 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Van Trirum
Startprijs 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven poezen met vlieg, olieverf op paneel 18x24cm. Cond:G

Bloedkoralen collier 3 rij, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...

Zilveren presenteerschaal
Startprijs 350 EUR

Fraaie zilveren presenteerschaal, wandplaquette, 925/000. Engels. Rechthoekig model voorzien van geschulpte opstaande rand, versierd met een gedreven afbeelding van engelen in een medaillon met bladve...

Gouden ring met saffier en briljanten
Startprijs 350 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr

Bijbel met zilveren slot
Startprijs 350 EUR

Bijbel met zilveren lijst, bewerking en dubbele sloten, 835/000. Bijbel, met zwart lederen omslag bewerkt met zilveren knoppen en lijst. Met dubbele zilveren sloten, Empire. MT.: G.Lazonder, Schoonhov...

Zilveren 3-lichts kandelaars
Startprijs 350 EUR

Fraaie zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom op de voet en de randen bij de lichten voorzien van Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet...

Gouden ring met agaat/camee
Startprijs 350 EUR

Gouden ring, 585/000, agaat camee. Gouden ring opengewerkt aan de zijkanten met agaatcamee, langwerpig model met fraai mannenhoofd, 13x20 mm. ø 58 ca. 8,8 gr. In goede staat.

2 Zilveren schalen
Startprijs 350 EUR

Twee zilveren schalen met gedreven bloem en bladmotieven met grote bloemvorm en in het midden voorzien van een gegraveerde letter L.De schaal is geplaatst op een ronde opstaande voet. ø23x6 cm. ca 198...

Zilveren kandelaar
Startprijs 350 EUR

Bijzondere zilveren blaker met kaars. De blaker staat op een ronde voet met filetrand, heeft een uitlopende kaarsenhouder voorzien van een spiraalvormige kaars. Voorzien van dover en greep met lijndec...

Zilveren object met kandelaar
Startprijs 350 EUR

Bijzonder zilveren presenteerblaadje met sigarettenbak en kandelaar, 800/000, Italiaans. Ovaal presenteerblaadje met bewerkte rand en greepje, versierd met een palmetblad. Op het blaadje zit een kande...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 350 EUR

Twee zilveren kandelaars, 835/000, Hollands. Fraaie 2 armige kandelaars, 3-lichts, op ronde voet voorzien van dubbel filetrand, met golvende armen met 2 kaarsenhouders. MT.: Nederlandse Juwelierscomb...

Gouden ring met briljant en saffier
Startprijs 350 EUR

Bijzondere gouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Een ring met een dubbele scharnierende band met aan de ene zijde een ovale rozet bezet met diverse kleine briljanten en een de andere zijde vo...

Driedelige tafelset zwanen
Startprijs 350 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met uitvouwbare vleugels en slanke hals, verlopend in grootte. 8-13-24 cm In goede staat

Set witgouden sieraden
Startprijs 350 EUR

Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een hanger met collier, een ring en oorringen met diamant. Jeunesse. Lang venetiaans collier met een uitlopende hanger met kleine diamantjes, totaal 0,04...

Zilveren kom met oren
Startprijs 350 EUR

Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rabd met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...

Spiegel met zilveren omlijsting
Resultaat: 380 EUR

Unieke grote facetgeslepen spiegel met zilveren lijst bestaande uit diverse bijbelsloten hoekelementen en figuren. De rand om de spiegel is versierd met diverse heiligen, putti's, guirlandes, krul- en...

Gouden creolen
Startprijs 350 EUR

Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.

Noten barokkast met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Zuid Duitse notenhouten Barokkast omstreeks 1790 met bandintarsia, floraal decor met vogels, origineel slot( stijlen missen, divers lijstwerk mist, lichte fineerschade 225x170x60cm. Cond:R

Boekenmolen
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G

Delftse tegel porseleyne fles
Resultaat: 350 EUR

Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G

Mahonie commode
Resultaat: 340 EUR

Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.

Rolluikbureau
Resultaat: 340 EUR

Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.

Vitrine met intarsia
Resultaat: 340 EUR

Negentiende eeuwse kersenhouten met mahonie 1 deurs vitrine met ranken en intarsia, 2e helft 19e eeuw, minimale fineerschade, verder in goede staat 126x97x34cm.

Collier met gitten, 5 rij
Startprijs 330 EUR

Collier van gitten met grote zilveren sluiting, Collier van rijen gefacetteerde, voornamelijk, gittenkralen, ø 5-5,5 mm, bevestigd aan een grote zilveren streeksluiting met steen in het midden. De slu...

Bloedkoralen collier, gouden slot
Startprijs 330 EUR

Collier van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen bloedkoraal in diverse maten, ø4-6,5 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 10 mm. Lengte 42 cm. totaal ca 50 ...

Dubbel gebogen commode
Resultaat: 330 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.

Vuurvergulde pendule vrouw met geit
Startprijs 325 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met gouden vergulding, verzilverde wijzerplaat, meisje met bokje, origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinger 38,5cm. in goede staat

2 Bronzen vazen, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G

Van Wijk, ganzenhoedster
Resultaat: 400 EUR

Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G

Granaat collier, 3 rijen, gouden slot
Startprijs 325 EUR

Fraai collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier van grote gefacetteerde granaatkralen, ø 8,5 mm, bevestigd aan een mooie ovale gouden sluiting met een geschulpte rand van getorst draa...

Collier van goudsteen met gouden sluiting
Startprijs 325 EUR

Collier van goudsteen met antieke GG 585/00 sluiting. Collier bestaande uit 5 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 5.5 mm, bevestigd aan een langwerpige 19e eeuwse GG sluiting, Gelders, met bewerkin...

Zilveren kraanvogel
Resultaat: 520 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.

Zilveren kraanvogel
Resultaat: 560 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat

Pendulestel met fazant
Startprijs 320 EUR

Groot antiek Frans pendulestel met bokalen en goudfazant, grijs/wit marmeren basis, compositiemetaal, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 43-48 50x17cm. Cond:G

Bronzen beeld, zwemster
Resultaat: 320 EUR

Groot Bronzen 3 kleurig gepatineerd beeld in de stijl van Botero, 2e helft 20e eeuw 50x47x32cm. Cond:G

Bronsje met ivoor
Resultaat: 310 EUR

Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G

4 Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G

Mahonie penantkast
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm

Frans eiken bureau
Startprijs 300 EUR

Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, in goede staat 110x128x64cm.

Friesche kortstaart
Startprijs 300 EUR

Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G

Boulle klok
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G

Comtoise haan
Startprijs 300 EUR

Franse schotelhaanklok 18e eeuws, vuurvergulding spillegang en peerslinger, wijzerplaat qracquele deurtjes verniewd. 38x15x24cm. Cond:R/G

Uurwerk met emaille wijzerplaat
Startprijs 300 EUR

Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...

Staande klok 18e eeuws
Startprijs 300 EUR

Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...

Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G

Eiken staande klok
Startprijs 300 EUR

Zeldzame Noord Duitse eikenhouten Barok klok gedateerd 1792, op sledevoeten met 1 daags uurwerk ankergang, halfuurslag, functies niet getest, bel er los bij. 192cm. Cond:R/G

Jugendstil vrijslinger
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G

Twee gouden tientjes
Resultaat: 400 EUR

Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie

Gietijzeren etagere tafel
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G

Opgezette bok
Resultaat: 300 EUR

Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G

Casette met concertbellen
Startprijs 300 EUR

Casette met 13 messing verzilverde concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G

3 Oude boeken 17e-18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie antiquarische boeken: 1x A. Montanas, leven en bedrijf der Prinsen van Oranje 1664(pagina's beschadigd) 1x Simons worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveer...

Bronzen dekselpot met draken
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G

2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren
Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G

7 antieke landkaarten eilanden
Startprijs 300 EUR

Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...

5 werken C.G Verburg
Startprijs 300 EUR

Vijf werken C.G Verburgh 1802-1879, vijf figurenvoorstellingen met vrouwen en kinderen, tekeningen op papier. +/- 40x30cm. Cond:G

Germ de Jong, stilleven
Startprijs 300 EUR

Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G

Schilderij, trekschuit
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G

Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

L. Schouten, stilleven met gedekte tafel
Startprijs 300 EUR

L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G

Piet Rackwitz
Startprijs 300 EUR

Piet Rackwitz 1892-1968 boerenschuur bij bomen, olieverf op linnen 31x18,5cm. Cond;G

Heilige Sava
Startprijs 300 EUR

Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G

Jan de Weert
Resultaat: 300 EUR

Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G

Reinhold Grohmann
Startprijs 300 EUR

Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G

Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G

Kees Terlouw
Startprijs 300 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

Fabius
Resultaat: 300 EUR

J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G

D.H. Winder,
Resultaat: 330 EUR

D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G

Harm Kammerlingh Onnes
Startprijs 300 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

J. Mankes, nestkuiken
Resultaat: 390 EUR

Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G

Gouden ring met briljant
Resultaat: 300 EUR

Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...

Gouden ring met briljant en saffier
Startprijs 300 EUR

Gouden slagring, 750/000, met saffier en diamant, Engels. Ring met een slag, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 6,5x4 mm,. Aan beide kanten van de saffier zit een illusieze...

Gouden choker met diamant
Startprijs 300 EUR

Prachtige Antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden stuk met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parelran...

Grote zilveren koffiekan
Startprijs 300 EUR

Fraaie grote zilveren koffiekan, Engels 925/000, Koffiekan met ronde buik met filetranden en holgemaakte hoeken. geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van houten handvat en knop. Gegraveerd met hertekop e...

Groot gouden heren zakhorloge
Resultaat: 350 EUR

Groot gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland, met witte emaille wijzerplaat en een klapdeksel voorzien van guilloche met bloem en krulrand op een graveerschild. De achterdeksel heeft een guilloche be...

Antieke zilveren knipkoker
Startprijs 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca 38 gr. 9x2cm. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Olifant met zilveren en stenen
Resultaat: 300 EUR

Fraaie houten olifant met zilveren bewerkte schilden rijkelijk versierd met diverse edelstenen, o.a. granaat, amethist en peridoot. 9x14x15cm. In goede staat

Witgouden rijring met diamant en robijn
Startprijs 300 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...

Zilveren koffiekan
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren koffiekan, Frans 950/000, buikmodel, Rococo-stijl, met gedraaid decor, voorzien van een greep gemaakt uit C-voluten met acanthusblad evenals de tuit. De kan is geplaatst een uitgewe...