Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Vijf diverse Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, 1 bord, beker, melkkan, pijpvaasje, grote schenkkan 8-21cm.
Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R
Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, in goede staat.
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R
Grote bronzen hanger met zittende boedha, 20e eeuw 14,5cm. Cond;G
Acht delen Swarovski kristal: globus, golfclubset, cadeau, taart, pop, tennisracket, ski, champagnefles, 2-4cm. minimale chips mogelijk
Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom gemerkt, 20e eeuw in goede staat 41x20øcm.
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder amrleunstoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Antieke Thonetstijl Bugholz schommelstoel, omstreeks 1900 in goede staat 100x135x60cm.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846, beschildering later, rugwand vernieuwd, in goede staat 81x102x49cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis philippe armleunstoel in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm. Cond;G
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot, in goede staat 72x85x85cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, in goede staat 73x50x50cm. Cond;G
Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 95x54cm.
Twee oude perzische kleden Iran Goltuch meerkleurig floraal decor. 80x124cm en 104x68cm. Cond;R/G
Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G
Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940, in goede staat 7x9x5,5cm.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm. Cond;G
Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Twee delen 19e eeuws aardewerk, 1x meerschuim plaquette met renaissance voorstelling en tekst, en 1x empire terracotta theepot met voorstelling van Chinezen die theedrinken etc. 24,5x6,5x1,4cm. en 10x...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G
Grote oude Dresden porseleinen klomp met handbeschilderde bloemen en gouddecor, 20e eeuw in goede staat 24cm.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G
Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.
Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R
Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G
Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G
Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw, sammlertassen o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,
Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G
Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Frans porseleinen fruitschaal met gouddecor, opengewerkt, 21x24øcm. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Hoge kristallen deksel coupe, radgeslepen, groen transparant, 20e eeuw 37,5x16øcm. Cond;G
Kristallen bonboniére met zilveren beugel, 835/000. Schaal met ster op de bodem voorzien van geschulpte rand met sterslijpsel. Met zilveren gecontourneerde beugel met opengewerkte cirkels en krullen.M...
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Dresden porseleinen sigaretten presenteerschaal met luciferhouder, 20e eeuw, handbeschilderd floraal decor, luciferhouder gelijmd met gips. 8x22x14cm. Cond:R/G
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Negentiende eeuwse 1 persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Antieke Engelse mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. in redelijk goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900 in goede staat 82x51x88cm.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G
Grijs gelakte mahoniehouten schildersezel, 2e helft 20e eeuw, 171cm.
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G
Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, in goede staat, 140x85cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Antieke bronzen plaquette Keiler met jachthoorn en eiken takken. Omstreeks 1900 20x19x3cm. Cond:G
Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Kristallen beschuitbus met zilveren dop. Kristallen beschuitbus met deksel en onderschotel met diverse slijpsels. voorzien van een zilveren dop versierd met parelrand. 835/000. ø17x25 cm. Minimale chi...