Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor, bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en salontafel(vossenkop) 140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Zeldzame Jugendstil wortelnoten hangkast vaas motief met bandintarsia omstreeks 1920, 3 lades achter de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd. Duitsland, binnendeuren ook inge...
Mooi klein 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet, mooi snijwerk en bronzen antiek beslag, vergulde messing versieringen, lichte fineerschades. 226x156x60cm. Cond:R/G
Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.
Achttiende eeuwse Roccoco spiegel met vergulde bronzen kaarskandelaar, lijst deels overgeschilderd, behoeft restauratie. 80x50 cm Cond:R
Antiek Duits notenhouten dressoir, gründerzeit, omstreeks 1800, mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 100x145x60cm. Cond;G
Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...
Antieke Franse eikenhouten gestoken zitgelegenheid, omstreeks 1880 bestaande uit 3 zits bankstel, tafel en 2 armleunstoelen, velours stoffering, 135x182x75cm. 135x67x75cm en 60x99øcm. CondG
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia omstreeks 1960, zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, 200x197x60cm. Cond:G
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, wortelnoten en medaillon intarsia, beschadigingen fineer, 77x64x48cm. Cond;R
Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, in goede staat 218x190x54cm. Cond:G
Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.
Antieke Duitse kersenhouten Louis philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, 186x103x51cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia en mooi binnenleven, lades en vakverdeling, bronzen beslag, in goede staat, compleet met sleutels, 109x103x55cm. Cond:G
Prachtige Duitse laat Biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 81x55x44cm. Co...
Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.
Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R
Antiek Engels mahoniehouten laden dressoir omstreeks 1880, met 7 lades, in goede originele staat. 78x117x50cm. Cond:G
Hoogwaardige klaptafel/schrijftafel met marquetteriefineer, florale inleg met bloemen, vogel en vlinder. diverse houtsoorten, in goede staat 70x69x51cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten handwerkmeubel, met speldenkussen en 3 lades achter de deurtjes, 3 spantpoot. 97x19x19cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.
Antieke Engelse mahoniehouten klaptafel met lade, 19e eeuw Lyra vorm, in goede staat 75x84x54cm.
Twee delig antieke Engelse hoekkast, met intarsia, lijstwerk op ramen, in goede staat 167x46x45cm.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. 95x167x73cm. Cond:R
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat. 65x52øcm. Cond:G
Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitourde kast met bandintarsia, recentelijk professioneel gepolitourd en in uistekende staat 80x61x45cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat, lichte fineerschade 160x104x44cm Cond:G
Duitse antieke laat biedermeier wortelnoten commode omstreeks 1850 in goede staat, lichte fineerbeschadiging, 85x122x60cm. Cond;G
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades en messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, in zeer goede staat 95x105x40cm. Cond:G
Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Vooroorlogse teakhouten porseleinvitrinekast met lade en bronzen beslag omstreeks 1920, barokstijl, klauwpoten, in goede staat 210x140x40. Cond:G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.
Antieke mahoniehouten spiegel met intarsia, floraal en wapenintarsia met leeuwen en stijgerend paard, 87x53cm. Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in goede staat. 72x76x56cm.
Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Duitse kersenhouten fineer Biedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G
Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel.stukje klauwpoot mist.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G
Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe omstreeks 1860 kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G
Italiaanse barokstoel met bruinlederen bekleding 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x80x67cm.
Hollandse mahoniehouten barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 3 lades, bronzen beslag, klauwpoten, 183x44x88cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G
Antieke mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.
Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, in goede staat 95x46x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering, in goede staat 106x65x80cm.
Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G
Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning en koperen nagels, in goede staat. 113x70x56cm.
Vroeg 19e eeuwse beschilderde wieg, in goede originele staat 65x94x50cm. Cond;G
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G
Negentiende eeuws bramenhouten haardscherm, handbeschilderd glas, in goede staat 108x60x30cm.
Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Grijs gelakte mahoniehouten schildersezel, 2e helft 20e eeuw, 171cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900 in goede staat 82x51x88cm.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. in redelijk goede staat.