Vier 18e 19e eeuwse Chinese familie Verte schaaltjes met floraal en tuindecor, eimaille decor, gemertk, in goede staat 13,2x13,7øcm.
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Set sieraden, goud op zilver 925/000, met witte, zwarte en turkooiskleurige stenen. Set bestaande uit oorhangers, hanger en ring met een ovale rozet, ø 19x28 mm, met in het midden een turkooiskleurige...
Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G
Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G
Lot van zilveren sieraden bestaande uit een dubbeltjesarmband met 2 losse schakels, 1935-1941, een fijn ankercollier met breidop en een broche, zilver verguld met gouden sluiting.
Zilveren schaaltje met bolle rand voorzien van één uitgewerkte greep in de vorm van een gestilleerd palmet. 11x17x3,5 cm. ca 130 gr. In goede staat.
Lang snoer bloedkoraaltakjes met gouden bolsluiting, 585/000 met bloedkoraal. Breedte 8-12mm. Lengte 64 cm. ca 32 gr.
Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G
Zilveren roomlepel en suikerschep met kornalijnen greep, 835/000. Roomlepel met ovale bak met geschulpte rand. De steel is voorzien van een krulornament en grifioen en een suikerschep met vinderbak me...
Bijzonder fraaie Empire zilveren tabakspot met bijbehorende pijpcomfoor, 800/000. Uit de tijd van het Franse Keizerrijk. Schuitvormige tabakspot versierd met parelrand en gezaagd s-patroon. Verfraaid ...
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G
A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.
Twee colliers van zoetwaterparels, een collier van ovaal/ronde parels, ø 9mm, 45 cm en een collier van kleine en grotere grillig gevormde parels, multicolour, 4-8mm. Lengte 70 cm
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Witgouden oorstekers, 585/000 met onyx en wittopaas. Oorstekers in de vorm van een staafje met daaronder hangend een peervormige onyx, totaal 5,53 krt, met witgouden hulsje bezet met wittopaas, totaal...
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Stel 835/000 zilveren gehamerde kommetjes op voet en met oorgrepen. ca 54 gr. 4x6,5øcm. Zweeds MT.: ABC 1965-1966. In goede staat
Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G
Zilveren 835/000 dekseldoos met houten binnenwerk, inscriptie op deksel: onderwijzersspaarbank O/D het NOG 1945-1965, Mt A. Presburg en Zn. Haarlem jl.:T:1954. ca 245gr. 4,5x15x9cm.
Bijzondere zilveren nootmuskaatrasp, 835/000. Cilindervormige rasp strak model met fijne bewerkte rand. 10x ø2,7 mm jl d: 1838. In goede staat.
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Twee zeldzaam grote antieke hangpetroleumlampen Historisme, omstreeks 1880 met rozetten, kariatyden, beide met 3 petroleumlampen, 1 arm gebroken verder mineure beschadigingen, waarschijnlijk uit stati...
Fraaie ring zilver rose-verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr. In goede staat.
Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.
Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Zilveren suikerschep en theezeef met ivoren heft, 835/000. Suikerschep met vleugelbak en filet en getorste versieringen aan de rand met ivoren bewerkte steel, 11 cm en een theezeef met ronde bak versi...
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Twee zilveren antieke lepels, Hollands 835/000 fraai versierde antieke lepels met om de bak een bewerkte geschulpte rand met een steel met Biedermeier bewerking, beiden voorzien van restauratie Jl: Q ...
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, versierd met diverse voorstellingen en figuren. Bestaande uit 2 theezeven, 2 vleesvorkjes, een cakeprikker en 2 lepels. Versierd met o.a. molens, boten, figuur met...
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Twee zilveren vleesvorkjes, 835/000, Voorzien van een getorste steel met een gecontourneerd heft en een Art-Nouveau randgravure. plm. 1875 Lengte 13 cm. ca 29 gr. In goede staat.
Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G
Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een dolfijn met een Lapis Lazuli. ca 20 gr. Grootte 5x6cm. Nieuw
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G
Zilveren armband, 835/000, verlopend model met in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armnband 4,5-10 mm me...
Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Grote zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante, gecontourneerde voet met ingesprongen hoeken. Voorzien van uitspringende schacht met vierkante kaarshouder. Uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl. MT.: C. B...
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Twaalf diverse oude Oosterse witmetalen ringen met o.a. turkoois, lapis en koraal.
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Strakke zilveren ring, 925/000, met rode stenen. Strakke brede ring met 5 baquette geslepen rode zirconia's. Breedte 8 mm. ø 57 Nieuw
Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Cabaret van kristal met zilveren rand, 835/000.Vierkant cabaret met golvende hoeken en aan de zijkant filetranden, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. MT.: Fa Goudsmit & Roelof Citroen, 's Gravenhage jl...
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem, versierd met bolletjes en graveerwerk, met...
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Vier zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een vrouw bij de pomp, 5x3x3cm, een vrouw met een juk, MT. Nieuwpoort nv Nieuwpoort, 3,5x3x4cm, een viskraam met verkoper en klant, 3,5x4,5x3cm en kaze...
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Vier zilveren vorken, twee cakeprikkers met drie tanden en een puntsteel met opengewerkt Rococo motief, een zilveren prikker, 3 tanden met dubbel getorste steel, met voorstelling en bekroond met een b...
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
Oorhangers zilver gerhodineerd, 925/000 met parelmoer en zirconia. Staafoorhangers met onderaan een hartvormige zirconia, ø 11 mm. Hierboven zit een trapeziumstuk met parelmoer. Lengte 25 mm. ca 8.3 g...
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...
Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...