Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Berglandschap, N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 120 EUR

E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G

Peter Meurs
Startprijs 50 EUR

Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw etiket verso onduidelijk, interieur met kind en hond olieverf op paneel 36x28cm. Cond:G

E. Böhm
Resultaat: 70 EUR

E. Böhm, Duitse school, eendenfamilie, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G

Naar Rijlaarsdam, dames op strand
Startprijs 100 EUR

Naar J. Rijlaarsdam, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 46x40cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Schilderij, F. van Kregten
Resultaat: 140 EUR

Fedor van kregten 1871-1937, koeien aan het water, olieverf op linnen. 30x40cm. Cond;G

Schilderij, man met baard
Resultaat: 50 EUR

J. Schaafman/ Schaarman? portret Russische man, olieverf op linnen 30x46cm. Cond:G

Schilderij blote vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G

Olga Wugguetz
Resultaat: 50 EUR

Olga Wuggetz? 1905, bergmeer met figuren en boten, olieverf op linnen. 56x74cm Cond:G

Ton Ancone, Paasberg de Lutte
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Startprijs 50 EUR

Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G

Schilderij, 3 poezen
Resultaat: 60 EUR

Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G

Vrouw op stoel
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G

Portret 19e eeuw
Resultaat: 145 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, portret vrouw , verso, studietekens Mattheus Ignatius van Bree 1773-1829, houtskool op papier 42x32cm. Cond:G

Jaek Zorn
Resultaat: 60 EUR

Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G

Modern schilderij
Startprijs 50 EUR

J. Sleijpen 91, moderne kop, olieverf op papier 60x48cm. Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 50 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Paul Bodifee+A.C Koster
Startprijs 40 EUR

A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G

2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollandse lithografien, 1 Ype Wenning 1879-1959 dorpsgracht met figuren, 2 A.J van het Hoff 1893-1939 kauwen in de sneeuw 36x48cm. Lithografie op papier Cond;R/G

3x Tom van den Bosch, litho
Resultaat: 70 EUR

Drie x Tom van den Bosch, 2x oldtimer met figuren, nr 72/175 en nr. 75/175, 1x fruclidor nr 136/175, lithografie op papier 77x54cm. Cond;G

Wilhelm Mosblech
Resultaat: 80 EUR

Wilhelm Mosblech 1868-1934 Duitse school, Noordduits landschap met rietgedekte boerderij, olieverf op paneel 80x70cm. Cond;G

Lot kleine schilderijtjes
Startprijs 100 EUR

Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.

Schilderij, boerderij
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G

J. Messe, binnenhof met avondverlichting
Resultaat: 50 EUR

J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Lithografie Napoleon
Resultaat: 120 EUR

Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G

J.Klein 1920
Resultaat: 80 EUR

J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G

Chinees schilderij
Resultaat: 55 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Engelse gravures, 1 Blind manns Buff graveur Ambre Halmbach, 2 reading the news, W Taylor, omstreeks 1900 42x65 en 28x22cm. Gravures op papier. Cond:G

2 antieke gravures
Startprijs 30 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G

J.H. Mastenbroek
Resultaat: 40 EUR

J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

H. Himmel
Startprijs 50 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G

Naar Corneille, figuren
Resultaat: 70 EUR

Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Parijs
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, Parijs la Rue Morvens, ingekleurde ets op papier, 15,5x22cm. Cond:G

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 60 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

6 steendrukken 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

8 steendrukken Engelse scheepvaart
Startprijs 120 EUR

Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G

9 prenten automobilia
Resultaat: 130 EUR

Negen oude prenten automobilia, 20e eeuw, uit boeken. In goede staat 32x47cm. Cond;G

Berglandschap met lijst van bladgoud
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G

M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Startprijs 80 EUR

M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G

2 Duitse werken
Startprijs 50 EUR

Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G

Fedor van Kregten,Landschap
Resultaat: 125 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, landschap langs het water met paarden, olieverf op linnen 31x21cm. Cond:G

Fedor van Kregten,Schilderij
Resultaat: 75 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, riviergezicht met molen, olieverf op linnen 26x19cm. Cond:G

Schilderij hond met wild
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

Aquarel Thurin
Startprijs 50 EUR

Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G

Winsem, boederij aan het water
Startprijs 100 EUR

G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G

H. van Gaag, Hollandse winter
Startprijs 125 EUR

TH.vd Gaag Hollandse winter naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

A. Nilsson, haven
Resultaat: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 50 EUR

Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G

Francine, strandgezicht
Startprijs 75 EUR

Francine 2e helft 20e eeuw, figuren onder parasol op strand, olieverf op paneel 18x13cm. Cond;G

2 Werken van Voskuil
Startprijs 50 EUR

Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G

7 antieke landkaarten eilanden
Startprijs 300 EUR

Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...

8 19e Eeuwse landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G

5 Antieke landkaarten
Resultaat: 110 EUR

Vijf antieke landkaarten 19e eeuw. 1- Sweden, Denmark, Norway by Tho's bowen.2- a new and accurate map of france improvements and regulated by astronomical observations. 3- Switserland J.C. Russel jun...

4 antieke landkaarten
Resultaat: 170 EUR

Vier antieke landkaarten 18e eeuw. 1- haven acapulco. 2- plan van de haven st. juliaan aan de kust van patagonia.3- larmenie+medie pour lintelligence de lhistoire romaine de M. Stuart 1799. 4- nova ze...

3 antieke landkaarten
Startprijs 80 EUR

Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...

Boslandschap Ebel
Resultaat: 50 EUR

R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

P.Bes, Litho
Resultaat: 50 EUR

Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.

Marie Acosi
Startprijs 40 EUR

Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G

Aquarel, Charlottenburg Berlijn
Resultaat: 35 EUR

Hetman? Duitse school, Berlin, Schloss Charlottenburg met figuren, aquarel op papier 44x31cm. Cond:G

Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 40 EUR

Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.

2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman
Resultaat: 70 EUR

Twee x Otto Herbert Hajek 1927-2005 Abstracte figuratieve voorstelling lithografie op papier, 47x62cm. 77x46cm. Cond:G

3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes
Resultaat: 90 EUR

Drie x Heinz trökes 1913-1997 Duitse school 3 kleurrijke abstract figuratieve lithografieen op papier 2x20x30 en 50x39cm. Cond:G

Schilderij Vogel
Resultaat: 50 EUR

Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Chinese rol
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G

Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G

Portret A. van Dijk
Startprijs 40 EUR

Monogram F.R '88, portret van Anthonius van Dijk, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Stilleven met bloemen
Resultaat: 45 EUR

Ruediger omstreeks 1930 Duitse school, porseleinen vaas met rozen, olieverf op linnen 80x58cm. Cond:G

S. Kebelle
Startprijs 40 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

L. Steininger
Startprijs 40 EUR

L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G

F. Krippendorf
Startprijs 60 EUR

Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G

F. Streudle
Startprijs 40 EUR

F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.

Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse gesigneerde houtsnede omstreeks 1920, figuur in boscage, houtsnede op papier 34x23cm. Cond:G

Schilderij ca. 1900, naar Ostade
Resultaat: 60 EUR

Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Jannie Brugman de Vries
Startprijs 40 EUR

Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G

A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven
Resultaat: 100 EUR

A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G

Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G

K. Neuss
Resultaat: 80 EUR

K. Neuss omstreeks 1930 Duitse school 1888-1967 landschap met zaagmolen, olieverf op linnen 70x55cm. Cond;G

Herenportret M.O
Resultaat: 80 EUR

M.O omstreeks 1940 Duitse school, herenportret olieverf op peneel 47x36cm. Cond;G

Hans Wunderlich Duitse school
Resultaat: 70 EUR

Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, twee figuren in nis, olieverf op linnen 50x61cm. Cond:G

A. Gravier
Startprijs 40 EUR

A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G

Schilderij viool
Startprijs 30 EUR

H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G

3 Werken, aquarellen
Resultaat: 40 EUR

Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.

Schilderij op paneel, H. Hart
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G

Schilderij , winterlanschap
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

Duitse landkaart, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Duitse landkaart 16e eeuw, landgraviarus cum suntgoia et brisgoia, ger macatore auctore 1512-1594(vlekkerig), ingekleurde gravure op papier 52x90cm. Cond:R