Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Blauwe vazen met draken
Startprijs 350 EUR

Twee grote keramieken vazen met Chinees blauw geglazuurd decor, draken en olifantenkoppen, 20e eeuw, in goede staat 61cm.

Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

Chinese dekselvaas
Startprijs 110 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G

Grote terracotta vaas
Startprijs 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, in goede staat (gemerkt) 25cm. Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G

5 Yixing trekpotjes
Resultaat: 90 EUR

Vijf oude gemerkte Chinese Yixing theepotjes 2e helft 20e eeuw 8-17cm. Cond:G

2 gemberpotten
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw of ouder 21x19ø Cond:G

Fam Rose tegel
Resultaat: 2.400 EUR

Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G

Chinese pot met houten deksel en tekst
Startprijs 130 EUR

Grote 19e-20e eeuwse Chinese voorraadpot met bloemvaasdecor en teksten, familie Verte, met houten deksel, 29x19,5cm. Cond:G

2 Makkumse vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Makkums polychrome aardewerken bloempotten, 20e eeuw octagonaal 19x29x29cm. Cond;G

3 Makkumse dekselvazen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

3 Delen Makkum
Resultaat: 90 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk 20e eeuw theebus, 2 dekseldozen. 13-19cm. Cond:G

4 Delen Makkum (kom/schaaltje)
Startprijs 80 EUR

Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G

3 Delen Makkum
Startprijs 80 EUR

Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.

6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 70 EUR

Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G

3 Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G

2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G

5 Delen divers Makkum
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, 1 bord, beker, melkkan, pijpvaasje, grote schenkkan 8-21cm.

Makkumse pijp/knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Makkumse porseleinen knobbelvaas, polychrome, 2e helft 20e eeuw 34cm. Cond;G

Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Resultaat: 40 EUR

Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.

Koffie servies
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws porseleinen koffieservies gemerkt C.T met kroon, handbeschilderd, goud en floraal decor, bestaande uit: koffiekan, theekan, melk en suikerpot, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1s...

2 Delfts blauwe dekselvazen
Resultaat: 115 EUR

Twee antieke Delftsblauwe aardewerken dekselvazen, gemerkt W. 18e 19e eeuw, en 1 gemeerkt v.d. Duijn 19e eeuw, Deksel vastgemaakt. chip deksel 37-38cm.

Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR

Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G

Satsuma kaststel
Resultaat: 45 EUR

Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.

Royal Dux hond
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.

18e eeuwse trekpot
Startprijs 150 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G

Yixing theepot met emaille
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese gemerkte Yixing theepot met blauw-wit floraal emaille decor, 13x18x14,5ø, in goede staat.

2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G

2 Chinese borden met vogeldecor
Startprijs 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beide haarscheur, 21,4øcm. Cond;R

Chinees bord, Lange Lijs
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat

Chinees diep bordje
Startprijs 80 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Porseleinen Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

30er jaren Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas(selb. Bavaria) met floraal en gouddecor, in goede staat 16x15,5ø Cond:G

Porseleinen olifant
Startprijs 70 EUR

Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R

Porseleinen toekan
Startprijs 70 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen Toekan 2574. 9,3cm. Cond:G

4 porseleinen Villeroy en Boch figuren
Startprijs 40 EUR

Vier porseleinen Villeroy en Boch figuren door R. Benedikt 2e helft 20e eeuw 1 tennisracket gelijmd. 11-25cm. Cond;R/G

Porseleinen tabakspot, vorm van hoofd
Resultaat: 55 EUR

Antieke porseleinen tabakspot in de vorm van een Javaanse jongen, omstreeks 1880 in goede staat 13cm.

porseleinen groep
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R

Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startprijs 60 EUR

Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.

Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startprijs 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm. Cond;G

Porseleinen beeldje en kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G

Porseleinen beeld+bordje
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink

Yixing theepotje
Startprijs 140 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G

Deel jade uit een blok
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinese Jade draak, 20e eeuw in goede staat 20x27x9cm. Cond:G

3 Thuringen porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G

2 erotische plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

18e eeuwse Chinese sauskom
Resultaat: 130 EUR

17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.

6 Delen divers Chinees imari
Resultaat: 140 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M

Yixing vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

Yixing theepotje
Startprijs 50 EUR

Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

2 Jade gestoken plaquettes, vuurverguld oog
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese jade gestoken madaillon plaquettes met goudkleurige laagm chionese tekens en floraal decor. 21e eeuw, 1x7cm.

2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R

Chinees porseleinen stok met draken
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen staf met drakendecor, 1e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G

Lot Chinees porselein
Resultaat: 270 EUR

2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R

Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt
Resultaat: 1.200 EUR

Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G

Chinese vaas, krijgers
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 30cm.

Chinees spekstenen beeld
Startprijs 150 EUR

Grote oude Chinese spekstenen beeld, 20e eeuw krijger meet foohond in goede staat 32x23x15cm. Cond:G

2 Satsuma beelden
Startprijs 100 EUR

Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G

Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

4 Imari schoteltjes en 2 kopjes
Startprijs 80 EUR

Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G

Imari trekpotje
Resultaat: 390 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, 11x18x11øcm. Cond:G

Grote vaas, Aziatisch decor
Startprijs 80 EUR

Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 35 EUR

Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.

3 Chinese schoteltjes en 4 kopjes
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R

Engelse pijpvaas
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

Chocoladekan met 4 kop&schotels
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

5 Borden (3x P. Regout, 2x V.B.)
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G

12-Delig porseleinen theeservies met schaal
Resultaat: 60 EUR

Antiek porseleinen theeservies omstreeks 1900 bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, kokjesschaal, 12 kop en schotels. met floraal en gouddecor, onduidelijk gemerkt, in goede staat, chips mogelij...

6 V&B borden, Heinrich Unicef
Startprijs 80 EUR

Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G

6 P. Regout borden
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G

Lampsetset met monogram F.S.
Startprijs 60 EUR

Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw 4 delig bloemendecor, in goede staat 14-37cm.

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Startprijs 40 EUR

Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.

P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Petrug Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 in goede staat 39ø Cond:G

Balsende auerhaan op boomstronk
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G

Porseleinen eierset
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G

2 Bisquit figuren, edel paar
Startprijs 40 EUR

Twee gemerkte bisquit porseleinen figuren Frankrijk 20e eeuw gemerkt Roger, beschadigingen aan de handen. 19-23cm.

2 Chinese kop & schotels
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

Chinese rijstkom
Startprijs 60 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R

4 Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G

Chinees bord
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.

Keramieken schelp
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G

Chinees beeld, gele mantel
Startprijs 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer met wandelstok, handbeschilderd, gemerkt, 2e helft 20e eeuw. Cond:G

Chinees beeld, groene mantel
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen figuur, heer met kind, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 45cm.

Chinees beeld, rode mantel
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 45cm. Cond:G

Japans beeld, meisje met groene hoed
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse porseleinen figuur, handbeschilderd, met bloemendecor, 20e eeuw in goede staat 33cm.

Kavel 14 delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot van 14 delen oud Chinees porselein, 19e-20e eeuw o.a. Quan Yin kopjes, snuffbottles, dekseldozen, theepot, dekselvaas, minimale chip bij kopjes mogelijk. 6-25cm. Cond:G

25 Diverse aardewerken borden
Resultaat: 100 EUR

Vijfentwintig diverse handgeschilderde borden met floraal decor, minimale chip mogelijk Cond;G

Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 70 EUR

Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R

4 Porseleinen Kaiser borden
Startprijs 60 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

Keizerlijke Chin. dekselvaas, gemerkt
Startprijs 200 EUR

Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen dekselvaas in keizerlijk geel met drakendecor en herten in landschap.20e eeuw. 43,3x20,3øcm. Cond:G

2 Delen porselein 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee delen porselein 19e eeuw, staffordshire figuur met vaas en 1x bisquit porselein bloemenvaas met putti en lam, Duitsland, 15-12cm. Cond;G

Kavel antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G