Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Vijf diverse oude Japanse/Chinese snuffbottles, 20e eeuw in goede staat, 4x porselein 1x glas. 7-8cm.

Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G

Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Delfse bonbonschaal met geschulpte voorzien van zilveren beugel, 835/000, gezaagd Biedermeier bloemdecor. Schoonhoven, jl.:N:1948 ø 21x13 cm. Wat cracelé

2 Chinese vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee kleine Chinese vaasjes met zotjes afgebeeld 13,5x7øcm. 20e eeuw

Groen Peking glazen snuffbottle
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese of Japanse malachiet snuffbottle omstreeks 1900, in goede staat 7cm.

3 Diverse vazen
Startprijs 60 EUR

Drie diverse Oosterse vazen omstreeks 1900 2x kantonees, 1 pootje af, 1x cloissone, stukje uit, 19e eeuw Cond;R/G

2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G

Bisquit porseleinen engel
Startprijs 60 EUR

Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G

2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
Startprijs 65 EUR

Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G

Blauwe porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR

Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G

Sevres dekseldoos met onderschotel
Startprijs 70 EUR

Antiek Sevres porseleinen dekseldoos met onderschaal, omstreeks 1900, handbeschilderd met goud en bloemendecor, onderschaal gerestaureerd. Cond:R/G 9x18øcm.

Yixing theepotje
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G

Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR

Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 70 EUR

Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G

2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.

2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G

5 Delen divers Makkum
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, 1 bord, beker, melkkan, pijpvaasje, grote schenkkan 8-21cm.

Porseleinen olifant
Startprijs 70 EUR

Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R

Porseleinen toekan
Startprijs 70 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen Toekan 2574. 9,3cm. Cond:G

Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 70 EUR

Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R

4 Toby Jugs
Startprijs 70 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G

Porseleinen serviesje met houten rekje
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, in goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Startprijs 75 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom gemerkt, 20e eeuw in goede staat 41x20øcm.

Chinese hengselschaal, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G

3 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G

Porseleinen Volkstedt teckel
Startprijs 80 EUR

Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940, in goede staat 7x9x5,5cm.

Imari olielamp
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm. Cond;G

Zeer grote satsuma vaas
Startprijs 80 EUR

Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G

Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startprijs 80 EUR

Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G

2 Delen aardewerk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee delen 19e eeuws aardewerk, 1x meerschuim plaquette met renaissance voorstelling en tekst, en 1x empire terracotta theepot met voorstelling van Chinezen die theedrinken etc. 24,5x6,5x1,4cm. en 10x...

18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G

Porseleinen klomp
Startprijs 80 EUR

Grote oude Dresden porseleinen klomp met handbeschilderde bloemen en gouddecor, 20e eeuw in goede staat 24cm.

Antieke Weense bonbonschaal
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G

4 Delen Makkum (kom/schaaltje)
Startprijs 80 EUR

Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G

3 Delen Makkum
Startprijs 80 EUR

Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.

Chinees diep bordje
Startprijs 80 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

4 Imari schoteltjes en 2 kopjes
Startprijs 80 EUR

Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G

Grote vaas, Aziatisch decor
Startprijs 80 EUR

Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G

Chocoladekan met 4 kop&schotels
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G

6 V&B borden, Heinrich Unicef
Startprijs 80 EUR

Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G

2 Chinese kop & schotels
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR

Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G

Grote Delfts blauwe schotel, eiervrouwtje
Startprijs 80 EUR

Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G

Antieke Sammlertassen, Meissen
Startprijs 80 EUR

Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw, sammlertassen o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,

Petrus Regout Maastricht
Startprijs 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G

6 Toby Jugs
Startprijs 80 EUR

Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G

2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.

19e eeuwse Chinese kom
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.

7 Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G

Porseleinen dekselschaal
Startprijs 80 EUR

Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G

Franse fruitschaal
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuws Frans porseleinen fruitschaal met gouddecor, opengewerkt, 21x24øcm. Cond;G

Chinese vaas met figuren 19e eeuws
Startprijs 80 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G

Porseleinen sigaretten presenteerschaal
Startprijs 90 EUR

Dresden porseleinen sigaretten presenteerschaal met luciferhouder, 20e eeuw, handbeschilderd floraal decor, luciferhouder gelijmd met gips. 8x22x14cm. Cond:R/G

3 Porseleinen vogels
Startprijs 90 EUR

Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G

Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR

Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G

3, 18e eeuwse kop en schotels
Startprijs 90 EUR

Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø

Bierpul 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie x 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R

Imari trekpotje
Startprijs 100 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R

Meissen moccakan, Knaufzeit
Startprijs 100 EUR

Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met Zwiebelmusterdecor(stukje dekselstop af) 17cm. Cond:G

Porseleinen kandelaar met putti
Startprijs 100 EUR

Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen gemerkt omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R

Rosenthal servies
Startprijs 100 EUR

Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G

Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 100 EUR

Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

Royal Dux hond
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.

2 Satsuma beelden
Startprijs 100 EUR

Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G

Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

Chinees porseleinen theepot
Startprijs 100 EUR

Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.

Blauwe Chinese tuinzetel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen hocker met floraal decor, 20e eeuw 45x33øcm. Cond;G

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G

3 Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen 18e-19e eeuw, grotere vaas gemerkt, in goede staat 8,5x16,5cm.

Porseleinen set in koffer
Startprijs 100 EUR

Oud Japans theeservies in kist, decor van bergen. 9 delig, beschadigingen. 14x41x52cm. Cond:M/R

4 schaaltjes familie verte
Startprijs 100 EUR

Vier 18e 19e eeuwse Chinese familie Verte schaaltjes met floraal en tuindecor, eimaille decor, gemertk, in goede staat 13,2x13,7øcm.

Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(octogonaal) en een extra schotel, beschadigingen. 4x9x9cm. Cond:R/G

2 Bloempotten blauw/wit
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G

Chinese dekselvaas
Startprijs 110 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G

Chinees beeld, gele mantel
Startprijs 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer met wandelstok, handbeschilderd, gemerkt, 2e helft 20e eeuw. Cond:G

Japans beeld, meisje met groene hoed
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse porseleinen figuur, handbeschilderd, met bloemendecor, 20e eeuw in goede staat 33cm.

Porseleinen plaquette, rozen
Startprijs 110 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw, Rosen 056 Handgemalt F.S 96 in goede staat 35,5x26cm. Cond;G

Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen potpourie houder met deksel, omstreeks 1900, 18cm. Cond:G

Porseleinen Goebelschaal met vogel
Startprijs 120 EUR

Atelier Goebel, schaal met arend en wolken nr 127 56 en letter M. omstreeks 1930, in goede staat 5x21x13cm.

Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

2 Antieke Samson vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote antieke porseleinen Samson vazen met Chinees decor, wapendecor, en goud. Gemerkt. S, kleine glazuur haarlijn. 23-30cm.

Imari bloempot
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse Imari bloempot met floraal decor, in goede staat 15x19,5øcm.

Grote terracotta vaas
Startprijs 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, in goede staat (gemerkt) 25cm. Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen heilig figuur, omstreeks 1900, handbeschildering en gouddecor, heilig hart, in goede staat 45cm.

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur omstreeks 1900, heilig hart, in goede staat 46cm.