Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel met 10 (oude) boeken
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

2 Chinees houten gezegsdragers
Resultaat: 35 EUR

Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G

Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G

Reis tempeltje in etui
Startprijs 60 EUR

Kleine Oosterse reisikoon in geborduurde etui, china of Tibet, 20e eeuw 9x7x4cm.

Reis tempeltje in etui
Startprijs 90 EUR

Oosterse reisikoon in geborduurde etui, China of Tibet, 20e eeuw, verzilverd, 14x10x5cm. Cond;G

Bronzen pot met tekst en stempel
Startprijs 90 EUR

Chinees bronzen pot met foohonden koppen, gemerkt, 20e eeuw 9x13,5cm. Cond;G

Bronzen pot met oren en stempel
Startprijs 90 EUR

Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G

Bronzen schaaltje, draken, tekst, stempel
Startprijs 90 EUR

Chinese bronsgegoten kom, gemerkt, met drakendecor 21e eeuw 8x14øcm. Cond;G

Stempel koperen huis
Startprijs 125 EUR

Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.

Joodse kandelkaar
Resultaat: 120 EUR

Joodse 9 lichts kandelaar met afgebeelde thorarollen, 21e eeuw 8,5x29x3cm. Cond;G

Lexicon Latino-Belgicum
Resultaat: 20 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Wonderen der Wetenschap, 4 delen
Startprijs 40 EUR

Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.

3 Bronzen amuletten
Startprijs 60 EUR

Drie oude Oosterse Chinese bronzen miniaturen 4-6cm. Cond;G

Oude brandweerspuit
Resultaat: 15 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G

2 Nieuwe atelier lijsten
Startprijs 75 EUR

Twee nieuwe ornamentlijsten, binnenmaat: 50x70cm. in goede staat.

2 kaarskandelaren
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

Doos diverse tropische schelpen
Resultaat: 25 EUR

Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Vier delen koperwerk, messing bloempot met druivenranken en leeuwenpootjes omstreeks 1900, 2 koperen lijsten en een spiegel, 25-41cm. Cond:G

Houten wandconsole
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.

Gipsen mariabeeld + kruisbeeld
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kerkelijk religieus omstreeks 1900, 1x gipsen Theresia beeld, 1x houten heilig kruis met compositie metalen Corpus Christi, 37-62cm. Cond;G

2 Wandkandelaars met figuren
Resultaat: 470 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

3 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 40 EUR

Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

2 Vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 30 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers van messing en leder, 9-11cm. Cond:R/G

Bronzen engel lamp
Resultaat: 270 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G

Bronzen tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G

Appelketel en vijzel
Startprijs 80 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse koperen appelketel en messing biedermeier vijzel, 11-31øcm. Cond:G

Koperen dekselpot
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G

Messing koffiepot
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

Grammofoon
Startprijs 80 EUR

Grommofoon 20e eeuw, zwart met chrome trechter en bacelieten plaat met grip, in goede staat, functies niet getest, 70x50x41cm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G

Messing plafondlamp
Resultaat: 120 EUR

Bronzen 18e eeuwse kroonluchter voor 6 kaarsen, demontabel, in goede staat 56x50øcm.

Bronzen vergulde hallamp
Resultaat: 175 EUR

Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G

Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

Gebrandschilderde lamp
Startprijs 100 EUR

Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm. Een klein hoekje van een glasschijf mist.

Opgezette bok
Resultaat: 300 EUR

Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G

Twee bronzen lampenvoeten
Startprijs 225 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen empirestijl lampenvoeten(petroleumlamp) Griekse figuren, licht bedeukt. 28x13øcm. Cond:R/G

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

Twee houten beelden
Startprijs 350 EUR

Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G

Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

Wijnflessenrek
Resultaat: 25 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

Bontjas, nerts
Startprijs 60 EUR

Korte Nertsbont damesjas, L. paskalis furs 77cm. Cond.:G

Bontmantel, vos
Resultaat: 80 EUR

Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat, maat S, 120cm.

Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR

Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.

2 Benen figuren, azië
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 30 EUR

Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.

Briefweegschaal
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

2 Duitse kistjes Schwarzwald
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Schwarzwald black forest dekseldozen, omstreeks 1890, 1x met druivenrankendecor, 1x koeien in landschap(mogelijk oosters. 20-21cm.

Houten engel
Startprijs 225 EUR

Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G

Kleine bronzen kroon
Startprijs 190 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen kroonluchter in renaissance stijl, 6 armig, in goede staat 65x46ø Cond:G

Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G

Lot diverse kunstboeken
Startprijs 25 EUR

Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R

Antieke reiskoffer
Resultaat: 50 EUR

Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.

Antieke schilderskist
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G

Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter, omstreeks 1930, 8 lichts, in goede staat 45xø80cm.

Chrome lamp
Startprijs 40 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G

Messing inktpot
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G

Gietijzeren etagere tafel
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G

Sleutelkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G

Kavel tin ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G

Afrikaans beeldje beeldje
Startprijs 20 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

2 Delen historisme ca. 1880
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

4 Strijkijzers
Resultaat: 20 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Resultaat: 20 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Hanglamp met boheems glas
Resultaat: 110 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R

Tegel edelhert
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.

Kandelaar, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm

3x bronzen lijst met schilderijen
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

Antieke 3-kraantjeskan
Startprijs 150 EUR

Zeldzame antieke kraantjeskan met drie kranen, messing, barok, omsreeks 1800, twee kraantjes los. 41cm. Cond:R/G

Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G

Empire petroleumlamp
Resultaat: 150 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G

Engelse likeurkist, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G

Grote wandblaker, Amsterdamse school
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G

Twee miniaturen
Startprijs 100 EUR

Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Resultaat: 25 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

Staande schemerlamp
Startprijs 20 EUR

Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.

Half edelsteen
Startprijs 50 EUR

Zeer grote vuursteen 18x22x17cm. Cond:G

4 Delen ijzerwerk
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Groot telraam
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Lot diverse spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.

Lot spaarpot kachelmodel
Startprijs 120 EUR

Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.

Mahonie bestekcasette
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

2 Ovale blikken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Engelse weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G

2 Foo honden China
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G

2x crusifix
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.

4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G