Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kleine flacons, emaille op messing
Startprijs 50 EUR

Twee oosterse messing flacons met cloisonne 20e eeuw 9,5cm. Cond;G

Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G

Messing plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G

Antieke reiskoffer
Resultaat: 50 EUR

Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.

Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

Half edelsteen
Startprijs 50 EUR

Zeer grote vuursteen 18x22x17cm. Cond:G

2 Foo honden China
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G

4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

4 Foo honden China
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

3 petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Chinese houten penselenpot
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

Samovaar
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G

2 x petroleumlamp
Startprijs 55 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Gietijzeren snijpers
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.

Bronzen pijpvaas R.H Macy en Co
Resultaat: 60 EUR

Bronzen pijpvaas met sterling zilver, in jugendstil stijl door R.H. Macy en Co pat.aug 27-12. 29,5cm. Cond.G

Jugendstil presenteerschaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil tinnen schaal met luciferhouder en floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt en genummerd W.M.F 10x37x18cm.Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

4 Messing kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee sets antieke messing kaarskandelaren 19e-20e eeuw, Amsterdams leeuw wapen, omstreeks 1920, 1 set Engelse kandelaren 19e eeuw, 24-37cm. Cond:G

Kaarsenstandaard 1880, groen/onyx/marmer
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G

Sabel
Startprijs 60 EUR

Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.

Biedermeier lepeldoosje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia, kleine beschadigingen op hoek, verder in goede staat 7x16x8cm. Cond:G

Jugendstil hangende petroleumlamp, majolica houder
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp, omstreeks 1900 met glaspegels, met floraal decor, in goede staat 50x55øcm

Bronzen hanglamp, 5 albast schalen
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse bronzen hanglamp, 5 lichts met albasten lichtschalen deels gelijmd, omstreeks 1930 in goede staat, 30x55øcm. Cond:G

3 Decoratieve ikonen
Resultaat: 60 EUR

Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G

2 Beddepannen + appelketel
Startprijs 60 EUR

Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G

Bronzen kroon met stadswapen
Resultaat: 70 EUR

Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1920-1930 met stadswapen en leeuwenkoppen, vogelkoppen en 4 losse bronzen hangplaquettes met Phenixen 65x46øcm. Cond:G

Bronzen hanglamp ca. 1920
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp omstreeks 1920, 6 lichts met glazen kappen 90x72cm. Cond:G

Glas-in-lood lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm

Glas-in-lood lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm.

Antieke 18e eeuwse scheerbekken
Resultaat: 80 EUR

Geelkoperen 18e eeuwse scheerbekken, in goede staat 10x28cm.

2 Haardplaten 18 eeuws
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gietijzeren haardplaten 1 met wapen en jaartal 1733 en 1 met wapen en jaartal 1795, in goede staat 60x46 en 70x38cm.

Haardscherm + houtbak
Resultaat: 55 EUR

Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat

2 Miniatuur portretten in lijst
Resultaat: 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor en in ivoren lijst, deels geschilderd, Franz Schubeot, Helen Sedlmayer, 1e helft 20e eeuw, 12x11cm. Cond:G

Lotje gereedschap
Startprijs 60 EUR

Lot antiek smederij gereedschap 19e eeuw, 6x.

Klarinet
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

4 Hohners, mondharmonika
Startprijs 60 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G

3 Oude messing fotolijstjes
Startprijs 60 EUR

Drie oude bewerkte messing fotolijsten met reproducties, omstreeks 1960, 18-21cm.Cond:G

Kruiden kastje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G

2 Tabletten met 6 onderzetters
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

2 Tafellampen met witte kap
Resultaat: 60 EUR

Twee mooie tafellampen met alluminium voet, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

2 Lakvaasjes op sokkel
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese rode lakvaasjes met floraal decor, 20e eeuw 10,5cm. Cond:G

4 Chinese bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Vier oude antieke oosterse bronzen figuren, 1x olifant, big, boedha, en liggende boedha. 4-15cm. Cond:G

3 Lederen paardjes
Resultaat: 60 EUR

Drie lederen paardjes 20e eeuw met glazen ogen, leuke handarbeid, 18-20cm. Cond:G

Hoogtemeter voor ballonvaart
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G

Gestoken barometer
Startprijs 60 EUR

Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.

3 Diverse metalen schalen
Resultaat: 60 EUR

Drie grote brons kleurige gepatineerde metalen schalen, decoratief 2e helft 20e eeuw, 33x33ø Cond:G

Theestoof met spijlen
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse theestoof met spijlen en messing binnenbak, in goede staat 44x34x39cm. Cond:G

4 Delen verzilverd
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Chinese bronzen vaas
Startprijs 60 EUR

Zwarte oude Chinese bronzen vaas, bewerkt met chinese tekens, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 21cm. Cond:G

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 60 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

2 sloten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G

Gobelin in lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G

Slot
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits Empire huisdeurslot, 1e helft 19e eeuw, 19x13,5x2,4cm. Cond:G

2 benen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude beengestoken beeldjes in goede staat 12-15cm. Cond:G

Slot
Startprijs 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x45øcm.

Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.

2 Stola's, poolvos
Resultaat: 60 EUR

Twee Poolvos stola's met glazen ogen 62-70cm. Cond:G

3 Delen bont
Startprijs 60 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

Korte dames-bontjas
Startprijs 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Fries kerkbankje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G

Reis tempeltje in etui
Startprijs 60 EUR

Kleine Oosterse reisikoon in geborduurde etui, china of Tibet, 20e eeuw 9x7x4cm.

3 Bronzen amuletten
Startprijs 60 EUR

Drie oude Oosterse Chinese bronzen miniaturen 4-6cm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Houten wandconsole
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Koperen dekselpot
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G

Messing koffiepot
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

Bontjas, nerts
Startprijs 60 EUR

Korte Nertsbont damesjas, L. paskalis furs 77cm. Cond.:G

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

Smeedijzeren luchter
Startprijs 60 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

Geldkistje
Startprijs 65 EUR

Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G

Hanglamp Art Deco
Startprijs 65 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Opaline petroleumlamp, oude kap
Resultaat: 65 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

Franse smeedijzeren wastafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse smeedijzeren wastafel met antieke keramieken wasbak(barst) omstreeks 1900, in goede staat 90x80x44cm. Cond;G

Midden Amerikaans figuur
Startprijs 70 EUR

Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R

Messing kistje
Startprijs 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Japans lakkabinet
Resultaat: 70 EUR

Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G

Grote messing kerk-kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.

Ronde houten emmer
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse ronde mahoniehouten emmer met messing beslag en hengsel, in goede staat, binnenbak van messing. 36x33øcm.

3x Briefopener
Startprijs 70 EUR

Drie grote oude messing briefopeners, 20e eeuw. 32-27cm. Cond:G

Benen bol-netsuke, zeemeerminnen
Startprijs 70 EUR

Chinese gestoken netsuke, gemerkt, zeemeermin voorstelling, 2e helft 20e eeuw, been, Cond:G 4øcm.

Benen inro en netsuke, haas
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese of Japanse benen inro met haas en libelle voorstelling, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 5,5cm.

Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR

Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.

Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

2 kaarskandelaren
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

3x bronzen lijst met schilderijen
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

Jugendstill lampenvoet
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

2 kapmessen
Startprijs 75 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 75 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

Lepeldoosje
Startprijs 75 EUR

Negentiende eeuws mahonihouten lepeldoosje met intarsia, compleet met sleutel, daarbij 5 lepels, in zeer goede staat.

Gestoken Indonesische plaquette, verguld
Resultaat: 75 EUR

Oosters snijwerk, gouddecor, 2e helft 20e eeuw, landarbeiders met ossenspan, in goede staat 47,3x43,8cm.

Joodse kandelkaar
Resultaat: 120 EUR

Joodse 9 lichts kandelaar met afgebeelde thorarollen, 21e eeuw 8,5x29x3cm. Cond;G

2 Nieuwe atelier lijsten
Startprijs 75 EUR

Twee nieuwe ornamentlijsten, binnenmaat: 50x70cm. in goede staat.

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G