Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Perzische schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Perzische schotels, verzilverd en kopergeslagen, 20e eeuw 39ø Cond:G

2 Miniatuur kandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bronzen miniatuur kaarskandelaren 17e-18e eeuw 1 haarscheur en reparatie met lood, 9,5cm.Cond:R/G

Sabel met houten schede
Startprijs 40 EUR

Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G

Oud boek
Startprijs 40 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

Gedicht J.C. Bloem
Resultaat: 40 EUR

Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G

Messing lamp
Resultaat: 45 EUR

Grote electrische stormlamp van koper, 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.

Hallamp
Resultaat: 55 EUR

Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.

Bronzen tablet Kaiser Wilhelm
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.

Wandlamp en hoekregaal
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten gestoken hanglamp en eiken hoek etagere, 1e helft 20e eeuw, 42-50cm. Cond:G

Houtgestoken lijst
Resultaat: 40 EUR

Prachtige houtgestoken dubbele fotolijst omstreeks 1930, fijngestoken met oosterse voorstellingen, in goede staat 40x36x3cm.

Kapstok met tegels
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten kapstok met keramieken tegels, omstreeks 1890 41x14x135cm. Cond:G

Ingelijst halssieraad
Resultaat: 40 EUR

Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G

Grammofoon
Resultaat: 40 EUR

Antieke vooroorlogse grammofoon Electrola berlin omstreeks 1920 in goede staat 36x43x36cm. Cond:G

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 40 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 40 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 40 EUR

Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G

9 Hohners, mondharmonika
Resultaat: 40 EUR

Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R

Lamp, kristallen pegel
Resultaat: 40 EUR

Messing plafondlamp met prismenglas 60er jaren 25x24øcm. Cond:G

Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR

Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G

Antieke theestoof
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.

7 Delen plated
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen verzilverd, 2e helft 20e eeuw 2 kandelaren, presenteertablet, 2 asbakken, 2 servetringen 4-43cm. Cond:G

Lectuurbak
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.

Laatste avondmaal
Resultaat: 50 EUR

Oude koperen relief, het laatste avondmaal, met mahonielijst, 20e eeuw, in goede staat 55x33cm.

Pallisander sigarendoos
Startprijs 40 EUR

Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.

2 Siercoupes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

Tafelstuk met borrelglazen
Resultaat: 70 EUR

Verzilverd tafelstuk met borrelglazen en afneembare beker, bewerkt, 20e eeuw in goede staat 31x22øcm. Cond;G

Pronkbeker
Startprijs 40 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

5 Plated fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf leuke plated fotolijstjes, 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 9-15cm.

Verzilverde schaal
Resultaat: 40 EUR

Verzilverde schelpvormige schaal met kristalglazen vaasje 2e helft 20e eeuw, 29cm. Cond:G

Fruitschaal met pootjes
Startprijs 40 EUR

Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G

2 Vinnen om snelheid te meten
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing scheepsvaart vinnen en bronzen anker, omstreeks 1930, gemerkt Cherub Walker+Son LTD Birmingham. (om snelheid te meten) 35-40cm. Cond;G

2 Lampen
Startprijs 40 EUR

Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm

Messing schemerlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.

Koperen genagelde hengselvaas
Startprijs 40 EUR

Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G

Wijnrekje
Startprijs 40 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

Krantenhouder
Resultaat: 45 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

Antieke koffer met messing hoekstukken
Resultaat: 40 EUR

Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G

Kerfsnede kapstokje met 5 haken
Resultaat: 40 EUR

Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G

Kleine Gobelin
Resultaat: 50 EUR

Oude antieke gobelin wandkleed, omstreeks 1930, figuren op markt decor, 130x106cm. Cond;G

2 Jugendstil sets
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing sets Jugendstil omstreeks 1900, 3 delige moccaset en rookset met keramieken tablet. 20-40cm. Cond;G

Poolvos kinder-bontjas
Startprijs 40 EUR

Oude poolvos kinderbontjas(kort) 45cm. Cond:G

Vogelkooi van hout en ijzer
Resultaat: 40 EUR

Oude houten vogelkooi met ijzeren tralies, 20e eeuw 45x32x28cm. Cond:G

Lot divers verzilverd
Startprijs 40 EUR

Lot divers, verzilverd, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G

2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

WMF kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.

3 verzilverde theekannen
Startprijs 40 EUR

Drie vooroorlogse zware verzilverde kannen, EPNS, omstreeks 1930 in goede staat 12-16cm.

Wonderen der Wetenschap, 4 delen
Startprijs 40 EUR

Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.

Gipsen mariabeeld + kruisbeeld
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kerkelijk religieus omstreeks 1900, 1x gipsen Theresia beeld, 1x houten heilig kruis met compositie metalen Corpus Christi, 37-62cm. Cond;G

3 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 40 EUR

Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G

2 Benen figuren, azië
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter, omstreeks 1930, 8 lichts, in goede staat 45xø80cm.

Chrome lamp
Startprijs 40 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G

Grote houten vijzel 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

5 Delen koper
Resultaat: 50 EUR

Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G

Kavel messing
Resultaat: 55 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G

Kavel met 10 (oude) boeken
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

Grote messing Aziatische kom
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.

Gietijzeren bloemtafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.

Tinnen Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.

Joodse kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Oude joodse koperen kandelaar, gesigneerd Dayagi, made in Israel, 2422, 28cm. Cond;G

Bronzen kaarsenlamp ca. 1880
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse bronzen renaissence stijl kaarsen kroonluchter, 6 lichts, inclusief bobeches(1 bevestigingshaak mist) 50x50x57cm. Cond:R/G

Sabel zonder schede
Resultaat: 50 EUR

Barok sabel met brons en houten heft, in goede staat 72cm. Cond;G

Bronzen kistje
Resultaat: 50 EUR

Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G

Notariskistje met slot
Resultaat: 50 EUR

Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.

Plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G

Grote lijst, goudkleurig
Startprijs 50 EUR

Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R

Antieke koperen bakkers doofpot
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.

4 diverse wandelstokken
Resultaat: 90 EUR

Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G

2 Setjes Art Nouveau theekannen
Resultaat: 70 EUR

Antieke verzilverde theekannen omstreeks 1900, 2 met comfort en keramiek, in goede staat 10-24cm.

Antiek haardscherm
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G

Bronzen vaas
Startprijs 50 EUR

Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G

Hohner Tango, in doos
Startprijs 50 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G

Boekhoud-machine Continental
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

3 Koekplanken WO I uit Enschede
Startprijs 50 EUR

Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G

Enkelschots geweer
Resultaat: 135 EUR

Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R

Lot olielampen
Startprijs 50 EUR

Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G

Gipsen beeld, dame met honden
Resultaat: 50 EUR

Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G

Wit borstbeeld
Resultaat: 50 EUR

Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G

2 verzilverde Engelse kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Twee leuke verzilverde Engelse kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, 15x27x8cm. Cond:G

3 Koperen borden
Resultaat: 75 EUR

Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G

Kralentas
Startprijs 50 EUR

Grote oude kralenbundeltas, 20e eeuw in goede staat, 27cm.

Vogelkooi, bronzen staafjes
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.

Benen gordelknoop met boedha's
Resultaat: 50 EUR

Oude Japanse of Chinese gordelknoop met opengewerkte benen figurenvoorstelling, 20e eeuw in goede staat 18cm.

Benen gordelknoop met draken/hond
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese benen gordelknoop met drakenhond aan streng, in goede staat 18cm.

Notenkraker
Startprijs 50 EUR

Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G

Kopergeslagen Historisme wandschotel
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde kopergeslagen Hollandse historisme wandschotel door W.J. Dijkhof decor, harnas uitrusting en tekst: EFEZE 6 13-17, 1901-1926, in goede staat 36,5øcm.

Notenkraker eenkhoorn
Resultaat: 50 EUR

Massief bronzen notenkraker omstreeks 1950, in de vorm van een eenkhoorn, in goede staat, 9cm.

Houten dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G

Lamp en klokje
Resultaat: 50 EUR

Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G

Mini beer thermometer
Startprijs 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

Oosters erotica boekje
Resultaat: 60 EUR

Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G

Chinees rood lakwerk snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.

Chinees rood lakwerk snuffbottle, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G

Handgedreven Oosterse dekselpot
Startprijs 50 EUR

Oosterse handgedreven verzilverde dekseldoos, 20e eeuw 12x10øcm. Cond;G