Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G
Witgouden creolen, 750/000, rondom en zijdelings bezet met briljanten. Totaal ca 2.20ct TW/IF. De creolen zijn octogoonvormig en voorzien van een scharnier. ø 13,5 mm, ca 10.6 gr. Nieuw
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, mooi snijwerk in zeer goede staat, gebogen deuren en gebogen zijkant...
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G
Unieke witgouden hanger 750/000 met een Zuidzee parel en diamanten. Mooie sierlijke hanger met royale Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 diamantjes ca. 0.023 crt. Lengte hang...
Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, origineel beslag, in zeer goede st...
Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.
Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G
Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.
Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met saffier en diamant. Witgouden oorhaken bezet met briljant diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 0,21 crt. Onderaan de hak hangt een peervormige pegel ...
Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijlbezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca 1,29 crt, en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,1...
Bijzondere zilveren Chanoeka, 835/000, Joodse kandelaar naar traditioneel model Hollands. Op de kandelaar zijn de stenen taferelen, de leeuwen van Juda en andere symbolen afgebeeld. Zeer gedetailleerd...
Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...
Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G
Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.
Mooie gouden set van een armband en collier, 585/000. Gemaakt uit geelgouden en wit- met geelgouden schakels, om en om, soort S-vorm. Het collier en de armband zijn voorzien van een bakslot met veilig...
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.
Prachtig 5 delig zilveren koffie en theeservies, 835/000, zwaar uitgevoerd. Bestaande uit een dienblad, koffie-, thee- en melkkan en suikerpot met deksel. Versierd met parelpanden, zwart gekleurde ha...
Vuurvergulde bronzen Franse directoir pendule, Guiot a Paris omstreeks 1800, mooie vergulding, gave wijzerplaat, complete klok, niets mist,voorstelling met elf en putti. 8 daags origineel uurwerk met ...
Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G
Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G
Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...
Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G