Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G
Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900 in goede staat 82x51x88cm.
Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.
Bijzettafel met schaakspel geintarseerd op het blad, en speelstukken en muziekdoos, speeldoos speelt wanneer deksel op getild wordt, moet worden afgesteld 44x37x28cm. Cond:G
Mahoniehouten bijzettafel met intarsia en muziekdoos, speelt wanneer het blad omhoog gaat, omstreeks 1970, 55x51x38cm. Cond:G
Wortelnoten hoekvitrinekast stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 184x66x40cm.
Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G
Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.
Mahoniehouten theekastje met afneembaar tablet en geslepen glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x73x50cm.
Antieke grenenhouten werktafel met tussenspant omstreeks 1900, 74x150x88cm. Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis philippe tafel omstreeks 1870, in goede staat 78x119x82cm. Cond;G
Antieke mahoniehouten marquetterre gefineerde bijzettafel omstreeks 1900, lichte fineerschade onderrand blad. 75x80øcm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning en koperen nagels, in goede staat. 113x70x56cm.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.
Aparte Jugendstil armleunstoel omstreeks 1900, eikenhout gestoken met zweepslag en floraal decor stoffering slecht, verder in goede staat 121x73x79cm.
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G
Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G
Mooie antieke 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel in goede staat 78x52cm. Cond:G
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder amrleunstoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R
Twee antieke mahoniehouten armleunstoelen omstreeks 1920 met vlechtwerk zittingen in goede staat 80x50x56cm. Cond:G
Antieke Thonetstijl Bugholz schommelstoel, omstreeks 1900 in goede staat 100x135x60cm.
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten klepbank, omstreeks biedermeier van vurenhout 85x183x50cm. Cond:R
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel.stukje klauwpoot mist.
Noordduitse mahoniehouten Biedermeier eettafel met bandintarsia omstreeks 1840, minimale fineerschde 72x113øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot in redelijke staat 75x94cm. Cond:R
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist omstreeks 1780 met slot, in goede staat 49x50x90cm.
Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Mahoniehouten vitrinekast voor display, Jugendstil, omstreeks 1900 en in goede staat 77x65x41cm.
Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846, beschildering later, rugwand vernieuwd, in goede staat 81x102x49cm.
Wortelnoten Willem 3 uittrektafel met spinnekop, 4 spantpoot, omstreeks 1870. (geen tussenbladen, en blad gelijmd) 76x130x107cm. Cond:R/G
Drie antieke Duitse notenhouten Grïnderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G