Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen zakhorlogehouder met zakhorloge
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.

Barok console engelen
Startprijs 250 EUR

Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G

Twee schilderijtjes Pedra Dura
Startprijs 240 EUR

Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G

Houten engel
Startprijs 225 EUR

Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G

Twee bronzen lampenvoeten
Startprijs 225 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen empirestijl lampenvoeten(petroleumlamp) Griekse figuren, licht bedeukt. 28x13øcm. Cond:R/G

Bronzen engel lamp
Resultaat: 270 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G

Houten netsuke, diverse dieren
Startprijs 225 EUR

Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.

Gotische kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G

Frans reclamebrod
Startprijs 225 EUR

Oud Frans emaille reclambord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.

Douwe Egberts reclamebord
Startprijs 225 EUR

Vooroorlogs Douwe Egberts emaille reclamebord, omstreeks 1930, echt Friesche Heeren baal verschaft u wolken van genot. Bijschilderingen kanten en zwart gedeelte. 71x49 Cond;R/G

Duitse dolk
Startprijs 220 EUR

Duitse replica derde rijk, dolk naar oud voorbeeld met wilddecor gegraveerd op lemet. 38cm.

Wortelnoten casette met 12 zilveren lepels
Startprijs 220 EUR

Gecontourneerde wortelnoten casete met spiegel interieur. Voorzien van 12 zilveren theelepels en een suikerschep. 12 Theelepels met een puntbak en puntfilet steel met dubbele filetrand voorzien van mo...

Engelse likeurkist, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G

Staande schemerlamp
Startprijs 200 EUR

Grote antieke eikenhouten staande schemerlamp met floraal decor. 176x56øcm. Omstreeks 1920. Cond:G

Set wandkandelaars
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G

3 miniaturen op ivoor
Startprijs 200 EUR

Drie oude miniaturen op ivoor, 20e eeuw, gedeeltelijk geschilderd, lijsten hebben 1 ivoor structuur, iets gebobbeld. 18,5x22cm. Cond:R/G

Chinese bronzen reukverdrijver
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G

Kunstwerk van vissen
Startprijs 200 EUR

Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G

Houten Chinese penselenpot
Resultaat: 200 EUR

Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.

Likeurkelder met flessen
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R

Bronzen kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke 19e eeuwse vergulde kaarskandelaar 10 lichts in goede staat 80cm. Cond;G

Aardewerk schaal met Jugendstil omranding
Startprijs 200 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G

Snijwerk 18e eeuws
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G

Beeld als tafelstuk
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Kleine bronzen kroon
Startprijs 190 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen kroonluchter in renaissance stijl, 6 armig, in goede staat 65x46ø Cond:G

Kistje met Boulle inleg
Startprijs 190 EUR

Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G

Bronzen vergulde hallamp
Resultaat: 175 EUR

Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G

Chinese netsuke, monnik op varken, gesigneerd
Startprijs 175 EUR

Antieke gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een oude man op wildzwijn, 19e eeuw 4,2cm. Cond:G

2 Cloissone vazen
Startprijs 175 EUR

Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.

Dobbelmans tabak, reclamebord
Startprijs 175 EUR

Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G

Antieke lans
Startprijs 170 EUR

Lans 17e-18e eeuws met damast speerpunt en renaissance stijl, ranken 232cm. Cond;G

Franse hanglamp
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.

Hamer
Startprijs 160 EUR

Antieke Bijlhamer, omstreeks 1800 met monogram A.T.

Jugendstil wandregaal met brons
Resultaat: 160 EUR

Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.

Empire petroleumlamp
Resultaat: 150 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G

Antieke 3-kraantjeskan
Startprijs 150 EUR

Zeldzame antieke kraantjeskan met drie kranen, messing, barok, omsreeks 1800, twee kraantjes los. 41cm. Cond:R/G

Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G

Bronzen tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G

19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G

Grote cloisonne vaas
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Japanse cloisonne vaas, omstreeks 1900 met drakendecor, 47cm. Cond;G

2 Parker pennen
Startprijs 150 EUR

Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.

2x Lantaarn lamp
Resultaat: 150 EUR

Twee grote straatlantaarn kopstukken van koper en ijzer, 21e eeuw, in goede staat 120x46øcm.

Smeedijzeren wieg met messing Deco delen
Startprijs 150 EUR

Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.

Duits boek, Liebus Kus 1738, Heinrich Mullers
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws Duits boek met lederen band, Himmlischer liebes Kus, Evangelische betrachtung. D Heinrich Mullers 1738(vochtvlekken) 8x20x22,5cm. Cond:R/G

Mahoniehouten kistje
Startprijs 150 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G

Boulle kistje
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G

Rood lak figuur
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G

Aardewerken schaal met brons
Startprijs 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G