Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse crucifix met gipsen corpus cristi, in goede staat, (chip in haar) 100x63x20cm.
Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.
Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.
Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G
Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.
Twee vooroorlogse veldkijkers van messing en leder, 9-11cm. Cond:R/G
Vier delen koperwerk, messing bloempot met druivenranken en leeuwenpootjes omstreeks 1900, 2 koperen lijsten en een spiegel, 25-41cm. Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken zoutvat met floraal snijwerk, in goede staat 32x23x30cm.
Antieke kijker in origineel foudraal omstreeks 1900 J.A.J Schokking, Hofleverancier. Met waterpas en in hoogte verstelbaar, mogelijk voor landmeting of marine? 12x5x2,5cm.
Twee Gustav Klimmt figuren, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kunsthars. 22-25cm. Cond:G
Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G
Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G
Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.
Drie antieke koperen carbid fietslampen, omstreeks 1930, in goede staat 16cm.
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G
Antieke messing doofpot, omstreeks 1920, met klauwpoten en ringen, in goede staat 45x33øcm.
Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse messing kaarskandelaar met 3 voorstellingen op voet, heilig hart, cherubijnkop en Joodse voorstelling met klauwpoten. 62cm. Cond:G
Twee antieke pallisanderhouten Engelse kandelaren omstreeks 1920 met plated bobeches, in goede staat 21cm.
Twee antieke Franse messing kaarskandelaren met roodbruin marmer,in goede staat omstreeks 1900, 20cm. Cond;G
Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G
Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G
Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G
Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.
Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R
Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.