Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Uurwerk Boulle
Startprijs 590 EUR

Groot 19e eeuws Frans boulle klok uurwerk met ankergang (uurwerk loopt aan) Villard a Paris, vergulde gave wijzerplaat met cartouches. 28,5øcm. Cond:G

Witgouden ring met diamant
Startprijs 580 EUR

Witgouden herenring, 585/000, met diamanten. Strakke herenring bezet met een vierkant met 25 gefacetteerde getinte diamanten met en zwart gerhodineerde ondergrond. In de band van de ring zijn aan weer...

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 580 EUR

Bijzonder fraaie Empire zilveren tabakspot met bijbehorende pijpcomfoor, 800/000. Uit de tijd van het Franse Keizerrijk. Schuitvormige tabakspot versierd met parelrand en gezaagd s-patroon. Verfraaid ...

2 Chinese schotels 18e eeuw
Resultaat: 560 EUR

Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G

Bronzen beeld marianne Houtkamp
Resultaat: 550 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 520 EUR

Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58

Zilveren pronkbeker
Startprijs 550 EUR

Unieke zilveren pronkbeker, >800/000. Zilveren pronkbeker met deksel, kelkvorm versierd met florale bewerking en voorzien van gravure: Aan den W.E.D.G. Heer A.A.Bunskes, oud resident te Samarang. Deks...

Gouden collier met briljant-hanger
Resultaat: 550 EUR

Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"
Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.

Gouden armband met carneool
Startprijs 525 EUR

Gouden armband, 585/000, met carneool. Armband met 8 ronde geschulpte schakels, ø 16,5, met gekretste bewerking en bezet met een rond gefacetteerde carneool. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...

Gouden ring met robijn en briljant
Startprijs 525 EUR

Strakke gouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gezet, ...

Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 525 EUR

Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G

Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels
Resultaat: 525 EUR

Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"
Resultaat: 500 EUR

Drie antieke Arnhemse RAM Colenbrander schalen, decor Viersprong, letters: 35A.P, in goede staat 5,5x11,7øcm.

Friese stoelklok
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuwse Friese stoelklok met wekker, beschilderde wijzerplaat, mogelijk later. 75cm. Cond:G

Engels staand horloge
Resultaat: 500 EUR

Mooi antiek Engels staand horloge met mahoniekast met bandintarsia, origineel 8 daags uurwerk met seconden en datum aanduiding en mooie wijzerplaat 220cm. Cond:G

Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G

Engelse staande klok
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engelse staande horloge met mahoniekast door Georg Burgis London, 8 daags met silent functie, seconden en dagaanduiding, 1 lijst mist, lichte fineerschade, slinger er niet bij, functie...

Geldkistje met plaquettes
Startprijs 500 EUR

Prachtige koperen met verzilverde Historisme geldkist met gecompliceerd sluitwerk, medaillons met gezichten, origineel slot met sleutel, omstreeks 1880 in goede staat.

J.A. Kingston 1890
Startprijs 500 EUR

J.A Kingston 1890 Engelse school, Engels landschap met vrouw en visser, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR

Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.

Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR

Fedor van kregten 1871-1937 herder met schapen bij avond,olieverf op linnen, 55x35cm. Cond:G

Schilderij vismarkt
Startprijs 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G