Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

ANWB reclamebord
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.

Piet van Wijngaerdt
Startprijs 650 EUR

Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G

J.J.H. van Leeuwen, bollenveld
Startprijs 650 EUR

J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands bloembollenveld, olieverf op paneel, Cond;G 56x43cm.

Groot zilveren bestek, puntfilet
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, model puntfilet, 835/000. Bestaande uit 6 tafelmessen, 5 -vorken en 6 tafellepels, 6 dessertmessen, 6 -vorken en 6 -lepels, 6 fruitmessen en -vorken met heft, 2 vleesvorkjes, 5 taartv...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 650 EUR

Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, 875/000. Ovale gebombeerde brandewijnkom met 2 voluutvormige oren met drakenkoppen op ovale gebombeerde voet. De voorzijde van de kom is voorzien van een gegraveerd all...

2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G

Witgouden collier met briljant hanger
Resultaat: 700 EUR

Sierlijke witgouden choker, 585/000, met briljant en saffier. Venetiaans collier met in het midden een rij met 12 briljant geslepen diamanten in chatons. In het midden van de chatons zit een hanger, e...

Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G

Eikenhouten Louis Quinze secretaire
Resultaat: 600 EUR

Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780

Eikenhouten hoekkast
Resultaat: 750 EUR

Originele eikenhouten Hollandse Louis Seize hoekkast, 2 delig met vuurverguld hoekbeslag, in goede staat 53x118x202cm.

Schildpad klok
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm

Grote wandklok
Resultaat: 725 EUR

Zeer grote Franse notenhouten Henry Deux wandklok met volle zuilen en kariatyden en putti, fruitranken, marmeren wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minima...

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

Evert Moll, Rotterdamse haven
Resultaat: 590 EUR

Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G

Schilderij, August Löffler
Resultaat: 650 EUR

August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G

C. Hens 1878
Startprijs 600 EUR

C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G

G. Hattink 1880
Startprijs 600 EUR

G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G

Serie etsen 11x
Startprijs 600 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

Else Berg
Resultaat: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.

Gouden rozetring met peridot en briljant
Startprijs 600 EUR

Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W

Zilveren koffiekan
Startprijs 600 EUR

Prachtige zilveren koffiekan, 800/000, Duits. Gelobte kan met gehamerd decor en een gelobte tuit. De scharnierende gelobte deksel is bekroond met een bloem. MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund vanaf 1887...

Zilveren comfoor met ketel
Startprijs 600 EUR

Zilveren ketel op comfoor met houten basement, 835/000. Zilveren buikketel versierd met drijfwerk van krullen en bloemen met cartouches, voorzien van gekrulde greep met bloemen en gezicht. 20x13x20cm ...

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G