Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G

Blauwe Chinese vaas, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G

Porseleinen figuur met mandoline
Startprijs 40 EUR

Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G

4x China/Japan
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.

Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G

Yixing servies China
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G

Yixing potje
Startprijs 40 EUR

Oude chinese Yixing theepot met abrikozendecor, 20e eeuw, stukje afgebroken meer er wel bij, 10x14,2x9cm. Cond;R

2 Porseleinen damesfiguren
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.

Porseleinen beeld valsspeler
Startprijs 40 EUR

Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R

Porseleinen figuur
Startprijs 40 EUR

Antieke porseleinen figuur, elegante dame met bos bloemen, floraal en gouddecor, gemerkt met kroon en VD, omstreeks 1900(stukjes bloemen missen. 19cm. Cond;R

Chinese kom
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G

Glazen etageretafel met chroom
Startprijs 50 EUR

Moderne design glazen etage tafel met chrome in goede staat 51x81x41cm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x64cm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.

Bijzettafeltje met wangen
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm. Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x72cm. Cond:G

mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR

Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.

Frans stoeltje
Startprijs 50 EUR

Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R

Chinese plantentafel
Startprijs 50 EUR

Teakhouten Chinese plantentafel, 20e eeuw 92x45x44cm. Cond:G

Eethoek met 4 stoelen
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met 4 gestoffeerde stoelen. in goede staat. 75x87x96cm. en 90x45x38cm.

Antieke spiegel
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G

Spiegel goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G

Schommelbed
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.