Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G

H.K. Onnes, huizen
Startprijs 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G

Jugendstil naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

2 Tabletten met 6 onderzetters
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

Etui met 12 kristallen onderleggers
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.

Antieke veterhaak
Startprijs 30 EUR

Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903

Paraplustandaard ca. 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.

Mahonie kast
Startprijs 160 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.

Jean Leon, dames op straat
Startprijs 500 EUR

Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G

Set wandkandelaars
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G

Chinees bronzen kompas
Startprijs 110 EUR

Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G

Zeshoekige tafel
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.

Antiek hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR

Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.

Djokja zilveren ronde schaal
Resultaat: 250 EUR

Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"
Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.

2 sloten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

E. Bartsch
Resultaat: 100 EUR

E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Parelcollier met briljant hanger
Startprijs 280 EUR

Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...

Aziatische bloementafel met marmer (kapot)
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.

Peter Klashorst, "Smoking Girl"
Startprijs 200 EUR

Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G

2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR

Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G

Mahonie speeltafeltje
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G