Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden 5 Gulden
Resultaat: 110 EUR

Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.

3 Makkumse dekselvazen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

Zilveren naaldenkoker + prikker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...

3 Porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G

Plateel vaas
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G

Zilveren armband met bolletjes
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.

Zilveren slatang
Resultaat: 150 EUR

Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat

3 Grote Lladro figuren
Resultaat: 140 EUR

Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G

Porseleinen kerststal Villeroy en Boch
Resultaat: 65 EUR

Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G

G. Burkens
Startprijs 120 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G

K. Hofer
Resultaat: 80 EUR

K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Pendant, H. Hermanns
Resultaat: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Axel Hamborn, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G

G. Wiegman
Startprijs 150 EUR

Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR

Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

7 aquatinta 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G

Voorouderportretten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR

W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G

Pastel naakte dame, Gabner?
Resultaat: 50 EUR

Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G