Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Geslepen kristallen kaasstolp op onderschotel met diverse gematteerde graveringen en voorzien van een 835/000 zilveren knop met parel en ruitrand.Mt. CE. Held Amsterdam, omstreeks 1870. ø21x21cm. In g...
Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Witgouden collier met staafhanger, 585/000, bezet met diamant. een fijn slangencollier, 1 mm, met daaraan een lange staafhanger, 23x4mm, met een briljant geslepen diamant, 0,10 crt W/SI-P. Lengte coll...
Bijzonder fraaie zilveren schaal, 800/000, Duits. Ronde schaal, versierd met parelranden, bladversiering en opengewerkt cirkelvormig spijlenwerk. de schaal is geplaatst op vier gekrulde klauwpoten wel...
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...