Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren oorhangers met parelmoer en zirconia
Startprijs 35 EUR

Oorhangers zilver gerhodineerd, 925/000 met parelmoer en zirconia. Staafoorhangers met onderaan een hartvormige zirconia, ø 11 mm. Hierboven zit een trapeziumstuk met parelmoer. Lengte 25 mm. ca 8.3 g...

2 sloten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G

Antieke veterhaak
Startprijs 30 EUR

Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903

Gobelin in lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G

C. Cornelisz, fruit
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G

Iepenhouten kinderstoel
Resultaat: 20 EUR

Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G

Djokja zilveren ronde schaal
Resultaat: 250 EUR

Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat

Ongesigneerd, stilleven
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Spiegel goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G

Parelcollier met briljant hanger
Startprijs 280 EUR

Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 150 EUR

Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...

Schilderij berglandschap met koeien
Resultaat: 50 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

2 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...

Inktset marmer
Resultaat: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 120 EUR

Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G

E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR

Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G

Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G

Bronzen pot met oren en stempel
Startprijs 90 EUR

Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

Chrome lamp
Startprijs 40 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G