Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...