Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen tabakspot, vorm van hoofd
Resultaat: 55 EUR

Antieke porseleinen tabakspot in de vorm van een Javaanse jongen, omstreeks 1880 in goede staat 13cm.

porseleinen groep
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R

Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startprijs 60 EUR

Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.

Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startprijs 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm. Cond;G

Porseleinen beeldje en kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G

Porseleinen beeld+bordje
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink

Yixing theepotje
Startprijs 140 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G

Deel jade uit een blok
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinese Jade draak, 20e eeuw in goede staat 20x27x9cm. Cond:G

3 Thuringen porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G

2 erotische plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

18e eeuwse Chinese sauskom
Resultaat: 130 EUR

17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.

6 Delen divers Chinees imari
Resultaat: 140 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M

Yixing vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

Yixing theepotje
Startprijs 50 EUR

Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

2 Jade gestoken plaquettes, vuurverguld oog
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese jade gestoken madaillon plaquettes met goudkleurige laagm chionese tekens en floraal decor. 21e eeuw, 1x7cm.

2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R

Chinees porseleinen stok met draken
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen staf met drakendecor, 1e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G

Lot Chinees porselein
Resultaat: 270 EUR

2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R

Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt
Resultaat: 1.200 EUR

Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G

Chinese vaas, krijgers
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 30cm.

Chinees spekstenen beeld
Startprijs 150 EUR

Grote oude Chinese spekstenen beeld, 20e eeuw krijger meet foohond in goede staat 32x23x15cm. Cond:G

2 Satsuma beelden
Startprijs 100 EUR

Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G

Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G