Zilveren hanghorloge met zilveren ketting, 800/000. Horloge, met witte emaille wijzerplaat, één wijzer ontbreekt, met bewerkte rand en schild aan de achterzijde. ø 34 mm. Bevestigd aan een lang gourme...
Gouden dameshorloge, hangmodel, 750/000, met double ketting. Horloge met gladde rand en fraai gegraveerde initialen aan de achterzijde. nr: 42825. voorzien van gravure 21 maart 1886.
Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.
Collier van koord met daaraan barnstenen en metalen elementen.
Bronzen horlogestandaard met zilveren zakhorloge, 925/000. Bronzen standaard met krulpoten en engelen. Daaraan een zilveren zakhorloge. ø 50 mm houder 10x16cm.
Antieke zilveren herinneringcouvert, 18e eeuw, bestaande uit een lepel en een vork met dubbel getorste steel bekroond met een figuur met 3 kinderen. Lengte 17 cm. totaal ca 101 gr. In goede staat
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Cyclindervormige flacon verlopend versierd met fijne geslepen bollijnen voorzien van gouden dop en kraag versierd met een gegraveerde krulbewerking. ø ...
Zilveren miniatuur, 835/000, een rijtuig met 2 paarden, een man op de bok en een passagier. 8x2x3cm. teugel los.ca 40 gr.
Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.
Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Zeven delen verzilverd, 2e helft 20e eeuw 2 kandelaren, presenteertablet, 2 asbakken, 2 servetringen 4-43cm. Cond:G
Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.
Oude koperen relief, het laatste avondmaal, met mahonielijst, 20e eeuw, in goede staat 55x33cm.
Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.
Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G