Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G