Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bonbontang
Startprijs 60 EUR

Zilveren bonbontang 835/000 met voorstellingen van landwerkzaamheden, de steel is bewerkt met een ridderfiguur 14,5cm ca 57gr.

Zilveren theezeefje
Startprijs 60 EUR

Zilveren 835/000 emmervormig theezeefje met getorste zwarte steel Mt. Rondhont Enkhuizen, jl.:F: 1815. 13 cm In goede staat

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere 835/000 zilveren theezeef met gecontourneerde bak met graveerwerk en zwarte ebbenhouten steel Mt. Christiaan de Wit Amsterdam, anno 1809, 10 cm. In goede staat

Zilveren lepelstandaard met lepels
Startprijs 280 EUR

Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...

Zilveren broodvork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...

Zilveren gembercouvert
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren gembercouvert, versierd met graveerwerk 835/000, MT.: Jan van der Velden Amsterdam ,jl.: F: 1865. ca 44 gr. lengte 18cm. In zeer goede staat

Oorstekers met amethistharten
Startprijs 180 EUR

Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw

Gouden ring
Startprijs 50 EUR

Gouden fantasiering, 585/000, met slagbewerking en gediamanteerd design. breedte 11 mm, ø 53. In goede staat

Gouden broche met haar en oorsteker
Startprijs 50 EUR

Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.

3 Zilveren broches met filigrain
Resultaat: 25 EUR

Drie zilveren broches met filigrain, 835/000, een broche in de vorm van een vlinder en twee broches in de vorm van bloemen. Eén bloemetje is los. Totaal ca 41,2 gr.

2 Paar zilveren manchetknopen
Resultaat: 40 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000. Beide modellen zijn voorzien van een lijnbewerking. Totaal ca 19 gr. Beiden goed werkend.

2 Zilveren chokers met markesiet
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren chokers met markesiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markesiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...

Zilveren collier met Lapis lazuli
Startprijs 50 EUR

Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...

Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd.
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...

Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige hanger met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 14x10 mm, met daarboven een markies cabouchon geslepen smaragd en...

4 Zilveren armbanden
Resultaat: 50 EUR

Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...

Twee stukken barnsteen met ketting
Resultaat: 100 EUR

Twee stukken barnsteen met ketting, melkachtige stukken barnsteen ( Rusland) een rechthoekig model, 25x28 mm, en een ovaal plat stuk 49x35 mm bevestigd aan een zilveren gourmetcollier.

Ovaal zilveren doosje met rozenkrans
Resultaat: 80 EUR

Ovaal 835/000 zilveren doosje met gedreven afbeelding op de deksel, Mt. de Leeuw den Bouter Schoonhoven, jl.:Q: 1976 voorzien van rozenkrans. ca 39gr. 7,5x5cm.

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 65 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met 925/000 zilveren montuur en fraaie dop compleet met geslepen binnenstopje. MT onduidelijk. Birmingham jl:Z:1899. ca 8 cm

Verzilverd kinderbestek
Startprijs 30 EUR

Tweedelig verzilverd kinderbestek, 1x afbeelding klein duimpje, 1x Hans en Grietje, in cassette 13cm.

Zilveren bruidegomspijpje pistool
Startprijs 120 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrebleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm.

Etui met zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...

3 Zilveren delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilveren bestaande uit een zilveren sigarettendoos versierd met lijndecor en krulrand, voorzien van monogram. Een zilveren beursje met half ronde beugel en gevlochten tasje, gebroken, en ee...

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR

Kralenbeursje met zilveren beugel en ketting,19e eeuw, 835/000, beugelbreedte 8 cm., In goede staat