Zilveren bonbontang 835/000 met voorstellingen van landwerkzaamheden, de steel is bewerkt met een ridderfiguur 14,5cm ca 57gr.
Zilveren 835/000 emmervormig theezeefje met getorste zwarte steel Mt. Rondhont Enkhuizen, jl.:F: 1815. 13 cm In goede staat
Bijzondere 835/000 zilveren theezeef met gecontourneerde bak met graveerwerk en zwarte ebbenhouten steel Mt. Christiaan de Wit Amsterdam, anno 1809, 10 cm. In goede staat
Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...
Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...
Antiek Hollands zilveren gembercouvert, versierd met graveerwerk 835/000, MT.: Jan van der Velden Amsterdam ,jl.: F: 1865. ca 44 gr. lengte 18cm. In zeer goede staat
Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw
Gouden fantasiering, 585/000, met slagbewerking en gediamanteerd design. breedte 11 mm, ø 53. In goede staat
Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.
Drie zilveren broches met filigrain, 835/000, een broche in de vorm van een vlinder en twee broches in de vorm van bloemen. Eén bloemetje is los. Totaal ca 41,2 gr.
Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000. Beide modellen zijn voorzien van een lijnbewerking. Totaal ca 19 gr. Beiden goed werkend.
Twee zilveren chokers met markesiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markesiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige hanger met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 14x10 mm, met daarboven een markies cabouchon geslepen smaragd en...
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Twee stukken barnsteen met ketting, melkachtige stukken barnsteen ( Rusland) een rechthoekig model, 25x28 mm, en een ovaal plat stuk 49x35 mm bevestigd aan een zilveren gourmetcollier.
Ovaal 835/000 zilveren doosje met gedreven afbeelding op de deksel, Mt. de Leeuw den Bouter Schoonhoven, jl.:Q: 1976 voorzien van rozenkrans. ca 39gr. 7,5x5cm.
Geslepen kristallen loddereinflesje met 925/000 zilveren montuur en fraaie dop compleet met geslepen binnenstopje. MT onduidelijk. Birmingham jl:Z:1899. ca 8 cm
Tweedelig verzilverd kinderbestek, 1x afbeelding klein duimpje, 1x Hans en Grietje, in cassette 13cm.
Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrebleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm.
Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...
Drie delen zilveren bestaande uit een zilveren sigarettendoos versierd met lijndecor en krulrand, voorzien van monogram. Een zilveren beursje met half ronde beugel en gevlochten tasje, gebroken, en ee...
Kralenbeursje met zilveren beugel en ketting,19e eeuw, 835/000, beugelbreedte 8 cm., In goede staat