Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren briefopener
Resultaat: 25 EUR

Zilveren briefopener, 925/000, Noors. Zilveren briefopener met als handgreep een uitgewerkt figuratief paard. MT.: Firm David Anderson, Oslo. ca 33 gr. Lengte 22 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur staand horloge
Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren miniatuur, 835/000, Amsterdams staandhorloge, voorizen van gegraveerde bewerking. MT.: J.M. van Walveren, Haarlem. 15x3,5cm. ca 84 gr. In goede staat

Zilveren bruidegomspijpje knoop
Startprijs 100 EUR

Zilveren bruidegomspijpje met knoop, 835/000, met opgelegde bladdecoratie. Voorzien van diverse deuken. Lengte 11 cm.

Zilveren bruidegomspijpje paard
Startprijs 140 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, met ruiter te paard. 12 cm

Collier van Chrysopraas met gouden sluiting
Startprijs 190 EUR

Collier van chrysopraas met gouden karabijnsluiting, 585/000, fraai verlopend in kleur. ronde kralen, ø 10 mm. geknoopte lengte 45,5 cm. ca 59 gr

Gouden hanger broche insekt
Startprijs 125 EUR

Gouden hanger/broche, 585/000, fijn uitgewerkt in de vorm van een insect met drie bewegende delen. 3,5x3,2cm. ca 5,0 gr. Als nieuw

Gouden broche opaal
Startprijs 130 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met ovale witte opaal. Staafbroche met jugenstil bewerking bij de ovale witte opaal, ø 7,5x9mm. ca 3,5 gr. Lengte 6 cm In goede staat.

Zilveren choker met zirconia
Startprijs 60 EUR

Elegante choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Le...

Gouden ring briljant
Resultaat: 280 EUR

Mooie volle gouden, 585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed. In de ring zit bovenaan een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw

Gouden hanger met Meissen
Resultaat: 90 EUR

Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...

Gouden ring briljant
Startprijs 250 EUR

Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...

Gouden broche
Resultaat: 90 EUR

Gouden broche, 585/000, met pareltjes. Oude zeer fijn bewerkte broche, bestaande uit 3 bolletjes met filigrainbewerking en verfraaid met zeer kleine pareltjes. Lengte 40 mm. ca 3,2 gr

Gouden collier met medaillon
Resultaat: 70 EUR

Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm

Zilververgulde ring met Robijn, diamant
Resultaat: 25 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kop, 21x17 mm, bezet met een ovaal cabouchon geslepen robijn, ca 4,85 crt. In de geschulpte buitenrand, witgekleurd, zijn 4 k...

Zilver vergulde ring met granaat
Startprijs 50 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.

Gouden ring met citrien
Startprijs 60 EUR

Gouden ring, 585/000, met citrien. Ring met ruitvormige gefacetteerde citrien met gouden gladde rand. ø 55 breedte 24 mm.

Empire strooilepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 laat Empire strooilepel met rechthoekige ajourgezaagde bak en steel met filetrand, ca 23 gr. 17,5cm. Mt. R.A Verlegh Breda jl.:D:1838 In goede staat

Zilveren miniatuur, ophaalbrug
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, ophaalbrug. jl.:q;1976. 12x8cm ca 103 gr.

Zilveren miniatuur, kabinet
Startprijs 125 EUR

Fraai zilveren kabinet, miniatuur, 835/000, met kuif geplaatst op klauwpoten, met 2 lades en openslaande deurtjes. MT.: Bos Zn, Zandvoort, jl.: q:1976. ca 131 gr.

Zilveren eilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 eilepel met getorste steel en gegraveerd heft, Mt. C. Hooykaas Schoonhoven, jl.: L: 1895, ca 33gr. 18cm. In goede staat

Bijbel, goud op snee, met gouden slot
Startprijs 110 EUR

Bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel met bruin lederen omslag, met goud op snee, bevattende het neiuwe testament 1875. Voorzien van gouden gecontourneerd slot met getrembleerde rand en bewerkte cir...

Zilveren miniatuur koets
Resultaat: 95 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, De gouden koets, met zes paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 15x3x4,5cm. ca 82 gr. In goede staat.

Zilveren gembervork en lepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren gembervok Mt. J.M. van Kempen Voorschoten, omstreeks 1875 en een zilveren gemberlepel Mt. H.A. Schuss Amsterdam, jl.:G: 1866, beiden met biedermeier gravering, totaal ca 66gr. 19cm. 835/000

Hanger en collier met ivoor
Resultaat: 30 EUR

Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.