Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari trekpotje
Startprijs 100 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R

2 Chinese vazen met figuren, 1e helft 20e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen melk en bloed vazen, figurendecor, 20e eeuw in goede staat 34x18øcm.

Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR

Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G

6-Delig Meissen koffieservies
Startprijs 750 EUR

Zes delig Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, in goede staat 6,5x24cm.

Meissen moccakan, Knaufzeit
Startprijs 100 EUR

Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met Zwiebelmusterdecor(stukje dekselstop af) 17cm. Cond:G

Meissen koffiekan, Teichert
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Teichert meissen porseleinen koffiekan met Zwiebelmuster decor omstreeks 1930 in goede staat 23cm. Cond:G

18e eeuws Duits bord
Resultaat: 125 EUR

Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G

Frans servies
Startprijs 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse Frans porseleinen servies met goud en figurendecor, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, schaal, 12 kop en schotels, minimale beschadigingen mogelijk. Cond;G

2 Weense vaasjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.

Antiek servies Duitsland
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen servies omstreeks 1870 gemertk Walbrzych(waldenburg) met rood, bloemen en gouddecor. bestaande uit. theekan, koffiekan, schaal, melkkan, suikerpot, 7 kop en schotels, 11 borde...

Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G

2 Porseleinen plaquettes
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse keramieken plaquettes omstreeks 1900, 1 marchante de bebes, 2 aux fleches de cupidon, restauratie kroontje, gemerkt, 28x28x3cm. Cond:R/G

2 Aardewerken plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken wandplaquettes met havendecor, in goede staat 37x31x2cm.

Porseleinen staande lamp
Startprijs 225 EUR

Grote porseleinen lampenvoet omstreeks 1980 met floraal decor en gouddecor 60x24ø Cond:G

Porseleinen fazant, Arthur Storch
Startprijs 240 EUR

Grote Duitse porseleinen goudfazant, gemerkt met kroon en kruis en A.R omstreeks 1930-1950 49cm. Cond;G

Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen potpourie houder met deksel, omstreeks 1900, 18cm. Cond:G

Hutschenreuther servies
Resultaat: 100 EUR

Duits porseleinen hutschenreuther servies, decor from dresden met bloemen en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit; 6 grotere borden, 6 kleinere borden, 1 dekselschaal, 2 grote schalen, 1 vleess...

12 borden, gemerkt
Resultaat: 150 EUR

Twaalf antieke Franse limoges borden omstreeks 1900, Haviland en co met floraal decor en gouddecor, minimale chip 24øcm. Cond:G

Porseleinen Meissen schaal
Resultaat: 120 EUR

Meissen porseleinen schaal omstreeks 1900 met floraal en gouddecor, in goede staat 4x29,5cm. Cond:G

Porseleinen kandelaar met putti
Startprijs 100 EUR

Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen gemerkt omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R

Duits antiek serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits serviesgoed omstreeks 1900, gemerkt, bestaande uit: 11 kop en schotels melkkan en suikerpot(chip) 5-11cm. Cond:G

2 Meissen borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Meissen porseleinen borden met bloemen en gouddecor, in goede staat 24øcm. Cond;G

Rosenthal servies
Startprijs 100 EUR

Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G

2 Majolica borden met vogeldecor
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke majolica sierborden, floraal en vogeldecor, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, in goede staat 36,3øcm.