Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

3 delen Chinees porselein
Resultaat: 240 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G

Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

Bruin jade dekseldoos met vlinders
Startprijs 60 EUR

Oude antieke Chinese rood gelakte bruin jade dekseldoos met vlinderdecor. 4x27x6cm. Cond:G

Theeglazuur vaas, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen thee glazuur vaas, cheng Lung gemerkt, in goede staat 20,5x15øcm. Cond;G

Antieke Chin. pors. boedha
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G

Trekpotje Kang XI ca. 1700, China
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen trekpotje octogonaal, zonder deksel chip bovenrand 6,5x12,3x8cm. Cond:R/G

Japanse vaas ca. 1900, melk en bloed
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse 19e eeuwse vaas met oranje-rood, bloemen vogels foohonden en drakendecor.26cm. Cond:G

Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 20 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.

Plateel vaas
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Yixing theepotje
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G

Plateel Unica vaas, C.A. Prins
Startprijs 50 EUR

Hollandse antieke platelen vaas, schilder C.A.Prins, koninklijke plateel bakkerij Zuid Holland omstreeks 1920-1930(scherf bovenrand gelijmd,chip voet) 28x15ø Cond:R

Yixing theepotje
Resultaat: 50 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G

3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR

Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...

Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 100 EUR

Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd met Chinese tekens, 1e helft 20e eeuw of ouder. 7.8x18,3x11øcm.

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot,Chinese tekens, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder. 9,4x18,2x12,2øcm. Cond:G

Porseleinen klomp
Startprijs 80 EUR

Grote oude Dresden porseleinen klomp met handbeschilderde bloemen en gouddecor, 20e eeuw in goede staat 24cm.

2 Diepe borden RAM Arnhem
Resultaat: 60 EUR

Twee grote diepe Delftsblauwe RAM Arnhem schalen, kletters 208V, kraai op bloesemtak decor, in goede staat 7-31cm.

Antieke Weense bonbonschaal
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G

Hummel 333, "Blessed Event" (1991-1999)
Resultaat: 50 EUR

Hummel (Goebel) nr. 333 "Blessed Event", voorstellend jongen en meisje bij wieg, gemerkt (1991-1999), 13,5cm. Cond.: G

Hummel 353/0, "Spring Dance" (1979-1990)
Resultaat: 45 EUR

Hummel (Goebel) nr. 353/0 "Spring Dance", voorstellend twee dansende meisjes, gemerkt (1979-1990), 13,5cm. Cond.: G