Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e eeuws Fries tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Groot 19e eeuws zeldzaam Fries tegeltableau met vogels op tak decor, 20 pas (minimale restauratie) 66x52cm. Cond:G

19e eeuws tegeltableau, vaas mangaan.
Resultaat: 100 EUR

Hollands antiek tegeltableau omstreeks 1800, mangaan vaas met bloem, 39x52cm. Cond;G

Tegeltableau 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Tegeltableau 17e-18e eeuws, 9 pas met vazen tegels, restauratie, 39x39cm. Cond;R

Tegeltableau
Startprijs 20 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Zes pas tegeltableau met religieuze voorstelling, mogelijk 17e 18e eeuw monogram R.J.M in goede staat. 38x26cm

Petrus regout kinderservies
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

Groot kavel oude/antieke tegels
Resultaat: 200 EUR

Groot lot +/- 60 antieke Hollandse wandtegels 18e-19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen, o.a. Makkums, mangaan, Baroketc. 10-13cm. Cond;R/G

Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startprijs 80 EUR

Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G

2 Art Deco vazen met hanen
Startprijs 50 EUR

Twee grote geglazuurde keramieken vazen met kippendecor, 20e eeuw, bruin/groen, beschadigingen bovenrand. 41,5cm. Cond:R

Dekselvaas
Startprijs 40 EUR

Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M

2 aardewerk vazen
Startprijs 35 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

Grote Engelse vleesschotel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel omstreeks 1880 warranted stone ware AB+G, Chinees decor. 49x31cm. Cond:G

2x Delfts aardewerk
Startprijs 30 EUR

Twee x Delfts keramieken schalen 20e eeuw 1x porseleyne fles 1924 A.T. 1x Delfts polychrome handgeschilderde V.L.S 7x22ø en 8x18øcm. in goede staat.

2 Delen aardewerk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee delen 19e eeuws aardewerk, 1x meerschuim plaquette met renaissance voorstelling en tekst, en 1x empire terracotta theepot met voorstelling van Chinezen die theedrinken etc. 24,5x6,5x1,4cm. en 10x...

2 dienbladen met porselein
Startprijs 20 EUR

Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G

Aardewerken vaas, B. Erning
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse keramieken vaas met zeepaard en visdecor, door B.Erning (bernhard) zwart-oker-grijze glazuur, stadtlohn, in goede staat 46cm.

2 Romeinse olielampjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke terracotta olielampjes bodemvondsten, 1 oortje mist, mogelijk Romeins, 9,5-11cm. Cond:R/G

2 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G

1 Kom en 1 Schaal, P. Regout
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G

4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G

3 Chinese bordjes 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor en tuindecor, 1 gaaf, 2 chips. 23ø Cond:R/G

18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R

Chinese vaas met vleermuizen
Startprijs 3.000 EUR

Chinees porseleinen vaas Cheng-Lung gemerkt 19e-20e eeuw met geel glazuur, goudecor en floraal decor, met vleermuizen in goede staat 31x16øcm. Cond;G