Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken broodspinde klein
Resultaat: 125 EUR

Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.

Eiken broodspinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.

Naaimachine in kersenhouten kast
Startprijs 200 EUR

Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitourde kast met bandintarsia, recentelijk professioneel gepolitourd en in uistekende staat 80x61x45cm. Cond:G

Wandtafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met lades, Louis seize stijl stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x121x33cm. Cond;G

Vertico met opstand
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico(Opstand mist) omstreeks 1880 Gründerzeit, bovenblad vlekkerig, verder in redelijk goede staat 123x95x45cm. Cond;R

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Mahonie schrijftafel
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G

Eiken kinderbureau
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kinderbureau omstreeks 1920 met 4 lades en voetrust, in goede staat 70x80x45cm. Cond:G

Draaibaar messing sierkrukje
Resultaat: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Bijzettafeltje met wangen
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm. Cond:G

Jugendstil naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

Lessenaar
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G

2 Bijzet-tafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee wortelnoten bijzettafels met etage en vlechtwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x56x64cm.

Biedermeier bed
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse 1 persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.

Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 180 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Barokstijl commode
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.

Hoeketagère
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse vurenhouten beschilderde hoeketagiere, Duitsland barokstijl, in goede staat 129x42x50cm.

Ronde tafel
Resultaat: 150 EUR

Duitse vroeg biedemeier berkenhout fineer eettafel, lichte fineerschade, in goede staat 77x102øcm. Cond:G

Teakhouten porseleinkast
Startprijs 180 EUR

Vooroorlogse teakhouten porseleinvitrinekast met lade en bronzen beslag omstreeks 1920, barokstijl, klauwpoten, in goede staat 210x140x40. Cond:G

Vergulde spiegel
Resultaat: 60 EUR

Goud kleurige spiegel met facetgeslepen spiegelglas, 2e helft 20e eeuw 107x75cm. Cond:G

Barokstijl armleunstoel ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G

Eiken secertaire ca. 1860
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x72cm. Cond:G

Engelse mahonie commode
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. in redelijk goede staat.