afgesloten

31. Januariveiling 2017

afgesloten | Veiling

13.01.2017 – 14.01.2017

334 Resultaten
Kunst kabinet
4000
Kunst kabinet

2.250 EUR

Wortelnoten porseleinvitrine
4001
Wortelnoten porseleinvitrine

1.250 EUR

Figurenkast
4002
Figurenkast

Startprijs 2.500 EUR

Baroksecretaire
4003
Baroksecretaire

800 EUR

Italiaanse Renaissance kist
4004
Italiaanse Renaissance kist

1.600 EUR

Wortelnoten kabinet
4005
Wortelnoten kabinet

1.750 EUR

Frans eiken bureau
4006
Frans eiken bureau

Startprijs 300 EUR

Barok ladencommode
4007
Barok ladencommode

1.400 EUR

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
4008

500 EUR

Schrijfkastje met zuilen
4009
Schrijfkastje met zuilen

500 EUR

Mahonie Biedermeier secretaire
4010

Startprijs 450 EUR

3-Deurs wortelnoten kast
4011
3-Deurs wortelnoten kast

Startprijs 1.250 EUR

Boulle secretaire met bovenkast
4012

750 EUR

Eikenhouten hoekkast
4013
Eikenhouten hoekkast

750 EUR

Hollandse wortelnoten Baroksecretaire
4014

Startprijs 1.300 EUR

Engels kabinet ca. 1840
4015
Engels kabinet ca. 1840

Startprijs 1.000 EUR

Chiffoniere met intarsia
4016
Chiffoniere met intarsia

1.200 EUR

Mahoniehouten kabinet
4017
Mahoniehouten kabinet

1.600 EUR

Louis Seize commode 18e eeuw
4018
Louis Seize commode 18e eeuw

1.000 EUR

Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw
4019

475 EUR

Goudkleurige console, hout
4020
Goudkleurige console, hout

800 EUR

Mahonie barok secretaire
4021
Mahonie barok secretaire

900 EUR

Frans damesbureau
4022
Frans damesbureau

250 EUR

Pastoorskast 17e/18e eeuw.
4023
Pastoorskast 17e/18e eeuw.

380 EUR