Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G

Empire petroleumlamp
Resultaat: 150 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G

Engelse likeurkist, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G

Grote wandblaker, Amsterdamse school
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G

Twee miniaturen
Startprijs 100 EUR

Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Resultaat: 25 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

Staande schemerlamp
Startprijs 20 EUR

Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.

Half edelsteen
Startprijs 50 EUR

Zeer grote vuursteen 18x22x17cm. Cond:G

4 Delen ijzerwerk
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Groot telraam
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Lot diverse spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.

Lot spaarpot kachelmodel
Startprijs 120 EUR

Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.

Mahonie bestekcasette
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

2 Ovale blikken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Engelse weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G

2 Foo honden China
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G

2x crusifix
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.

4 Foo honden China
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G