Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bronzen schildpad trekpotje
Startprijs 80 EUR

Chinees brons trekpotje met schrift in de vorm van een schildpad, gemerkt, 20e eeuw 10x13x10cm. Cond:G

Chinees sterren-kompas met munt
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese dekseldoos met dieren, bronzen munt en sterrencompas, rood gelakt, 20e eeuw 5x11øcm. 20e eew

Rood lak figuur
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G

Midden Amerikaans figuur
Startprijs 70 EUR

Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R

Rood Chinees lakwerk trekpotje
Resultaat: 220 EUR

Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.

2 Kaarskandelaars
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Franse messing kaarskandelaren met roodbruin marmer,in goede staat omstreeks 1900, 20cm. Cond;G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke 19e eeuwse vergulde kaarskandelaar 10 lichts in goede staat 80cm. Cond;G

2 messing kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G

+
Resultaat: 275 EUR

Bronzen kaarsenkroonluchter met putti's omstreeks 1920, 80x38øcm. Cond:G

Joodse kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Oude joodse koperen kandelaar, gesigneerd Dayagi, made in Israel, 2422, 28cm. Cond;G

4 Messing kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee sets antieke messing kaarskandelaren 19e-20e eeuw, Amsterdams leeuw wapen, omstreeks 1920, 1 set Engelse kandelaren 19e eeuw, 24-37cm. Cond:G

3 Messing kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke messing kaarskandelaren omstreeks 1880 in goede staat 46x76cm. Cond;G

2 Miniatuur kandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bronzen miniatuur kaarskandelaren 17e-18e eeuw 1 haarscheur en reparatie met lood, 9,5cm.Cond:R/G

2 Messing kandelaars, Empire stijl ca. 1890
Resultaat: 100 EUR

Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.

Kaarsenstandaard 1880, groen/onyx/marmer
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G

2 Engelse houten kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke pallisanderhouten Engelse kandelaren omstreeks 1920 met plated bobeches, in goede staat 21cm.

Bronzen kaarsenlamp ca. 1880
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse bronzen renaissence stijl kaarsen kroonluchter, 6 lichts, inclusief bobeches(1 bevestigingshaak mist) 50x50x57cm. Cond:R/G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse messing kaarskandelaar met 3 voorstellingen op voet, heilig hart, cherubijnkop en Joodse voorstelling met klauwpoten. 62cm. Cond:G

Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879
Resultaat: 400 EUR

Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G

Dubbelloops pistool
Startprijs 290 EUR

Negentiende eeuws Belgisch dubbelloops pistool Liege Cal 380 met gravering en knikloop 23cm.

2x Enkelloops pistool
Startprijs 250 EUR

Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G

2 Indonesische krissen
Resultaat: 135 EUR

Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.

Antieke lans
Startprijs 170 EUR

Lans 17e-18e eeuws met damast speerpunt en renaissance stijl, ranken 232cm. Cond;G

Sabel zonder schede
Resultaat: 50 EUR

Barok sabel met brons en houten heft, in goede staat 72cm. Cond;G