Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse smeedijzeren wastafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse smeedijzeren wastafel met antieke keramieken wasbak(barst) omstreeks 1900, in goede staat 90x80x44cm. Cond;G

Bronzen dekseldoos met figuren
Startprijs 100 EUR

Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G

2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 750 EUR

Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G

Gietijzeren bloemtafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

Jugendstill lampenvoet
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

2 Franse olielampen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G

Aardewerken schaal met brons
Startprijs 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Tinnen Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G

Bronzen pijpvaas R.H Macy en Co
Resultaat: 60 EUR

Bronzen pijpvaas met sterling zilver, in jugendstil stijl door R.H. Macy en Co pat.aug 27-12. 29,5cm. Cond.G

Aardewerk schaal met Jugendstil omranding
Startprijs 200 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G

Schemerlamp met Art Deco kapje
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G

Jugendstil wandregaal met brons
Resultaat: 160 EUR

Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.

Koperen Jugendstil plaquette
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G

Jugendstil lijst met tegels
Startprijs 140 EUR

Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G

Jugendstil presenteerschaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil tinnen schaal met luciferhouder en floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt en genummerd W.M.F 10x37x18cm.Cond:G

Jugendstil tafelopzet
Startprijs 100 EUR

Antieke messing verzilverde tafelopzet, omstreeks 1890, Historisme-Jugendstil, met elfjes en rocailles gedecoreerd. 9-27øcm. Cond:G

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

Gong met klepel op standaard
Startprijs 100 EUR

Grote vooroorlogse smeedijzeren gong omstreeks 1910, floraal Jugendstil stijl sierwerk, in goede staat 86x53x30cm.

Chinese opiumpijp
Startprijs 125 EUR

Chinese opiumpijp met figurendecor, naar oud voorbeeld, in goede staat 35cm.

Chinese lak snuffbottle
Startprijs 140 EUR

Oude Chinese lakwerk snuffbottle met kraanvogel decor en floraal snijwerk, bronzen dop met natuursteen. 8,5cm. Cond:G

2 Perzische schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Perzische schotels, verzilverd en kopergeslagen, 20e eeuw 39ø Cond:G

Bronzen dekselpot met draken
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G