afgesloten

31. Januariveiling 2017

afgesloten | Veiling

13.01.2017 – 14.01.2017

516 Resultaten
5x Chinese rolschildering
999
5x Chinese rolschildering

120 EUR

Staand beeld, vrouwenfiguur
2000
Staand beeld, vrouwenfiguur

80 EUR

Staand beeld, vrouwenfiguur
2001
Staand beeld, vrouwenfiguur

90 EUR

Ijzeren geldkist
2002
Ijzeren geldkist

Startprijs 700 EUR

Cloissonne vaas, verguld
2003
Cloissonne vaas, verguld

Startprijs 2.800 EUR

Lamp met prismen
2004
Lamp met prismen

Startprijs 450 EUR

2 Empire stijl kandelaars
2005
2 Empire stijl kandelaars

1.000 EUR

Geldkist met smeedijzeren banden
2006

450 EUR

Douwe Egberts reclamebord
2007
Douwe Egberts reclamebord

Startprijs 225 EUR

Dobbelmans tabak, reclamebord
2008
Dobbelmans tabak, reclamebord

Startprijs 175 EUR

Grote kandelaar met putti
2009
Grote kandelaar met putti

Startprijs 350 EUR

2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren
2010

300 EUR

Art Deco stijl Bram van Gelderen
2011

Startprijs 1.000 EUR

Barok console engelen
2012
Barok console engelen

Startprijs 250 EUR

ANWB reclamebord
2013
ANWB reclamebord

650 EUR

Kistje met Boulle inleg
2014
Kistje met Boulle inleg

Startprijs 190 EUR

Frans reclamebrod
2015
Frans reclamebrod

Startprijs 225 EUR

Groene hanglamp
2016
Groene hanglamp

Startprijs 120 EUR

3 Delen cloisonne
2017
3 Delen cloisonne

Startprijs 2.500 EUR

Prisma lamp
2018
Prisma lamp

180 EUR

Planfondlamp met prismaglas
2019
Planfondlamp met prismaglas

100 EUR

Bronzen zakhorlogehouder met zakhorloge
2020

Startprijs 250 EUR

Bureau setje
2021
Bureau setje

Startprijs 125 EUR

Vijzel, gedateerd 1643
2022
Vijzel, gedateerd 1643

Startprijs 400 EUR