Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Reiswekker met bronzen kastje
Startprijs 120 EUR

Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G

Reiswekker, emaille beschilderd
Startprijs 120 EUR

Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG

2 tafelklokken
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten tafelklokken omstreeks 1900, neogotisch USA, en 1 met intarsia 32-51cm. Cond;R/G

Egyptisch pendulestel
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G

Antieke kolomklok
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G

Pendule, Amsterdamse school
Resultaat: 140 EUR

Amsterdamse school pendule met bronzen wijzerplaat, pfeilkreuz uurwerk halfuurslag op 3 gongstaven, in goede staat 21,5x41x12,5cm.

Marmeren pendule
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G

Kleine pendule
Resultaat: 1.700 EUR

Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G

Friesche staartklok
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.100 EUR

Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G

2 Oude tafelklokken
Resultaat: 110 EUR

Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw met maanstand, 1x wortelnoten Franse Hermle dubbele bel, 1x eiken Wuba met dubbele bel 28-30cm. Cond:G

Vergulde kolompendule
Startprijs 650 EUR

Vroeg 19e eeuwe vuurvergulde bronzen zuilenpendule met verzilverde wijzerplaat, achter klokkast bewegende slinger(origineel) omstreeks 1820, zeer goede vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuu...

Comtoise met harpslinger
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang(Empire) in goede staat, lichte craquele in wijzerplaat, vergulde feuille, harpslinger 39x24x15cm. Cond;G

Houten tafelklok
Resultaat: 240 EUR

Grote Engelse wortelnoten tafelklok omstreeks 1960 met 8 daags uurwerk, halfuurslag op gongspiralen, maanstand, messing armaturen, in goede staat 39x29x17cm.

Grote tafelklok
Startprijs 220 EUR

Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G

Blauwe vaaspendule
Startprijs 220 EUR

Antieke Franse blauwe vaaspendule met messing omstreeks 1880, verguld met 8 daags uurwerk halfuurslag veerslinger, in goede staat 36cm.

Lenzkirch klokkenstel, majolica
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G

Franse wekker
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse wekker omstreeks 1900 met slagwerk op bel, gemerkt met een leeuw op het uurwerk, Armand Aubert Nantes, opdraaiveren goed, uurwerk vervuild. 10ø Cond:G

Messing skeletklokje
Resultaat: 50 EUR

Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G

Duitse klok 18eeuws
Startprijs 900 EUR

Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...

Mini reiswekker
Startprijs 80 EUR

Kleine Franse messing reiswekker, miniatuur, 20e eeuw in goede staat 8cm.

Klok, Willem Penaat
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse vrijslinger klok, door Willem penaat, eikenhout met messing omstreeks 1910, Jugendstil, in goede staat 50cm.

Franse pendule
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870, compositiemetaal, stukjes af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond: M

Klokkenstel met wit marmeren putti
Resultaat: 325 EUR

Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.