afgesloten

30. Oktoberveiling 2016

afgesloten | Veiling

14.10.2016 – 15.10.2016

1599 Resultaten
Groot brons Russisch beeld
5002
Groot brons Russisch beeld

11.900 EUR

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
6026

6.500 EUR

Witgouden ring ca 2,5 crt
26
Witgouden ring ca 2,5 crt

4.600 EUR

Witguden ring met blauw saffier
81

3.500 EUR

Schilderij, figuren bij waterval
1005

3.250 EUR

Vuurvergulde pendule
3501
Vuurvergulde pendule

3.000 EUR

Schilderij 17e eeuwse Madonna
1018
Schilderij 17e eeuwse Madonna

2.650 EUR

Fam. Verte kom
6350
Fam. Verte kom

2.600 EUR

Schwarzwalder klokkenstel
3507
Schwarzwalder klokkenstel

2.500 EUR

Schilderij, Bodifée
1001
Schilderij, Bodifée

2.000 EUR

Beeldenklok
3523
Beeldenklok

2.000 EUR

Chinese vaas Cheng Lung
6242
Chinese vaas Cheng Lung

2.000 EUR

Wortelnoten vitrinekast
4000
Wortelnoten vitrinekast

1.900 EUR

Zilveren dienblad met 2 koektrommels
1

1.650 EUR

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
4004

1.500 EUR

Carrera y Carrera collier met parel
3

1.400 EUR

Bronzen pendule stel
3559
Bronzen pendule stel

1.300 EUR

Slavenband met diamant
6
Slavenband met diamant

1.250 EUR

Cartier horloge
202
Cartier horloge

1.250 EUR

Schilderij, Constant Artz
1003
Schilderij, Constant Artz

1.250 EUR

Franse Empire pendule
3553
Franse Empire pendule

1.250 EUR

Hollandse wortelnoten commode
4033
Hollandse wortelnoten commode

1.200 EUR

Schilderij, Edzard Koning
1012
Schilderij, Edzard Koning

1.150 EUR

Schilderij Wiersma, Drachten
1176
Schilderij Wiersma, Drachten

1.100 EUR