Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G
Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Twee oude kelim Perzische kleden bruin-zwart en rood-zwart in goede staat 130x77cm 190x102cm Cond:G
Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Oude Duitse messing jaarpendule gemerkt Schatz, omstreeks 1970, in goede staat 22x13x11cm.
Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.
Gottwald teleskop autokran amk 46-21, onbespeeld in originele doos 8,5x26x11cm Cond:G
Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G
Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G
Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G
Antiek eikenhouten heilig kruis omstreeks 1900 met tinnen Corpus Cristi en Imri, in goede staat 60x33cm. Cond:G
Grote antieke opalineglazen tafelpetroleumlamp, roze met handbeschilderingen, omstreeks 1900 Frankrijk in goede staat 80cm.
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm
Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
Drie grafieken Duitsland, onduidelijk, stadsgezicht München, onduidelijk Stuhl met vogel, onduidelijk Zeitschwebe, grafiek op papier 36-70cm Cond:G
Werner Sieloff 1921 Duitse school, man met tabakspijp, gemengde techniek op papier
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, vaas met bloemen olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school landschap met boerenhuis en stijger, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Jan van Rijswijk 2/100 1954 Dieren, stenderkast, ets op papier 23x17cm. Cond:G
AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...
Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.
Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G
Set bestaande uit een collier met hanger en een ring, zilver 925/000, met robijn. Een fijn ankercollier met een sterhanger bezet met 5 peervormig geslepen robijnen en een brede ring met slag en aan d...
Zilveren collier, 925/000, met bollen. Een collier bestaande uit zilveren bolletjes met in het midden een bol bezet met paarse zirconia's. Het collier is geoxideerd en heeft een kapitolstoksluiting. L...
Zilveren miniatuur banjo, 835/000. MT.:H.Hooijkaas, Schoonhoven 6x3 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Antiek zilveren mes, 925/000, met fraai gedreven heft. MT.: Chawner & Co - George William Adams, London, jl.: R: 1852 19 cm. Kleine deukjes in het heft. Cond.: R-G
Frame van een Chinese paraplu met zilveren handvat, voorzien van bloembewerking en knop aan het uiteinde. Lengte 102 cm. Cond.: R-G
Bijzondere 2 delige zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Brede 2 delige ring met een opgelegde mond bezet met roze zirconia's, en één zwarte zirconia. Breedte 15 mm. ø 58 ca 12,6 gr.
Duitse 13 lotig zilveren suikertang met fraai floraal gedreven afbeeldingen en een cartouche op de bovenkant. 15x2,5cm ca 26 gr. Gerestaureerd.
Zilveren theegarnituur, 835/000, bestaande uit twee theeduimen en vier theelepels met gladde uitlopende steel en bandbewerking. ca 64 gr. lengte 11 cm. Voorzien van een importeursteken: GS Cond.: G
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Lot pleet bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Een drie-delig ring, zilver 925/000, met bewerking. Een zogenoemde "Cartierring" met drie brede zilveren ringen, 4 mm per stuk, voorzien van verschillende bewerkingen. ø 59/60 ca. 15 gr.
Zilver verguld collier met hanger, 925/000. Een rond Venetiaans collier met een langwerpige hanger met 2 cognackleurige zirconia's en een witte zirconia. Grootte hanger 35x9 mm. Lengte collier 45 cm. ...
Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000, Duits. Kristallen vaas met bolle buik en uitlopende rand met zilveren montuur. Kristal is versierd met kattetongslijpsel. MT.: Karl Chr. Kern, Schwäbisch G...
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. Cond.: R-G
Drie armbanden met zilveren parel en turkoois. Drie armbanden, geregen op elastiek met smalle buisvormig gekrulde zilveren schakels met daartussen bij 2 armbanden kralen van turkoois en bij één armban...
Fraaie zilveren armband,830/000 met Oosterse afbeelding. Armband met ovale medaillons uit geoxideerd zilver met Oosterse afbeelding. Voorzien van een bakslot. Lengte 18 cm ca. 9,4 gr.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Antiek Japans Satsuma theeservies bestaande uit, theekan, melkkan, suikerpot 5 kop en schotels, met goud en figurendecor in goede staat 5-12cm Cond:G
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Vier delen ou Italiaans glaswerk, eenmaal hoge paarse Murano vaas, groene vaas met luchtbellen Italy, transparant blauwe vaas, schelpvormige schaal 16-34cm Cond:G
Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915. In goede originele staat. 78cm Cond:G
Oud postzegel verzamelalbum, Imporia met diverse zegels, Holland, en Wereld, bestempeld 29x24x3cm Cond:R
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.
Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm
Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G
Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G
Map met negen landkaarten naar oud voorbeeld naar ,Amstel odami Apud, Gerardum Valk en Petrum schenk anno 1708, uitgegeven door Hochdt 1967 52x45cm Cond:G
Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm
G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G
Mandalay (India of Indonesië) omstreeks 1930 Boeddhistische kerken langs de rivier 26x21cm aquarel op papier Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G
Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G
Drie Duitse landkaarten, Luneburg omstreeks 1900, Mons regius 19e eeuws of ouder, en Luneburg 17e/18e eeuws grafiek op papier 42-45cm Cond:R/G