Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Verte dekselvaas
Startprijs 80 EUR

Grote oude Chinese familie Verte dekselvaas met paradijsvogeldecor, en floraal decor omstreeks 1900 of ouder, deksel beschadigd 40x23øcm Cond:R

Chinees Fam Rose bord
Startprijs 90 EUR

Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G

Drakenvaas met rood glazuur
Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvaas, Kang Xy gemerkt, 41,5x17øcm. in goede staat

2 Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari borden met floraal en gouddecor, chip en haarscheur, 22,4ø Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal en gouddecor, randschade, haarscheur en chip ø23cm Cond:R

Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen vaas 18e-19e eeuws florale voorstelling (chip bovenrand) 23x11,5ø Cond:R

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 250 EUR

Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G

4 Chinese Fam Rose borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein, familie roze kom met floraal decor(goed) bord met coulissen en floraal decor(gelijmd), bord met floraal decor en geschulpte rand(gelijmd), familie roze bord met kraanvoge...

Rozensteker
Startprijs 40 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.

Divers plateel
Resultaat: 50 EUR

Tien delen Hollands plateel, 1e helft 20e eeuw, Jardiniere, oorvaas,kandelaar, onderzetters, zoutvaatje, asbak,bloempot, knispedoor en een bolvaas, beschadigingen. Cond:M-G 7-30cm.

3 Plateel tablets
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke Hollands plateel tablets met floraal decor, drie maal koninklijke goedewaage, decor: Rita,Dalia, Herendiora ø 25cm. Cond:G

Schaal, Arnhems plateel
Startprijs 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

St. Lucas vaas, groot
Startprijs 150 EUR

Grote antieke keramieken st Lukas Utrecht vaas, omstreeks 1920 nr 109 letter K en BX (bakfout?bobbeltjes buitenkant vaas) 29xø25cm. Cond:R/G

Jugendstil St. Lucas vaas
Resultaat: 160 EUR

Antieke keramieken st Lukas Utrecht, Jugendstil vaas nr 133 letter K omstreeks 1910, iriserend blauw groen 24cm Cond:G

3 Delen aardewerk
Startprijs 35 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

4 Delen plateel
Resultaat: 100 EUR

Vier maal oud Hollands plateel, decor Regina W.B Rosario Gouda Holland, twee vazen, dekselvaas en bord 21,5x31cm Cond:G

St. Lucas + Art Deco vaas
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Art deco aardewerk, omstreeks 1930, bolvaas en dekselvaas 11-12cm. Cond:R/G

Plateel karaf
Resultaat: 20 EUR

Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G

Satsuma platte flacon
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse Satsuma keramieken flacon omstreeks 1900 met figuren en gouddecor 12,3x10x3,5cm

Chinees porseleinen vaasje
Startprijs 65 EUR

Oud Chinees porseleinen vaasje gesigneerd met tekst, vogel op bloesemtak, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw 12,5cm Cond:G

Chinese kom + schaaltje
Startprijs 60 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...

2 Kantonese borden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kantonese borden met floraal en figurendecor, met geschulpte omranding, en een met hoge rand(lichte randschade) 19-21,6ø Cond:R/G

4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florael voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G

Mooie kom, Amsterdams bont
Startprijs 140 EUR

Amsterdams bont, 18e-19e eeuws, porseleinen kom met landschap, floraal en gouddecor 7x14,5cm Cond:G

Grote blauw/witte ronde tegel ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen ronde plaquette omstreeks 1900 met figurendecor met diverse kisten, 27,7ø Cond:G

Chinese vaas
Startprijs 75 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.

Kang Xi bord met bloemdecor
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.

4 Chinese kop & schotels
Startprijs 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

2 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G

Kantonees groot bord
Startprijs 100 EUR

Groot 19e eeuws kantonees bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G

Vier Chinees porseleinen borden
Startprijs 35 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden, 2 borden in de vorm van een lotusbloem (beide beschadigd) en 2 Queng lung borden (1x gaaf en 1x gelijmd). Cond:M/R

2 Chinese kang xi borden
Startprijs 180 EUR

Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G

Chinees gecontourneerd bord
Resultaat: 80 EUR

Keramieken 18e eeuwse geribbelde schotel met chinees decor, waarschijnlijk Frankrijk, onduidelijk gemerkt 25,2ø Cond:G

Jade snijwerk met draken
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Jade snijstuk met draken 20e eeu 9,5x3,5x4,5cm Cond:G

Chinese erotic bottle
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneerd 20e eeuw Cond:G 9,5cm

Chinees erotic bottle
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneer 20e eeuw 9x5,2ø Cond:G

Chinese bottle met prinses op paard
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, vrouw te paard onder begeleiding 20e eeuw 10,5cm Cond:G

Chinese bottle moeder en kind
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, met figuren op veranda decor 20e eeuw in goede staat 10,3cm Cond:G

5 delig Chinees kaststelletje
Resultaat: 340 EUR

Vijf delig Chinese antieke Kang Xy gemekrt kaststel, 18e-19e eeuws, landschapsdecor, een vaas heel, rest beschadigd 21-22cm. Cond:M-G

10 Delen bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 175 EUR

Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...

3 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, familie Roze met figuren, florale voorstelling en teksten, gemertk, minimale chips, 6x19x13,3cm. Cond:G

2 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G

Chinese trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G

2 Chinese kopjes ca. 1900
Startprijs 450 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G

Fayence bierpul, 18e eeuw
Resultaat: 115 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse Fayence bierpul met springend paard in landschapdecor en tinnen onderrand en tinnen deksel(craquele in glazuur) 28cm. Cond:R/G

2 Schalen met fruit
Resultaat: 30 EUR

Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinese porseleinen dekselvazen met figuren en floraaldecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34x20x16cm.

2 Delen porselein
Startprijs 35 EUR

Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...

Kaststel, Villeroy & Boch
Startprijs 40 EUR

Drie delig Villeroy &Boch kaststel omstreeks 1900 met landschapsdecor, haarscheuren bovenrand dekselvaas 23-28cm Cond: R/G

2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 180 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)

5 Diverse blauwe borden
Startprijs 30 EUR

Vijf diverse oude keramieken borden, 20e eeuw o.a. Makkum, Bing en Fröhndal, oud Delft, Porseleyne fles, in goede staat 15-31cm

5 Delen fruit van porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf keramieken delen fruit, Italie, o.a Bassano, Napels, minimale chip mogelijk 6-24cm Cond:R/G

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G

2 Franse Vazen
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen vazen in Weense stijl, gemerkt Royal Oepiag Cecho-slov. 1e helft 20e eeuw gouddecor, en romantische voorstellingen 20x7,5ø in goede staat

2 Droste kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G

2 Majolica bloempotten
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

4 Japanse kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G

5 Duitse Bierpullen
Resultaat: 160 EUR

Vijf oude Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels naar oud barok voorbeeld gemaakt 20e eeuws 22-24 cm. Cond.G.

3 Bierpullen 18e-19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels: 1x met blauw wapen decor stempels en natte lap afdrukken cond.G. 1x met polychrome beschildering boer en boerin met stempel in het deksel....

8 Duitse bierpullen
Resultaat: 100 EUR

Acht diverse oude/antieke Duitse bierpullen. diverse soorten onder andere glas met tin, steengoed met tin en keramiek met tin. 14-18cm. Cond.:G.

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 175 EUR

Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 175 EUR

Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm

2 Witte siervaasjes
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse antieke porseleinen amfora vorm Nymphenburg vaasjes, omstreeks 1900, met faunkoppen(chip) 16cm. Cond:R/G

2 Bisquit figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M

2 Aardewerken dekseldozen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke keramieken dekseldozen, art deco, rood bruin gemarmerd glazuur, een met liggende bulldog op deksel, goud met zilverkleurig nr 137 letter CE, 13-16cm. Cond:R/G

2 Delen Staffordshire porselein
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G

Porseleinen koffiekan
Resultaat: 40 EUR

Art Deco porseleinen plated koffieservies omstreeks 1930 Bavaria Maja 12-22cm Cond:G

2 Wit porseleinen Chinese beeldjes
Startprijs 140 EUR

Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm

2 Porseleinen beelden, man/vrouw
Resultaat: 40 EUR

Twee grote porseleinen figuren Duitsland, 2e helft 20e eeuw, Gerold Bavaria met gouddecor, 34cm Cond:G

Jardiniere
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse Jugendstil keramieken Jardiniere met floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt F. Palmyar KG Luneville France, in goede staat 14x39x16cm. Cond:G

Porseleinen beeld, slager
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G

Keramiek beeld, 2 dieren
Resultaat: 50 EUR

Groot Art Deco keramieken beeld, paard en kalf, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31x45x11cm. Cond:G

Keramiek beeld, eekhoorn
Resultaat: 40 EUR

Groot Art Deco keramieken eekhoorn, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31cm. Cond:G

2 Aardewerken figuren Bloch/Eichenwald
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse terracotta zittende figuren met manden, gemerkt: Bernard Block Eischwald, omstreeks 1900, nr 7407 en 7408, 14-15cm. Cond:G

3x Porseleinen putti
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R

Terracotta strijdwagen, leeuwen
Startprijs 40 EUR

Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G

Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 100 EUR

Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm

Lladro beeld, Oosterse dame
Startprijs 120 EUR

Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G

Lladro beeld, dame met waaier
Startprijs 150 EUR

Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R

Porseleinen zoutvaatje
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R

Porseleinen beeldje, tekkel
Startprijs 50 EUR

Gemerkte porseleinen tekkel, H.G. in wapen nr 5628, 20e eeuw 6x11x5,5cm. Cond:G

Porseleinen beeld, auerhaan
Startprijs 70 EUR

Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.

Chinese theepot, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met symbolen, scheur en tuit beschadigd 17,5x11,5ø Cond:R

5 Chinese schoteltjes
Resultaat: 75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G

Grote blauw/witte vaas met wijsheer
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met oude wijsheren decor, haarscheur in hoge bodemrand, 48,5x18,5ø Cond:G

Chinees trekpotje
Resultaat: 320 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd

Diverse kop en schotels, schelpporselein
Startprijs 40 EUR

Vijf kopjes en 3 schotels 19e eeuwse Japanse eierschaal, porselein, gesigneerd, met Geisha en floraal decor(schotel gebarsten) 6x12øcm Cond:R/G

2 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R

Rijstekom, 19e eeuw, Tong Sy
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse porseleinen rijstekom met deksel Tong Sy gemerkt, met figuren en krijgers te paard, haarscheur 8x11,5cm Cond:R

3 Kleine Kang Xi bordjes
Resultaat: 125 EUR

Drie kleine 18e-19e eeuwse Kang Xy schoteltjes met figurendecor, randschades en haarscheur 10,3ø Cond:R

Aardewerken Quang Yin
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese keramieken Quan Ying zittend op lotusbloem(twee armen missen, beschadigingen) 27cm Cond:M

Achthoekig Queng Long bord/schotel
Startprijs 180 EUR

Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G

Grote blauwe Wanli schotel
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen diepe schaal Wanli, 17e eeuws met vogels bij bamboedecor, en floraal decor 7,5x29,7ø Cond:G