Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Verte Mei ping vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G

Porseleinen dame met pauw
Startprijs 70 EUR

Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G

2 Engelse beeldjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG

3 Porseleinen beeldengroepen
Resultaat: 30 EUR

Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G

5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G

2 Satsuma beeldjes
Startprijs 260 EUR

Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G

2 Imari tafellamp
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.

2 Imari kraagvazen
Startprijs 260 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G

4 Imari borden
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, drie goed 18-22cm CondR/G

4 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G

2 Grote Imari schotels
Startprijs 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G

Satsuma lamp
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G

Japans 19e eeuws bord
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G

2 Imari schalen
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G

3 Imari borden
Startprijs 80 EUR

Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G

Kavel divers imari
Startprijs 60 EUR

Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G

4 Japanse borden ca. 1900
Resultaat: 875 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G

Imarischotel, zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familieroze schotel.Zilveren beugel, 835/000, met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul- en bloemversiering. (oude haarlijn) 18x27,5cm. Cond:R

Kavel divers imari
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G

Diverse antieke tegels
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G

Tegeltableau
Resultaat: 220 EUR

Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.

8 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

Tegeltableau
Startprijs 30 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

16 tegels tableau paars
Startprijs 50 EUR

Mangaankleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:M

16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 100 EUR

Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G

16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 70 EUR

Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R

16 Tegels tableau blauw
Startprijs 50 EUR

Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R

Diverse tegels
Resultaat: 40 EUR

Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G

Grote apothekerspot Delft
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G

2 Bijbelse tegels, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in lijst beide beschadigd, 13x13cm Cond:R

Petrus Regout servies Mille fleur
Resultaat: 80 EUR

Antiek, 33 delen, societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900 Mille Fleur, 9 kop en schotels 12 petit four, 1 verdeelschaal, 12 borden, minimale chip mogelijk 7-21cm Cond:G

Grote Delfts bonte schotel
Resultaat: 180 EUR

Grote 18e eeuwse Delftste polychroom beschilderd keramieken bord met tuindecor in goede staat 41,6cmø

2 Chinese beeldjes + kannetje
Startprijs 20 EUR

Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G

Aardewerken dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G

3 Delen Engels keramiek ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Drie maal antiek Engels aardewerk omstreeks 1900, grote tabakspot old Charley, Royal Doulten RdNo 787515 S 2 maal schenkkannetje, ongemerkt , in goede staat 11-14cm. Cond:G

Aardewerken kruik 1881
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.

Kruik en bierpul
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

3 Petrus Regout kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Hollands societe ceramique Maastricht kastkommen, decor canton, 1 met randschade, 11x16øcm. Cond:R/G

Delftse dekseldoos, vrachtwagen
Resultaat: 45 EUR

Grote Delfts porseleinen oldtimer DAF vrachtwagen als dekseldoos, met dubbele deksel en houder, 20e eeuw in goede staat 13x24x8cm

15 Diverse aardewerken borden
Resultaat: 60 EUR

Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G

15 Diverse aardewerken borden
Resultaat: 60 EUR

Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G

Chinees servies, draken
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen drakenservies, opgewerkte draken omstreeks 1920, eierschaal porselein met transparante Geisha portretten in de boden van de kopjes 12 delig (minimale chips) 5-18cm. Cond:G

2 Kommen, Amsterdams bont
Startprijs 90 EUR

Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R

Grote pijpvaas, Xing dynastie
Startprijs 1.400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Xing Dynasty vaas, met rood decor, en figuren in landschap, 40x18øcm Cond:G

6 Chinese Kang Xi schoteltjes
Startprijs 180 EUR

Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G

4 Chinese kop & schotels
Startprijs 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(Chinees Imari) in goede staat 5x10,5ø Cond:G

Grote Fam Rose plaquette met paard
Startprijs 2.000 EUR

Grote oude Chinese familie Roze plaquette, republikeinse periode(gesigneerd), wild paard in landschap 38x24,5cm. Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G

4 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G

Grote vaas, eind 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen familie Verte kommen met drakendecor 18e-19e eeuw, bij 1 kom bodem chip, 6,5xø16,3cm. Cond:G

4-Kantige vaas, Fam Rose
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vierkante vaas met tekst en landschapsdecor, familie Roze met olifanten, omstreeks 1900, in goede staat 34x13,5x13,5cm.

2 Pijpvazen, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Twee zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor in coulissen, beide bovenaan beschadigd, 24-12ø Cond:R

Japanse ronde vaas
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G

4-Delig Makkums kaststel
Startprijs 50 EUR

Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G

3 Diverse vazen
Startprijs 15 EUR

Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G

Makkums kaststel
Resultaat: 50 EUR

Drie delig Hollands Makkums kaststel met polychrome decors, 20e eeuw, chip onderrand deksel 30-42cm cond verder Goed.

8 Delen Makkum
Startprijs 60 EUR

Acht delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, twee stopflessen, vier tegels in lijst, 2 6 kantige schalen 12-17cm Cond:G

3 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Drie delen Hollands Makkums keramiek, polychrome vogels en florale decors 20e eeuw, grote 8 kantige bloempot(chips rand) groot bord met geschulpte omranding(minimale chip) dekselpot (chips onderrand) ...

3 Kastkommen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie grote Hollandse Makkumse keramieken kastkommen met polychrome floraal decor 20e eeuw, chip bovenrand 8x18ø Cond:R/G

6 Antieke Engelse borden
Resultaat: 25 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø

2 Makkumse kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote vooroorlogse Makkums keramieken kommen met floraal decor en geschulpte rand 9,5x21ø in goede staat

Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm

Schaal, Chris Lanooy
Resultaat: 150 EUR

Diepe sierschaal door Chris Lanooy, 1 sept 1900-1925 Cl.BR, groen blauwe glazuur met abstract decor, in goede staat 5-ø29cm.

Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.

2 Hummel figuren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, letzte Ausgabe 1990 en 1999, jongen en meisje met vogeltje bij houten hek, 10,5x12cm. Cond:G

Vaas, Ton Schulten
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G

4 Blauwe doosjes, 2 met plated rand
Startprijs 50 EUR

Vier antieke porseleinen dekseldoosjes, twee met verzilverd montuur Hollandse voorstellingen 3-5cm Cond:G

Hummel 331, Crossroads, sign down
Resultaat: 125 EUR

Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos en certificaat H.: 17cm. Cond.: G

Beeldje, Goebel
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Goebel figuur, meisje met Cello, gemerkt Lore 249 1/98 21cm.

Hummel 471, Harmony in four parts
Resultaat: 325 EUR

Hummel 471, 1989 Century collection, "Harmony in four parts" met originele doos en certificaat H.: 25,5cm. Cond.: G

Hummel 487, Let's tell the world
Resultaat: 270 EUR

Hummel 487, 1990 Century collection, "Let's Tell The World" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G

2 Hummels
Startprijs 45 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

Hummel 574, Rock-a-bye
Resultaat: 350 EUR

Hummel 574, 1994 Century collection, "Rock-A-Bye" met originele doos en certificaat H.: 19cm. Cond.: G

Hummel 635, Wellcome spring
Resultaat: 300 EUR

Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G

Hummel 660, Fond goodbye
Resultaat: 360 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G

Hummel 751, Love's bounty
Resultaat: 240 EUR

Hummel 751, 1996 Century collection, "Love's Bounty" met originele doos en certificaat H.: 16,5cm. Cond.: G

Hummel 855, Millenium Madonna
Resultaat: 130 EUR

Hummel 855, Limited edition (7.500 ex.), "Millennium Madonna" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G

2 Hummels, 2087 en 239
Startprijs 20 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Groot servies, blue Danube
Resultaat: 225 EUR

Groot blue Danube porseleinen servies, bestaande uit: 10 grote borden, twee sauskommen, 14 soepborden, 1 kandelaar, 12 soepkommen, 1 schenkkan, 24 kleine borden, 12 mokken, 17 normale borden, 11 kop e...

Diverse kop en schotels
Startprijs 80 EUR

Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...

Royal Albert
Resultaat: 145 EUR

Lot Engels Royal Albert serviesgoed, bestaande uit Old country roses decor, thee met comfort, cakeschaal, melk en suikerpot, taartschaal,schaaltje, kandelaar, 9 kop en schotels, 8 cakeborden, diverse ...

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

6 Bordjes, Rörstrand
Startprijs 50 EUR

Zes Zweeds porseleinen gebaksborden Rörstand met schepen en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond:G

Delftse dekselpot
Resultaat: 40 EUR

Mooi antieke Hollandse oud Delft gemberpot omstreeks 1900 nr385, letter K.AL. met pauwendecor, in goede staat 20x17ø

Beschilderde vaas met romantische taferelen
Startprijs 50 EUR

Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø

Droste cacao set
Resultaat: 85 EUR

Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G

Rond keramieken dienblad
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G

Duitse kruiken
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G

Chinese gemberpot, geel
Startprijs 260 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.

3 Kopjes & 2 schoteltjes
Resultaat: 60 EUR

Duits porseleinen serviesgoed, kop en schotel Meissen, 19e eeuw met floraal decor, kopje Meissen met floraal decor, kop en schotel gemerkt met vis(Thüringen) 19e eeuw

Kraagvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kraagvaas, met paradijsvogel en bloesemtak, decor rondom, lichte glazuurschades bij voet, verder in goede staat 61x25øcm

Yixing trekpotje met bloesem en pruimen
Startprijs 190 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G

Yixing Trekpotje gemerkt.
Startprijs 135 EUR

Oude gesigneerde yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G

Chinese blauw/witte theepot met draken
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm