Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Indonesische krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.

Kavel divers bont
Startprijs 40 EUR

Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G

2 Brandweer bijlen
Startprijs 100 EUR

Twee oude brandweer bijlen met lederen bescherming, 20e eeuw 39-41cm. Cond:G

Zwaard in schede
Startprijs 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

Chinees benen zwaard op standaard
Startprijs 180 EUR

Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G

Haardset
Resultaat: 50 EUR

Drie delig 19e eeuws messing haardset, schep, pook, en houttang in goede staat 62cm Cond:G

Haard voorzet
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.

Haardstel met bokken
Resultaat: 40 EUR

Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G

Haardstel met liggende hond
Resultaat: 50 EUR

Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G

Gietijzeren haardplaat
Resultaat: 240 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.

2 Antieke comfoors
Startprijs 20 EUR

Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm

2 Petroleumlampen
Startprijs 80 EUR

Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G

Haal en ketel
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G

Gietijzeren haardplaat
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haardplaat, met tekst en figurenvoorstelling, Hollandia pro Patria anno 1662, in goede staat 69x55cm.

Wortelnoten kistje
Startprijs 90 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Antieke bestekcassette
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bestekcassette met 12 delig bestek(messen en vorken, twee vorken missen) omstreeks 1880 met parelmoerheften, bewerkt, in goede staat 6,5x29x26cm. Cond:G

Grote olielamp met kap
Startprijs 140 EUR

Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G

3 Antieke lampenkappen
Startprijs 100 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Opaline tafellamp + olielamp
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, cassiskleurig, in goede staat 60x30øcm

Petroleumlamp van glas
Resultaat: 70 EUR

Prachtige grote Engelse zware kristallen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1900 met patent, amandelgeslepen, 78xø21cm. Cond:G

Hangende petroleumlamp
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met 6 kaarskandelaren geelectrificeerd Cond:R/G 55xø60 cm.

Hangende petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke samengestelde Majolica Jugendstil lamp, omstreeks 1900, oliehouder past niet goed, 60x50ø Cond:R

Schippertje, gebloemde kap
Startprijs 60 EUR

Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G

Staande messing petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke messing staande petroleumlamp omstreeks 1900, met driespant poot, in goede staat, 165cm.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø

Antieke petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke Historisme compositie metalen tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met gelobte omranding, rand van glazen kap zit los, 50xø25cm. Cond:G

Petroleumlamp, historisme
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Historisme compositiemetalen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1880 in goede staat 47x21øcm.

Oude brandblusser
Startprijs 30 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Chinese lakdoos met eetstokje
Resultaat: 100 EUR

Oude rode Chinese lakwerk houder, met maaltijdstokjes ,vroeg 20 e eeuw, houder bewerkt met lotusbloemendecor, en bezet met parelmoer 28x3,5x2,5cm. Cond:G

Theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R

Kistje met spel
Startprijs 180 EUR

Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.

Wortelnoten kist
Startprijs 70 EUR

Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm

Kersen kistje
Resultaat: 65 EUR

Oude kersenhouten opbergkist, met binnenin vakverdeling, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 9x34x18cm.

Kersen speelkistje
Startprijs 60 EUR

Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.

Ovale sierdoos
Startprijs 80 EUR

Oude ovale plated sierradendoos met figurendecor rondom en camee op deksel(pootje gerepareerd) 8x11x9cm. Cond;R/G

2 Kistjes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G

Emaille doosje met biedermeier schilderwerk
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerde emaille visitekaartjeshouder Lenz Austria, zilver/blauw/goudkleurig met romantische voorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5x7,8x1cm Cond:G

Schildpad kistje
Resultaat: 100 EUR

Mooi antiek schilpad kistje met been sierwerk afgezet omstreeks 1880, staande op 4 leeuwenpoten, en floraal medaillon op deksel van been, 6,5x11,6cm. Cond:G

Schrijfkist
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G

Bewerkt kistje met foto's
Resultaat: 50 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G

2 Russische lakwerk doosjes
Startprijs 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

Russische lakwerk doos
Startprijs 70 EUR

Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G

Pallisander theekistje
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G

Mahonie theekistje
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.

2 Kraankannen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G

Beschilderde kaarntjeskan, Groningen
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.

2 Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Kavel tin
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G

Divers tin
Resultaat: 25 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc

Jugendstil tinnen vaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Kaiserzinn Jugendstil vaas met floraal decor rondom, omstreeks 1900 in goede staat 20cm.

Tinnen Art Deco set
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G

Groninger kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R

Kraankan en jardiniere
Startprijs 35 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

6 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G

Houten beeld, papegaai
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G

2 Bronzen coupes
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Briefopener, hoorn en been
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 70 EUR

Tiffanystijl tafellamp, met metalen bewerkte voet, 2e helft 20e eeuw 53x35cm in goede staat.

2 Grote siervazen
Resultaat: 185 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

Loep, geblokt handvat
Resultaat: 110 EUR

Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G

Grote loep
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote verchroomde messing loep, 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond;G

2 Grijze zuiltjes
Startprijs 85 EUR

Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G

3 Delen divers
Startprijs 15 EUR

Drie delen divers antiek koperwerk 21-28cm Cond:R/G

Antiek presenteerblad
Resultaat: 40 EUR

Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G

5 Delen divers
Startprijs 20 EUR

Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G

2 Oude lijsten met prentjes
Resultaat: 25 EUR

Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G

Biedermeier weegschaal
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G

Koperen weegschaal
Resultaat: 110 EUR

Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm

3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 20 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

Set America lijn, dienblad met glazen
Startprijs 40 EUR

Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G

Apparaat in kist
Resultaat: 80 EUR

Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G

Bronzen vijzel
Resultaat: 50 EUR

Bronzen vijzel met stamper 18e-19e eeuws met leeuwenwapen onder kroon, 11,8x13,8cm. Cond:G

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Messing inktstel
Startprijs 175 EUR

Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G

Kavels diversen
Startprijs 15 EUR

Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G

Koperen waterreservoir + wasbak
Startprijs 25 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

Oude petroleumlamp
Resultaat: 95 EUR

Antieke petroleumlamp omstreeks 1880 (blaker) met spiegel(kapot) apart model 43x29x22cm. Cond;R/G

Messing kroonlamp
Resultaat: 30 EUR

Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.

2 Staande schemerlampen
Startprijs 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G

Staand lampje met putti
Startprijs 50 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

2 Kristallen wandlampen
Startprijs 60 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Kristallen kroontje
Resultaat: 50 EUR

Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw. In goede staat 41xø48cm.

Antieke lamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G

Staande schemerlamp
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G

2 Beschilderde tafellampen
Startprijs 80 EUR

Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat

Plafoniere
Resultaat: 40 EUR

Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, In zeer goede staat , 18xø35cm .

Institutie ofte onderwijsinge Chr. Religie
Resultaat: 180 EUR

Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G

3 Schilderijen lampen
Startprijs 30 EUR

Drie oude koperen schilderij lampen 17-33cm Cond:R

2 Boeken Duitsland (oorlog)
Resultaat: 90 EUR

Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G

Boek, Salvador Dali
Resultaat: 110 EUR

Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G

Boek
Resultaat: 525 EUR

Frans antiquarisch boek, 17e eeuws maurice de Nassau, met gravues en adelijke portretten, originele band 5x22x32cm. Cond:R/G