Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bloedkoraal ketting
Resultaat: 180 EUR

Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, ø 5 en 6 mm. Lengte 100cm en 110 cm.Totaal ca 105 gr.

Grote Delfts bonte schotel
Resultaat: 180 EUR

Grote 18e eeuwse Delftste polychroom beschilderd keramieken bord met tuindecor in goede staat 41,6cmø

Afrikaans masker, Chokwe
Resultaat: 180 EUR

Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat

Institutie ofte onderwijsinge Chr. Religie
Resultaat: 180 EUR

Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G

Schilderij, riviergezicht met kerk
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G

Twee identieke Yixing trekpotjes
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinese Yixing theepotjes, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x10x6ø

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 175 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 64x50ø Cond:G

2 Franse amforavazen
Resultaat: 175 EUR

Twee kleine antieke vergulde bronzen Ampfora vazen met musicerende engelen, en blauw porseleinen houders 15cm. Cond:G

Zilveren Jugendstil schaal
Resultaat: 175 EUR

Fraaie zilveren Jugendstil schaal, 800/000, Duits. Markiesvormige gladde schaal met mooie bloembewerking over de schaal. Voorzien van gravure: "Á MONSIEVR L.F.JARRYS LE COMITÉ DES CONCERTS D'ABONNEME...

Blikken speelgoedboot
Resultaat: 175 EUR

Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G

Kom op voet, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met drakendecor, 19/20e eeuw, gesigneerd in goede staat 10,3x15,7ø Cond;G

Gouden oorhangers met onyx en diamant
Resultaat: 170 EUR

Elegante oorhangers, GG 585/000 met onyx en diamant. sierlijke oorhangers voorzien van een peervormig gefacetteerde onyx, totaal 7,34 crt, met fraai opengewerkt hulsje bevestigd aan brisures bezet met...

Oorhangers en broche met bloedkoraal
Resultaat: 170 EUR

Gouden oorhangers en broche, 585/000, met bloedkoraal. Fijne broche met 2 ronde bloedkoralen versierd met goud, 22x10 mm, en gouden brisures met een ovale bloedkoraal gezet in een geschulpte rand met ...

Grote Delftse visschotel, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse vistreef (haring) twee scheuren, ingelijmd 38ø Cond:R

Eikenhouten wandtafel, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse eikenhouten Rococo wandtafel met marquetterie gelegd fineer blad. In goede originele staat 75x85x44cm.

2 Armleunstoelen, China
Resultaat: 170 EUR

Twee oude houtgestoken Chinese armleunstoelen met florale decors, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm.

Frans klokkenstel
Resultaat: 170 EUR

Drie delig Frans Onyx klokkenstel omstreeks 1870, met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, messing druppel mist aan ketting 28x40cm. Verder in goede staat

Hertel 179 pop
Resultaat: 170 EUR

Vooroorlogse Duitse porseleinen Hertel Schwab 179 pop, echt haar, slaapogen, babylichaam, vingers gelijmd, in goede staat 6cm.

Glazen eenhoorn
Resultaat: 170 EUR

Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G

3 Miniatuurtjes
Resultaat: 170 EUR

Drie oude miniaturen met ivoren lijsten, 20e eeuw 10-13cm. in goede staat.

Noten Grunder bijzettafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.

4 Miniaturen
Resultaat: 170 EUR

Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G

Damesportret, Janine Bosch
Resultaat: 170 EUR

Janine Bosch, portret Mondaine dame, olieverf op linnen 50-70cm. Cond:G

Slangenarmband met goud
Resultaat: 170 EUR

Unieke slangenarmband van haar met gouden, 585/000, slangenkop en staart. Een ronde klemarmband gemaakt uit haar, voorstellend een slang met kop en staart uit goud met granaat. ø 58 mm, flexibele met ...

Zakhorlogestandaard, staand horloge
Resultaat: 170 EUR

Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G

Porseleinen schaal met deksel
Resultaat: 170 EUR

Duitse antieke eivormige dekseldoos met floraal decor, gemerkt R.S Suhl, omstreeks 1900, 12x18x11cm. Cond:G

Zilveren dukaten, de 12 provinciën
Resultaat: 165 EUR

Complete collectie "De 12 Provinciën, nieuwe zilveren dukaten" in luxe verzamelcassette. Bevat alle 12 dukaten en certificaten. Zilvergehalte 873/000 en ca. 28,25gr. per stuk. Cond.: G

8 Meissen borden, Zwiebelmuster
Resultaat: 160 EUR

Acht oude Duitse porseleinen Meissen maaltijdborden met zwiebelmuster decor 20e eeuws ø25cm Cond.G.

Samac beeld, vrouw
Resultaat: 160 EUR

Groot antiek Frans compositiemetalen beeld omstreeks 1900 vrouw met hooivork twee kleurig patina gesigneerd Moreau in goede staat 67cm

Eiken kist
Resultaat: 160 EUR

Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm

Abraham Hulk Junior
Resultaat: 160 EUR

Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G

3-Luik, H.Y. Huang 2002
Resultaat: 160 EUR

Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G

5 Persoons zilveren visbestek
Resultaat: 160 EUR

Vijf zilveren viscouverts, 835/000, model Haags Lofje, 1 couvert is voorzien van gravure aan de achterzijde. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: L en O: 1921-1924. ca. 492 gr. Cond.: G

2 Porseleinen poppen
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen, 1x Hertel Schwab en co 104, 1x A.M 390 8/0 gelede lichaam oude kleertjes 33-26cm.

Bronzen statige vogel
Resultaat: 160 EUR

Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.

Klapbaar tafeltje met inlegwerk
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G

Kammer Reinhardt 100 Kaiserbaby
Resultaat: 160 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.

Jugendstil St. Lucas vaas
Resultaat: 160 EUR

Antieke keramieken st Lukas Utrecht, Jugendstil vaas nr 133 letter K omstreeks 1910, iriserend blauw groen 24cm Cond:G

5 Duitse Bierpullen
Resultaat: 160 EUR

Vijf oude Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels naar oud barok voorbeeld gemaakt 20e eeuws 22-24 cm. Cond.G.

8 Boeken (bijbels)
Resultaat: 160 EUR

Acht antieke bijbels, 18e en 19e eeuws met messing en zilveren sloten, 14-20cm. Cond:R

Landkaart Venloa
Resultaat: 160 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G

Boekenkast
Resultaat: 155 EUR

Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G

Poppenhuis, toonzaal
Resultaat: 150 EUR

Poppenhuis toonzaal, met accessoires, beelden, kroonluchter, piedestal, meubels etc met verlichting, eigen bouw naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe 42x58x75cm Cond:G

2 Delftse blauwe borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met floraal decor, randglazuurschade, ø31cm. Cond:R/G

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G

Schaal, Chris Lanooy
Resultaat: 150 EUR

Diepe sierschaal door Chris Lanooy, 1 sept 1900-1925 Cl.BR, groen blauwe glazuur met abstract decor, in goede staat 5-ø29cm.

6-Armige porseleinen kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote zes armige porseleinen kandelaar, met putti en vele opgewerkte bloemen, gemerkt A.B, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk) 54x41ø Cond:G

2 Chinese schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Lung, met landschappen 33,5cm. Cond:R/G

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 5 delig kaststel, 18e eeuws polychroom ,gemerkt de Klaauw, voorstelling met adelijke portretten en tekst: hieronder rust ik rustig, ballustervormige vazen 1 deksel mist, 1 vaas gelijmd en gla...

2 Delftse beelden, paarden
Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke Delftse polychrome aardewerken trekpaarden, oud Delft omstreeks 1880 in goede staat 22x28x9cm Cond:G

Bronzen beeld, Jean D'Arc
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G

Beschilderde barok commode
Resultaat: 150 EUR

Duitse Neo Barok commode omstreeks 1900 met schuine hoeken en spitsenpanelen en lijstwerk, in oude bierverf 94x110x51cm Cond:G

Betaaltafel 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.

Goudkleurige stoel met monogram
Resultaat: 150 EUR

Antiek vergulde Marie Antoinette Boudoir stoel omstreeks 1900, Louis Seize stijl(stukje snijwerk weg) Cond:R 92x46x46cm

Kuifkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse uitneembare Biedermeier mahonie kuifkast omstreeks 1870, minimale beschadiging 245x133x45cm Cond:R/G

Eiken halbank
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten halbank met lijsten en snijwerk, en onderlinge verbonden poten, mooie patina, 115x149x47cm. Cond:G

Staande Warmink klok
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten Warmink staande klok, met maanstand, staande op losse voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 194cm Cond:G

Staande klok
Resultaat: 150 EUR

Staande klok met 31 daags uurwerk, messing slinger en gewichten. Functies niet getest 2e helft 20e eeuw 190cm Cond:R/G

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, geaderd marmer met compositiemetaal, glazen inzetstukken bij vazen, Amour champetre par Guillot. 8 Daags uurwerk met veerophanging en halfuurslag(wi...

Poppenhuis met Chinese kamers
Resultaat: 150 EUR

Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G

Poppenhuis, Oosters paviljoen
Resultaat: 150 EUR

Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G

Poppenhuis, onderste voorhuis
Resultaat: 150 EUR

Poppenhuis/voorhuis/hal met hallamp, pop en accessoires, electrische verlichting, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. Kopie Sara Rothe 50x32x54cm Cond:G

10 Chinese antieke munten
Resultaat: 150 EUR

Tien antieke Chinese bronzen muntstukken 6mmx3,2cm Cond;G

Beeldje, 17e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vroege Chinese natuurstenen figuur 17e eeuws of ouder voorstellende een bever achtige figuur met symbolen 6,5cm in goede staat

Biblia Hebraica 1729
Resultaat: 150 EUR

Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G

Hertspieghel 1694
Resultaat: 150 EUR

Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm...

Portret dekseldoos, schildpad
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuws schildpad dekseldoos(bewerkt) met miniatuur schilderij, damesportret in natuur(handgeschilderd), in goede staat 2,5xø7cm

Schilderij, Bep Toscani
Resultaat: 150 EUR

Bep Toscani 1940 Amsterdam, moderne compositie, acryl met kranten, 120x150cm, mixed media op linnen, Cond:G

Schilderij, W. Korteling
Resultaat: 150 EUR

Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.

2x Bloedkoraal ketting
Resultaat: 150 EUR

Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, 3-5 mm, Lengte 86 en 100 cm. Totaal ca 72 gr.

Witgouden collier met topaas en onyx
Resultaat: 150 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met onyx en diamant. Platte peervormige cabouchon geslepen onyx, ca 4,1 crt bevestigd aan een witgouden brede huls met hangeroog. Het geheel is versierd met wittopaas, . B...

3 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 150 EUR

Set met drie ronde zilveren schaaltjes, 925/000, Engels. Drie diverse schaaltjes met gecontourneerde rand voorzien van een floraal ajour bewerking verfraaid met gravures op een rond voetje met rand. M...

Parelarmband + parelcollier
Resultaat: 150 EUR

Een parelarmband en parelcollier. Een 2 rijig parelcollier, cultivé verlopend, met gouden sluiting, 585/000, met diamant. En een 2 rijige armband met cultivé parels voorzien van 3 geleiders en een wit...

Barnsteen ballon
Resultaat: 150 EUR

Barnstenen luchtballon met zilveren mand en constructie op barnstenen "berg". Kleine breuk in. 6x8 cm. ca 73 gr. Cond.: R-G

Zilveren doos
Resultaat: 150 EUR

Zilveren doos, 835/000. Grote langwerpige doos met korrelguilloche bewerking en een facetrand. Voorzien van houten interieur met verdeel vak. Voorzien van importeursteken.: D.J. Aubert, 's Gravenhage ...

Kamerscherm
Resultaat: 150 EUR

Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G

Engels 8-daags uurwerk
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.

Comtoise klok
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G

Dozen met divers poppengoed
Resultaat: 150 EUR

Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G

3 Dozen poppenhuis-accesoires
Resultaat: 150 EUR

Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G

Stel kristallen gembercoupes
Resultaat: 150 EUR

Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G

Glazen waarzeggersbol
Resultaat: 150 EUR

Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G

Porseleinen pop, Schmidt en Co.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G

3 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Drie delen Hollands Makkums keramiek, polychrome vogels en florale decors 20e eeuw, grote 8 kantige bloempot(chips rand) groot bord met geschulpte omranding(minimale chip) dekselpot (chips onderrand) ...

Chinese dekselpot
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinese porseleinen dekselpot met floraal decor 17-18e eeuws, haarlijn en chip, 26xø22cm. Cond:R

Lot barnsteen sieraden
Resultaat: 150 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit een zilver vergulde, 800/000 klemarmband met barnsteen, een zilveren ring, 835/000, met barnsteen en een paar button oorknoppen met goud op zilveren pousettes en ...

Witgouden ring
Resultaat: 145 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000 met briljant. Fijne band met op de kop van de ring een zeshoek bezet met kleine briljanten, totaal 0,13 crt. ø 57 ca 2,3 gr. Cond.: G

Koraal Boeddha
Resultaat: 145 EUR

Oude Chinese koralen gesneden Boeddha (bamboekoraal), 20e eeuw, in goede staat 7cm.

Zilveren armband en oorhangers
Resultaat: 145 EUR

Zilveren oorhangers en armband met stenen, 925/000. Spangarmband met groene en witte stenen met vergulde delen en zilveren oorhangers met groene, witte en een rode steen, peervormig met vergulde delen...

Royal Albert
Resultaat: 145 EUR

Lot Engels Royal Albert serviesgoed, bestaande uit Old country roses decor, thee met comfort, cakeschaal, melk en suikerpot, taartschaal,schaaltje, kandelaar, 9 kop en schotels, 8 cakeborden, diverse ...

Pendant
Resultaat: 140 EUR

Monogram 1875, pendant, twee landschappen met paarde en wagens en figuren, olieverf op paneel 35x45cm. Cond:G

Afrikaans beeldje, Dogon
Resultaat: 140 EUR

Afrikaans houten beeldje van de Dogon stam uit Mali ca. 1940-1950, voorstellend een voorouder met 3 kleinere figuren 31x6x5cm. Cond.: G

2 Sevres lampen met bronzen voet
Resultaat: 140 EUR

Twee Franse Sevres stijl tafellampen omstreeks 1880, naderhand geelectrificeerd(compositiemetaal) in goede staat 58cm.

Witgouden entourage ring
Resultaat: 140 EUR

Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in klauwzettingen. Totaal ca 0,22 crt. Middelste zetting zit iets uit h...

Loddereinflesje, gouden dop
Resultaat: 140 EUR

Rond uitlopend loddereinflesje met gouden, 585/000, dop. Het flesje is voorzien van een diagonaalvormige lijnenslijpsel. Met gouden hals en bolle dop. Wat gedeukt. Geen binnenstop. 10 cm Cond.: G

Zilveren theepot
Resultaat: 140 EUR

Zilveren theepot, Hollands 925/000. Fraaie zilveren theekan met achtkantige bollopende bewerking met houten heft en knop op de deksel. MT.: Johannes Mulder, Amsterdam, jl.: W 1856. wat gedeukt en voor...