Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Litho's Lionel Barrymore
Startprijs 40 EUR

Vier Lionel Barrymore 1928-1954 Quiet water, rocky point nantucket Shoreside farm, lithografie op papier 19x15cm Cond:G

Schilderij, M. Beek
Startprijs 40 EUR

Jurrien Marinus Beek Arnhem 1879-1965 Den Haag heidegezicht met zandpad, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 40 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1997 bloemstilleven, olieverf op paneel 20x30 Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 40 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Startprijs 40 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G

Schilderij, landweggetje
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Sven Person
Startprijs 40 EUR

Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G

Landschap met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Zweedse school Fjord
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Zweedse school, Fjord met boten olieverf op paneel 45x38cm Cond:G

Schilderij, Anno Erdle '43
Startprijs 40 EUR

Anno Erdle 43 Duitse school, Duits bergachtig landschap met boerderij olieverf op linnen 75x70cm Cond:G

2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm

3 Oude tekeningen
Startprijs 40 EUR

Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G

2 Antieke gravures
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse steendrukken Bataille de Lutzen, le retour du Chasseur (vochtvlekken) Cond:R

Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 40 EUR

H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G

Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 40 EUR

Otto Pingerda 1935 Duitse school Duits Herenportret 65x50cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij Horsky, Tsjechische school
Startprijs 40 EUR

Horsky omstreeks, branding met rotsenkust olieverf op linnen 41,5x27,5 Cond:G

Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 40 EUR

G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G

Jo Remarko
Startprijs 40 EUR

Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G

Tekening, paarden
Startprijs 40 EUR

Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G

Kunstwerk, extended systems
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G

Schilderij, Anconé
Startprijs 40 EUR

M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G

2x Aquarel, gesigneerd M. Martens
Startprijs 40 EUR

Twee aquarellen M. Marten 2e helft 20e eeuw Mediterrane trapopgang Vaedio Cortile, Viealo di Jaeze in Fiore, aquarel op papier Cond:G 38x50cm

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Jan Hofman 1978
Startprijs 40 EUR

Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G

Stilleven
Startprijs 40 EUR

D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Schilderij, heidelandschap met schuur
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Anne Walker (Boston)
Startprijs 40 EUR

Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 40 EUR

Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G

Heidegezicht bij avond
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G

Zilveren taartschep
Startprijs 40 EUR

Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...

Zilveren Armband
Startprijs 40 EUR

Klemarmband zilver, 800/000, Breed model, 28 mm, met getrembleerde bewerking. 65x50 mm. ca 86 gr.

Kristallen coupe, ronde voet
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met ruitslijpsel, fraaie stam met ingesloten traanvormige luchtbel op ronde zilveren voet, 835/000. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, ca 1870. ø 9x12 cm. Cond.: G

Zilveren koets
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, koets met 1 paard en 1 man op de bok. 835/000. Cond.: G

5 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....

Armband van bijbelslot
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband gemaakt met een bijbelslot, 835/000, met floraal decor en versierd met boemen. Voorzien van 3 rijen jasseronschakels. Schoonhoven jl.: Y: 1883, ca. 40,1 gr. Lengte 19 cm. Gerestauree...

Zilveren collier met hanger
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Jasseron collier met hanger gemaakt van spiraalvormige ringen. 5x2 cm. Lengte 42 cm ca 14,8 gr. Het geheel is gerhodineerd. Nieuw

Zilver vergulde oorschroeven met robijn
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw

Zilveren collier
Startprijs 40 EUR

Fraai zilveren collier,835/000, met versierd met bewerkte bollen. Lengte 72 cm. ca. 13,9 gr.

Lang zilveren vintage collier
Startprijs 40 EUR

Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.

Zilveren miniatuur, fietspomp
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, fietspomp met rubberen slang. 7x2 cm ca. 12 gr. Cond.: G

3 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen kristal met zilver, bestaande uit een vierkant geslepen kristallen flacon met kristallen stop en een zilveren dop, 925/000, Chester 1921, een rond geslepen kristallen strooier met zilveren ...

Zilveren klontentang
Startprijs 40 EUR

Antieke zilveren Biedermeier klontentang met gecontourneerde floraal gegraveerde poten. MT.: W.H.Woortman, Amsterdam jl.: S 1852. 13 cm ca 38 gr. Cond.:G

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 40 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

Zilveren ring met groene zirconia
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Opvallende brede ring met een opengewerkte band met kruisjes en in het midden een groene ovaal bol gefacetteerde zirconia, 16x8 mm. ø 57 ca. 15,5 gr....

Zilveren suikerschep met agaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren suikerschep met agaten steel, 835/000. Een schep met een gegraveerde vleugelbak en getorste steel. Het schepje is gemonteerd op een streepagaten handvat MT.: Niekerk, Schoonhoven Lengte 15 cm...

Barnstenen colliers ruw
Startprijs 40 EUR

Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.

2 Zilveren sierkurken
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren sierkurken, een sierkurk, 835/000, geheel glad MT.: C.Bos & Zn. Amsterdam, ca 1950 en een sierkurk, 925/000, met fraaie handgegraveerde melodie en huizen. MT.: C.Bos & zn, Amsterdam, jl....

Zilveren armband met zirconia
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000 gerhodineerd met gekleurde zirconia's. Armband bestaande uit staven met daartussen licht blauw, champagne kleurige en witte zirconia's in gladomzettingen, ø 5 mm. Lengte 19,5...

Zilveren thee-ei met onderschotel
Startprijs 40 EUR

Zilveren thee-ei met onderschotel, 925/000. Thee-ei in de vorm van een theepot met een glad lekbakje. 2x5 cm. Cond.: G

Zilveren ring met Maansteen en zirconia
Startprijs 40 EUR

Fraaie zilveren ring, 925/000, met maansteen en zirconia. Ring met ovaal cabouchon geslepen maansteen, 20x14 mm, met aan de zijkant bij de band een hartje met zirconia's. ø 57, ca. 7,6 gr.

Koralencollier
Startprijs 40 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in grootte met double sluiting. 4-40 mm. Lengte collier 45 cm. ca 43 gr.

Hanger met Granaat
Startprijs 40 EUR

Double hanger met granaten. Hanger in een bloemvorm bezet met 9 granaten met oud slijpsel. Grootte hanger 26x18 mm. Totaal ca 3,2 gr.

Filigrain choker + broche
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker en broche, 800/000, met filigrain. Broche en choker beiden bijzonder fraai uitgewerkt met filigrain bloemen. Lengte collier 45 cm. Grootte broche 7 cm.

Set met zilveren hanger een creolen
Startprijs 40 EUR

Zilveren set, 925/000, bestaande uit een hanger en creolen met witte en roze zirconia's. Massief uitgevoerde ovale hanger met diverse witte en roze zirconia's en bijpassende klapcreolen, vlak en ovaal...

Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 35 EUR

Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G

Divers Wedgwood etc.
Startprijs 35 EUR

Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C

Kavel Wedgwood
Startprijs 35 EUR

Vier delen Wedgwood, biquitporselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand vhip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G

Aardewerken Quang Yin
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese keramieken Quan Ying zittend op lotusbloem(twee armen missen, beschadigingen) 27cm Cond:M

2 Delen porselein
Startprijs 35 EUR

Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...

Vier Chinees porseleinen borden
Startprijs 35 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden, 2 borden in de vorm van een lotusbloem (beide beschadigd) en 2 Queng lung borden (1x gaaf en 1x gelijmd). Cond:M/R

3 Delen aardewerk
Startprijs 35 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Doos met 100 kristalpegels
Startprijs 35 EUR

Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G

3 Compositie figuren
Startprijs 35 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R

Wortelnoten Queen Anne commode
Startprijs 35 EUR

Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G

Ingelegd tafeltje
Startprijs 35 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Antieke theestoof
Startprijs 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Boek
Startprijs 35 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

Kraankan en jardiniere
Startprijs 35 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

Art Deco kan op comfoor, C. Kartz
Startprijs 35 EUR

Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G

Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR

Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G

Lihto, Jan van Horck
Startprijs 35 EUR

Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 35 EUR

J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G

Schilderij, Brandsma
Startprijs 35 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

2 Zilveren servetringen
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren servetbanden, 835/000, met parelranden. 1 met opschrift Mamma en 2 april 1955 en 1 met initialen P.D. en 20-5-'21. 1x MT.: H. Hooijkaas, Schoonhoven en 1x MT.: J.M.van Kempen, Voorschote...

ZIlveren sierkurk en verzilverd thee-ei
Startprijs 35 EUR

Zilveren sierkurk, 925/000, en verzilverd thee-ei, WMF met bajonetsluiting. 2,5x4cm en ø4x7cm Cond.: G

Zilveren hanger zirconia
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia. Opvallende hanger met een grote ovaal geslepen witte zirconia, 20x14mm en een ovale zwarte zirconia, 14x10 mm. Grootte hanger 32x14 mm. Nieuw

Houten doos met zilveren inleg
Startprijs 35 EUR

Houten dekseldoos met zilveren inleg. Fraaie vierkante doos met op het deksel een vierkante zilveren, 835/000, plaat. Voorzien van een tafereel met figuren bij een huis. MT.: Zaanlandse Zilversmederij...

Zilveren inktpotje
Startprijs 35 EUR

Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...

Zilveren kaarskandelaar
Startprijs 35 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G

Kaasschaaf, zilv. heft
Startprijs 35 EUR

Art Deco kaasschaaf met zilveren heft,835/000, fraai gestileerd en met hamerslag. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven jl.: C1937 20 cm Cond.: G

Zilveren collier en hanger zirconia
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.

Frans antiek dekseldoosje
Startprijs 30 EUR

Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.

Chinees serviesje
Startprijs 30 EUR

Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G

Antiek Meissen bord
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G

Gebaksset
Startprijs 30 EUR

Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G

Diverse porselein en aardewerk
Startprijs 30 EUR

Groot lot oud antiek aardewerk en porselein, o.a. Art Deco, China, Petrus Regout etc, vazen, kammen, dekseldozen, borden(chips mogelijk) 10-30cm Cond'R/G

Serviesje, Royal Albert
Startprijs 30 EUR

Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd

Porseleinen beeld, slager
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G

2 Aardewerken dekseldozen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke keramieken dekseldozen, art deco, rood bruin gemarmerd glazuur, een met liggende bulldog op deksel, goud met zilverkleurig nr 137 letter CE, 13-16cm. Cond:R/G

5 Diverse blauwe borden
Startprijs 30 EUR

Vijf diverse oude keramieken borden, 20e eeuw o.a. Makkum, Bing en Fröhndal, oud Delft, Porseleyne fles, in goede staat 15-31cm