Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee armbanden met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Twee armbanden met 3 rijen edelstenen voorzien van goud op zilveren sluiting. Een armband met blauwe en doorzichtige kralen aan een bloemsluiting met blauwe en witte stenen en een armband met goudstee...

Zilveren schaal + lepeltje
Startprijs 50 EUR

Zilveren schaal met zilveren vorkjes en pleet lepels. Fraai bol zilveren schaaltje, Engeland, met deels gekrulde rand, ø 9x5 cm, MT.: James Dixon & Sons, Sheffield jl.: X 1890. Twee vleeswarenvorkjes,...

Lot zilveren bestekdelen 10x
Startprijs 50 EUR

Lot met 10 delen o.a, zilver, bestaande uit een borstel, Duits 800/000, met gecontourneerde vorm, 3 koffielepels, vork en lepel, 800/000, en 4 kleine lepels, 800/000. zilver ca128 gr. Cond.: R-G

Plated warmhoudschaal met schep
Startprijs 50 EUR

Twee delen oud plated, warmhoud dekselschaal, en taartschep, omstreeks 1900 24-33cm. Cond:G

Collier jade en hematiet
Startprijs 50 EUR

Collier van hematiet en jadekralen, om en om geknoopt. Zonder sluiting. Lengte 70 cm.

Lot sieraden met snijwerk
Startprijs 50 EUR

Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...

4 Zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Vier unieke zilveren pasteilepels, 835/000. Lepels met een vrij ronde bak met getorste steel en afgewekt met een gegraveerd blad. 2x MT.: Fa. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jl.: Q: 1900. en 2x ...

Stel zilveren tafelmessen
Startprijs 50 EUR

Stel 19e eeuwse tafelmessen met zilveren heften, 835/000, Hollands gekeurd. Stalen lemmet gekeurd met F. herder Abr. sohn, Solingen. 24 cm.Cond: G

6 Sets zilveren oorknoppen met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Zes sets met zilver-vergulde oorstekers met kleurstenen. Rond, markies, ovaal en peervorm. 9-13 mm.

Tasbeugel en vingerhoed
Startprijs 50 EUR

Een zilveren tasbeugel, 835/000, en een zilveren vingerhoed. Een gecontourneerde tasbeugel met parelrand en visgraatbewerking, voorzien van paars tas, Scharnier behoeft reparatie en een vingerhoed met...

Twaalf taartvorkjes
Startprijs 50 EUR

Twaalf taartvorkjes, zes zilver 800/000 en zes pleet. Beiden met fraaie ornament bewerking. Zilveren taartvorkjes hebben een vergulde bak.

Zilveren hanger met Robijn
Startprijs 50 EUR

Grote ovale zilveren hanger, 925/000, met robijn. Een rozethanger met in het midden een ovale robijnplaat, 25x18x3mm. Om de plaat zit een rand met ronde cabouchon robijnen, ø 2 mm. Grootte hanger 4,1x...

Broche, 9 karaat
Startprijs 50 EUR

Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.

3 Kastkommen met haan
Startprijs 45 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G

2 Hummels
Startprijs 45 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Startprijs 45 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

Ivoren snuifdoosje hoofden
Startprijs 45 EUR

Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm

3 Ivoren delen (1x met gaatjes)
Startprijs 45 EUR

Drie delen antiek ivoor China, dekseldoosje met leeuwenkop, houder met schroefdraad en gaatjes , parfumflesje 2-5,5cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, erotica
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G

Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 45 EUR

Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G

Zilveren dekseldoosje
Startprijs 45 EUR

Zilveren dekseldoosje, 925/000. Vierkant model met houten binnenkant. Aan de buitenkant voorzien van een gravure: "Kabinet van de commissaris van de koningin Zuid-Holland 1957-1967". 8,5x9,5x2,5 cm. C...

2 Zilveren vergulde lepels
Startprijs 45 EUR

Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.

3 Delen zilver
Startprijs 45 EUR

Drie delen zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een zilveren vork met dubbele filetrand, MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: F: 1880, een zilveren koffielepel met gladde gecontourneerde steel jl.: E:...

Kristallen bonbonkom, zilv. voet
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom met ruit- en amandelslijpsel op een gladde zilveren voet, 835/000. ø 16x12 cm Cond.: G

Zilveren ring opaal zirconia
Startprijs 45 EUR

Zilveren ring met opaal en zirconia. Brede zilveren ring met vierkante kop voorzien van 3 blauw opalen en 6 zirconia's. ø 53 ca. 13,3 gr. Nieuw

Wedgwood schaal met onderschotel
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G

Petrus Regout waterreservoir
Startprijs 40 EUR

Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G

5 Duitse Rosenthal Weihnachtsteller
Startprijs 40 EUR

Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm

3 Delen aardewerk/porselein
Startprijs 40 EUR

Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R

2 Duitse figuren, aardewerk/porselein
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R

4 Delen Chinees
Startprijs 40 EUR

Vier delen Chinees porselein 2e helft 20e eeuw, schenkkannetje, schaaltje, bord met groen glazuur, schaaltje op hoge voet 9-18cm. Cond:G

Divers porselein Villeroy & Boch
Startprijs 40 EUR

Divers antiek Duits villeroy en Boch aardewerk, omstreeks 1900, bestaande uit 4 vazen1 goed, 2 scherf gelijmd en 1 met haarlijn, 1 kom en 2 borden, in goede staat. 15-22cm Cond.: R-G

Porseleinen beeld met onderstuk
Startprijs 40 EUR

Antieke Duits porseleinen inktstel 2 delig in de vorm van een figurengroep, 2 delig (onder groep zit inktstel), 15x16x`10cm Cond:R/G

Kavel satsuma
Startprijs 40 EUR

Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G

2 Petrus Regout borden
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke Hollandse Petrus regout Maastricht borden, decor Orient in zeer goede staat, ø26cm. Cond:G

Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G

3 Imari vazen
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

2 Engelse vazen met draken
Startprijs 40 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Chinese kom
Startprijs 40 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R

Chinees vaasje, marmer
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese marmeren bloempot met paradijsvogel (gelijmd) 11x17x5cm Cond;R

Diverse kop en schotels, schelpporselein
Startprijs 40 EUR

Vijf kopjes en 3 schotels 19e eeuwse Japanse eierschaal, porselein, gesigneerd, met Geisha en floraal decor(schotel gebarsten) 6x12øcm Cond:R/G

Terracotta strijdwagen, leeuwen
Startprijs 40 EUR

Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G

2 Franse Vazen
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen vazen in Weense stijl, gemerkt Royal Oepiag Cecho-slov. 1e helft 20e eeuw gouddecor, en romantische voorstellingen 20x7,5ø in goede staat

Kaststel, Villeroy & Boch
Startprijs 40 EUR

Drie delig Villeroy &Boch kaststel omstreeks 1900 met landschapsdecor, haarscheuren bovenrand dekselvaas 23-28cm Cond: R/G

Rozensteker
Startprijs 40 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.

4 Imari borden
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, drie goed 18-22cm CondR/G

Bisquit porseleinen figuur
Startprijs 40 EUR

Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R

KPM schaal ca. 1880
Startprijs 40 EUR

Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26

Gebrandschilderd venster
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuws gebrandschilderd raam met kerk(gedeelte lood los van glas, drie scheurtjes glas)43x54cm Cod:R

Kavel met 23 glazen
Startprijs 40 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Karaf + glas
Startprijs 40 EUR

Antieke Boheemse karef + glas, met florale decors omstreeks 1900, in goede staat 11-25cm. Cond:G

2 Opaline vazen
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G

Kristallen vaas + fruitschaal
Startprijs 40 EUR

Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G

2 Glazen bolvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Tafelstel, azijn/mosterd/zout
Startprijs 40 EUR

Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.

Perzisch kleed
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

Mahonie Engels ladenkastje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R

2 Antieke beschilderde spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900, met rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G

Mahonie haardscherm
Startprijs 40 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Ovale spiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G

Bureau
Startprijs 40 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.

Koekoeksklok
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse koekoeksklok omstreeks 1900, in goede originele staat 44x32x19cm Cond:G

Fotograaf klok
Startprijs 40 EUR

Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat

Bachmann Loc en tender
Startprijs 40 EUR

2 Delen Bachmann (groot spoor) bestaande uit een loc met tender, beide delen zijn gebruikt geweest en in ongeteste staat.

Oude Steiff beer
Startprijs 40 EUR

Zeer oude Steiff beer, omstreeks 1920, 29cm. Cond:R

Armand Marseille 353 (Replica)
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G

Afrikaanse zeef, Chokwe
Startprijs 40 EUR

Afrikaanse zeef van de Chokwe stam uit Congo ca. 1930 gemaakt van bamboevezels. 44xø18cm. Cond.: G

2 Delen historisme ca. 1880
Startprijs 40 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

Antieke kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

Gestoken barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke grote houtgestoken Schwarzwald barometer, omstreeks 1900 met Hollands opschrift, in goede staat 58x34cm.

Naalden koker uitgewerkt.
Startprijs 40 EUR

Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:R breuk in

8-Armige messing kroon
Startprijs 40 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

Barometer
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G

2 Messing tafellampen
Startprijs 40 EUR

Twee grote messing tafellampen Empire stijl, 20e eeuw, zonder kap, 62cm. Cond:G

Grote houten speculaasplank
Startprijs 40 EUR

Grote oude grenenhouten gestoken speculaasplank, 20e eeuw in goede staat 100x27cm Cond:G

Koperen kunstwerk
Startprijs 40 EUR

W.Coup of Caup? kopergeslagen en geëmailleerd stilleven met fles 1930-1970, kleine beschadiging linksonder 50x36cm Cond:R/G

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

Drie ivoren figuren Guanyin
Startprijs 40 EUR

Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G

Lamp met prismen
Startprijs 40 EUR

Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G

Chinese fotolijst
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Set America lijn, dienblad met glazen
Startprijs 40 EUR

Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G

Antieke petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke Historisme compositie metalen tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met gelobte omranding, rand van glazen kap zit los, 50xø25cm. Cond:G

Kavel divers bont
Startprijs 40 EUR

Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G

3 Kandelaren
Startprijs 40 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

Stel koperen kandelaars
Startprijs 40 EUR

Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Startprijs 40 EUR

Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G

Grunwaldt
Startprijs 40 EUR

Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Duits berglandschap
Startprijs 40 EUR

W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G

12 Etsen Rembrandt
Startprijs 40 EUR

Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm

Litho, Kanesca
Startprijs 40 EUR

Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G

Naakt-studie
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G

Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

Aquarel, Toon Koster
Startprijs 40 EUR

Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G