Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

12 Delen Boheems kristal
Resultaat: 130 EUR

Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.

Bronzen beeld, putti
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

Twee armbanden met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Twee armbanden met 3 rijen edelstenen met goud op zilveren sluiting. Een armband met parels en rozenkwarts, aan een bloemsluiting met paarse en witte stenen en een armband met diverse kleuren agaat me...

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Poppenhuis, zilverkamer Sara Rothé
Resultaat: 725 EUR

Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...

Gouden ring, 2 steentjes
Startprijs 125 EUR

Fijne witgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. ø 52 ca 1,7 gr.

Kavel diverse munten
Startprijs 90 EUR

Kavel met diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (50 jaar bevrijding 1943-1993), 1x 50G 1993 (verdrag van Maastricht), 1x 50G 1987(50 jaar Juliana en Bernhard), 1x 50G 1998, 1x 10G 1975, 8x 10G (...

Muntenset, Rembrandt en zijn leerlingen
Resultaat: 100 EUR

Serie postzegels en zilveren penningen. Het betreft Rembrandt en zijn leerlingen. Deze zijn in zilveren penningen afgebeeld en verscheidene van hun schilderijen zijn afgebeeld op zilveren penningen en...

Schilderij, schommelpaard
Resultaat: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Zilveren botermes + eierlepel
Startprijs 130 EUR

Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...

Zilveren pepermuntdoosje 1866
Startprijs 110 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...

2 Landkaarten, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

Zilver vergulde ring met amethist
Startprijs 20 EUR

Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.

Afrikaans beeld, Punu
Startprijs 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Punu stam uit Gabon, voorstellend een man met stoffen sjaal en schelpenriem rustend op een masker. 66x34x19cm. Cond.: R-G

2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Vergulde neogotische kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Vergulde 19e eeuwse bronzen kroonluchter, neogotisch omstreeks 1880, 6 lichts, in goede staat 40x50cm

Schaakspel
Startprijs 220 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.

Buste, Jezus, Beroude
Startprijs 130 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Boekensteunen justitia
Startprijs 115 EUR

Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.

Landschap met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

13 Zilveren servetbanden
Resultaat: 65 EUR

Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G

Bronzen valk
Resultaat: 140 EUR

Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.

Zilveren schaar met ketting
Startprijs 140 EUR

Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....