Vier Delftse blauwe borden 18e eeuw met figuren en floraal decor, glazuurschade en gelijmd.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm
Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kroonluchter, neogotisch omstreeks 1880, 6 lichts, in goede staat 40x50cm
Groot lot met diverse sieraden, met o.a. witmetalen armbanden, rozenkwarts, lapis lazuli, ivoor en parelmoer
Zilveren kandelaar, 800/000. Slanke kandelaar met ronde voet, versierd met 3 parelranden. ca 120 gr. 8,5x18 cm. MT.: Balyan Cond.: G
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Afrikaans houten beeld van de Punu stam uit Gabon, voorstellend een man met stoffen sjaal en schelpenriem rustend op een masker. 66x34x19cm. Cond.: R-G
Grote kralentas met zilveren beugel, 800/000, Frankrijk. Een grote tasbeugel met ovale gefacetteerde schilden opgelegd. Voorzien van hangogen met jasseronketting. Met een grote kralentas versierd met ...
Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Twee oude Perzische kleden, fijngeknoopt met floraal decor, eenmaal bont, eenmaal zalmkleurig, 116x77-152x116cm Cond:G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Serie postzegels en zilveren penningen. Het betreft Rembrandt en zijn leerlingen. Deze zijn in zilveren penningen afgebeeld en verscheidene van hun schilderijen zijn afgebeeld op zilveren penningen en...
Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.
Fraaie zilveren lepel, 835/000, met zeilschip. Lepel met ajourgezaagde ovale bak met vogel en bloemdecor. Voorzien van korte uitgewerkte steel bekroond met een zeilschip. MT.: Herbert Hooijkaas, Schoo...
Kavel met diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (50 jaar bevrijding 1943-1993), 1x 50G 1993 (verdrag van Maastricht), 1x 50G 1987(50 jaar Juliana en Bernhard), 1x 50G 1998, 1x 10G 1975, 8x 10G (...